• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYSHAAKTerraria
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    Včera jsem s kámošem skopušel MP Terrarii a nevím kde je chyba, ale bylo to hrozné :( Teda, ne že by hra byla hrozná, ale ta síťová komunikace je asi hodně špatně napsaná. Oba máme obyčejné ADSL a třeba featura, že si hra stahuje nejdřív CELOU mapu (třeba 70MB) je vysloveně super, ale ani potom to nebylo nic moc, kámoš pořád říkal že mu to stahuje update terénu a pak ho to vykoplo.
    Bylo mi to hrozně líto, protože na MP sem s vysloveně těšil. No a samozřejmně že díky tomu že to zatím nemá dedikovanej server, tak se to nedá pustit na serveru.
    Mimochodem, když jsem si pustil server a skoušel se připojit přes lokální IP (127.0.0.1 či 192.168.1.105) tak mi klient vždycky spadnul :)


    DEII: terrarii už let's playjuju na kanále gamecrafak :)
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Názor na Terranii pro ty, co nesledujou Minecraft fórum: [ ZELGARIS @ Minecraft ]
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Taky se těším na nějakou společnou smažbu, jen musím ještě dost vytunit charakter, protože zatím se mi smějou i gelový koule :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    Musíme se pak nějak společně vydat do pekla a pořádně nakutit hellstone...já to nějak pod náporem těch impů psychicky nezvládám...:D
    DEII
    DEII --- ---
    JAPAN: okej, takze dalsi tvoje serka bude Terraria? ;)
    EZEE
    EZEE --- ---
    aaa sakra
    CCHLAPEC
    CCHLAPEC --- ---
    Sry kucí, bouřka nás sundala :). Tak snad zase příště.
    EZEE
    EZEE --- ---
    kuci im ready to play;)
    ADETYX
    ADETYX --- ---
    JJ hloubkomer hod do equipu a bude fungovat.
    MATHEF
    MATHEF --- ---
    EZEE: zrdcadlo mam taky, docela sikovna vecicka :) co ten hloubkomer? funguje vam nekomu?
    EZEE
    EZEE --- ---
    ADETYX: hrajem pres tunngle, ale uz to jde i pres steam, jen je potreba otevrit port 31337
    ADETYX
    ADETYX --- ---
    ja bych klidně zahrál, hrál už to někdo via hamachi?
    EZEE
    EZEE --- ---
    vecir nekdo da? co s tim serverem?:)
    SUMI
    SUMI --- ---
    YouTube - ‪How to run Terraria in Widescreen‬‏
    http://www.youtube.com/watch?v=R9d3rGMxjOs&feature=feedu_more

    kdyby někoho štvalo, že to nepodporuje widescreen..:)
    EZEE
    EZEE --- ---
    btw k ty vybave, kamos ma uz i zrdcadlo, funguje to jako HS ve wowku, port domu proste, takze kopacka do pekla a zrdcadlem zpet:)
    EZEE
    EZEE --- ---
    ASACHI: cesta nahoru trva minutu? tak to nejsi vubec hluboko :D
    SUMI
    SUMI --- ---
    Časem bychom mohli zařídit server až udělaj dedicated..:) nebo bychom mohli zkusit někoho na koho se budou všichni schopný napojit na hamachi...a udělat nějaký ultra nyx dobrodrůžo..
    SUMI
    SUMI --- ---
    ASACHI:
    musíš kopat hluboko...je tam pak víc truhel a peklo..:)...taky můžeš najít dungeon (buď upe vlevo nebo vpravo)..nebo vykydlit mordor (to jak tam lítaj soul eaterové) rozbít ty vejce a dát bosse...najít podzemní jungli, snažit se najít lítající ostrovy...craftit a hledat rare itemy...
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Ja jsem se absolutne zasekl a nevim co mam delat.
    Mam postaveny domecek, udelany vsechno mozny, prvni NPC ...
    ale uz jsem vykutal do hloubky tak moc ze cesta nahoru trva minutu a NIC jsem nenasel ... zadna jeskyne, nic krome kamene ... jeden velky fail ~_~
    udelal jsem zatim tak 4 itemy ... do 400 daleko ...
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Zatím jen svítící helma a rychlý boty, přesto je to super :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam