• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYSHAAKTerraria
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    ZELGARIS: Znalci roguelike her by ti vysvětlili, že nevratné chcípnutí ve hře je zábava, je to prostě jiná liga, někdo na to má, někdo ne... ;)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SVORO: Tak sem potom napis, az to ragequitnes, protoze hrat v Terrarii, hre, kde je velmi jednoduche umrit, HC charakter, je naprosta kravina.

    TOMAS3333: Jupi, muzeme zacelit ty fugy, co mame u aktualniho outpostu ^_^
    SVORO
    SVORO --- ---
    Tak jsem na Gaie postavil hotel pro dočasné ubytovaní :))

    Mimochodem hraju Hardcore charakter, tak jsem zvědav jak daleko se dostanu :))
    V životě jsem se tolik nebal modrého a červeného slimáka najednou stejně tak dvou očí svištících po noční obloze :D
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ZELGARIS: "Generated dirt walls now correctly blend with player placed dirt walls. Player placed dirt walls now have new graphics to differ from generated walls. " !!!

    (a dik za changelog, videl som update ale bol som lenivy hladat)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Starý svět na požádání dát někam k downloadu...
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Takže je rozhodnuto, všem "šumákům" děkuji za účast, ale jejich hlas nebude mít na rozhodnutí vliv. Ve 21:00 tedy vytvořím nový velký svět GAIA v němž budou platná tato pravidla:

    GAIA je tvůj nový svět, kde platí...

    1) ZDE SE NARODÍŠ - na server bude povolen vstup pouze novým postavám

    2) ZDE BUDEŠ ŽÍT POCTIVĚ - nebude se krást z cizích truhliček, jinak BAN

    3) ZDE BUDEŠ CTÍT BLIŽNÍHO SVÉHO - t.j. nebudeš srát ostatní hráče, jinak se naseru já

    4) ZDE BUDEŠ STVOŘITELEM - cílem tvého snažení by mělo být zkrášlení zdejšího světa a ne, že si tu budeš grindovat postavičku do singlu...

    Vážným zájemcům o život na této nové planetě bude vydáno heslo poštou. Hodně štěstí GAIAné...
    SVORO
    SVORO --- ---
    SVORO: Aha tak zombak :// kterýho pak zabila ta hvězda...
    SVORO
    SVORO --- ---
    Heh tak jsem si udělal Hardcore panďuláka a zabilamě Padající hvězda :// :DD
    EZEE
    EZEE --- ---
    Je mi to sumak s heslem na vyzadani :)
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    SVORO: Hlasování ukončím zítra večer a rozhodnu posle výsledků. Tak se staniž... :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    BTW netušíte náhodou jestli se daj pěstovat pavučiny (cobweb) na wiki je zmínka, že se chovaj jak plant, tak proto se ptám :))
    SVORO
    SVORO --- ---

    Začít s novýma postavama na servru a heslo na vyžádání nebo nechat stavající svět otevřenej svět?

    14 hlasy od 14 respondentů

      SVORO
      SVORO --- ---
      ZELGARIS: Hele chápu, nadruhoustranu ten progres v tý hře je celkem jinej když se tam objevíě s dřevěnejma věcma dostaneš se k časti iron vybvení a pak se tam joine někdo s vymazlenou postavou, tak se na spawnoujou další NPC jako Nurse arms dealer atd... prostě to není dobrý. To že tam bude někdo kopat přez víkend a já budu někde mimo net mi vůbec nevadí, mám pocit, že ten/ty člověk/lidi mi nijak zásadně neutečou, to že nebudou mít všichni všechno je taky fajn :) teda podle mě. Je to otom si to pak vyobchodovat atd. Asi jsem v tomhle trochu naivní....


      MYSHAAK: Bylo to by to dost fajn :)) BTW ten čtvrtej post v tý diskuzi je přesně o tom a to to myslel dobře ;)


      MYSHAAK: Já jsem pro začít s novejma posatvama a heslem na vyžádání :)
      MYSHAAK
      MYSHAAK --- ---
      ZELGARIS: Já jsem pro to zkusit, heslo vydám přes pošty a nepatřičné postavy banovat... Řekněte si, já osobně moc času na samotné hraní nemám, ten server dělám pro vás...
      MYSHAAK
      MYSHAAK --- ---
      SVORO: Neboj, řeší se to i v této diskuzi a vypadá to, že časem půjde vytvořit server jen pro nové postavy...
      ZELGARIS
      ZELGARIS --- ---
      SVORO: Tak nehrej na serveru, protoze evidentne od toho cekas neco, co muzes realizovat i bez nonstop beziciho serveru. Vytvor si vlastni svet s nekym se domluv a hrajte jen a pouze oba najednou. Takovym zpusobem semtam hrajeme s tomasem3333 a je to lepsi, nez se logovat na server, ktery muze nejaky kreten kompletne rozkopat a vykrast.

      A nebo dokopej Myshaaka, aby server zahesloval a dal pristup jen vaznym a serioznim zajemcum. Nicmene stejne to dopadne tak, ze kdyz nebudes online, tak tam nekdo jiny bude kopat a stavet a nezbydou na tebe zadne itemy ani exploring.
      SVORO
      SVORO --- ---
      ZELGARIS: Nevím nekoukal jsem se... , ale prostě mi to přijde trochu tupý no...


      MYSHAAK: Chapu :) ,ale tak nějak jsem měl za to, že tu jsou lidi soudný a jsou jen né všichni jako vživotě vždy se dá narazit na idiota :/ (no ofense:)
      MYSHAAK
      MYSHAAK --- ---
      Upřímně jsem dodnes nepochopil, proč je u Terrarie postava a svět zvlášť...
      MYSHAAK
      MYSHAAK --- ---
      SVORO: Jasně, bylo by fajn, kdyby se začalo od píky, ale technicky to u Terrarie zajistit nejde, takže je to o dohodě všech hráčů. Můžu vydávat heslo jen proti místopřísežnému prohlášení, že hráč začne s novou postavou, ale bojím se, že by to bylo prd platný :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam