• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBBrmlab hackerspace Prague
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    XCHAOS: vsecko papir like tzn. folie papiry nalepky sou plotry i do 50k na "tlusty" veci cena rychle stoupa nad 100K
    TMA
    TMA --- ---
    XCHAOS, XCHAOS: Zalezi na konstrukci, velikosti, presnosti a sile.

    Ale asi te vyjde lacineji si to nechat udelat nekde v grafickem studiu. Zalezi na rozsahu. Kdybys toho potreboval za 100k, tak by mozna bylo lacinejsi si poridit vlastni.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    (jako kdyby to bylo finančně únosné, tak by mi zajímala myšlenka třeba na část toho plotteru přispět a moci to pak využívat...)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BTW, neplánuje Brmlab řezací plotter? že by se doplňoval s 3D tiskárnou. (mě by zajímalo vyřezávání z tenkého polystyrénu, případně ze samolepících fólií).

    víceméně netuším, kolik to stojí.. mohlo by být levnější nechat si nařezat díly v nějakém grafickém studiu, asi. ale je to rozhodně Brmlab-style zařízení...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Člověk byl pokořen, Rubikovu kostku teď skládá nejrychleji robot z lega – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/koktejl/248402-clovek-byl-pokoren-rubikovu-kostku-ted-sklada-nejrychleji-robot-z-lega.html
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    AXTHEB: Myslel jsem to spíš marketingově (opravdu jsem nemyslel na cenzuru - spíš na spory). Pokud by se rozjede diskuse o nějaké technologii, tak zapadne vše ostatní - což je škoda.

    A v té druhé diskusi jsem myslel hlavně pozvánky na akce, krátké reporty, oznámení a tak. Ale jde samozřejmě o zájem. Ano, jsou to duplicity, jako většina věcí na světe :).
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KEDRIGERN: Fakt ti pripada, ze tim ze sem smazal jeden xchaosuv post sem vytvoril prosne regulovanou diskusi? Navic brm tu organizacni diskusi nepotrebuje, organizujeme se na mailing listu, IRCu a IRL ;)
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    Možná by stálo za to mít dvě diskuse. Jednu obecnou, která by byla živá a zabývala se hackerspace tématy široce. A pak jednu o Brmlabu, která by byla přísně regulovaná a organizační.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    XCHAOS: Budiz ti ponaucenim, ze je to asi prvni cizi post ktery sem za tech deset let co tu sem smazal.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    AXTHEB: je trochu nefér diskutovat o příspěvku, který si nejdřív smazal? podívej, ty jsi moderátor ze staré NYX školy, vidím. dnes máme taky palce nahoru a dolů...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    XCHAOS: Skus mně v poště přesvědčit, že se to zfetované scifi nějak příčetně dotýká brmlabu nebo fenoménu hackerspace.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    AXTHEB: heh, tak to nevím, jestli ještě někomu věnuju nějaký klub.. aby mě tam potom cenzuroval :-/

    BTW ta rubrika se zabývá i vámi:
    Android a Arduino nabízí prakticky neomezené možnosti techno-kreativcům - Datarama - Aktuálně.cz
    http://datarama.aktualne.centrum.cz/clanek.phtml?id=707240
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Sorry chosi, odkazy na clanky autoru kteri zjevne maji v hlave vetsi bordel nez ty budu mazat.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    HARVIE: Foto nemám, možná Tadeáš Pařík. Je to foťák se stojanem a spouštěcím pedálem.

    Každou středu tam mám IT pro začátečníky, čili klidně přijď a vybavení ti ukážu,
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    KEDRIGERN: juu. si k vam skocim neco naskenovat. mohl bys pls sharnout nejaky fota, jak to vypada?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    OVERDRIVE: klic hadam tisknul niekt0
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Buddhist monk vs hackerspace – Boing Boing
    http://boingboing.net/2011/10/01/buddhist-monk-vs-hackerspace.html
    SARGONOUT
    SARGONOUT --- ---
    OVERDRIVE: stretol si sargonouta a rachelku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam