• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBBrmlab hackerspace Prague

    Hackerspace

    Pražský hackerspace Brmlab. - Nová adresa Pod Kapličkou 20 (na želivského)
    Meetup kazde utery od 19h; Vchod z jihu https://mapy.cz/s/2uIax, za dvermi doleva, 2. patro IRC: #Brmlab

    PiSec v Písku.

    Base48 v Brně.

    Ostravská Labka - [ Labka : Hackerspace Ostrava : uvazovali jste nekdy nad tim, ze si vyrobite samici robota? ] (labka suspended)

    ROH - Pražský mikrohackerspace ROH

    Bordel Space (paralel polis) v praze

    mailing list brmlabu: brmlab@brmlab.cz (shitstorm included) FAQ brmlabu: https://brmlab.cz/faq

    A nově tu máme hackerspace TAKT praha TAKTPRAHA


    ostatní
    [Noisebridge]
    rozbalit záhlaví
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    SPECZ: tam chybí tak 2/3 stránek ne? :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: no ja nevim, spis jako bych cekal, ze ten kdo povede kurz/party, tak mozna bude chtit nejaky znalostni zaklad?
    Kazdopadne dekuji za link.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    HARVIE: pozor, ja jsem nikdy netvrdil, ze OTR je sracka, protoze tehda jsi me s tim seznamil, nikdy predtim jsem o OTR neslysel, takze jsem naopak byl nadsen. Tedy doslo k zamene postoju nekolika lidi. Vim, pamatuju si, ze jsme se potkali, diky tomuhle tematu [aniz bych mel byt jen priblizne poneti o tom jestli nejak vypadas ;]. Od te doby pouzivam OTR ;] mmchodem, tohle jsem ted psal pro sve kolegy a kamarady: http://overdrive.a-nihil.net/crypto-pidgin.html

    jinak ted jsem nejak zaznamenal, ze docela dost lidi by melo zajem o LockPicking sessions, takze pokud je nekdo, kdo to bude schopen vest, tak hura na to, myslim, ze ucast bude hojna.
    MMchodem nejaka zakladni literatura, kterou by bylo vhodne mit zvladnutou predtim, nez se clovek LP party zucastini by byla k nalinkovani [ne ze by toho bylo na netu malo, jen abychom se nejak sjednotili, nemam moc predstavu, jak je cela party vedena, tak proto se ptam]?

    Kazdopadne potkam se rad...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    OVERDRIVE: jiz jsme se videli na kyberia session v NODu, kde jsi mi tvrdil, ze OTR je sracka, protoze je pouzita symetricka sifra a nez sem ti stacil vysvetlit vyhody z hlediska user deniability, tak si zas nekam odfrcel, nebo sem se sundal :-) jestli si pamatujes :-P
    kazdopadne ted mam zkousky a pak budu plne k dispozi treba u beden na ruznejch zajimavejch komornich akcich, pripadne dle domluvy :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: jsem ochotny zapujcit nejake casti vybaveni, sak co, kdyz budem na jednom miste vsichni a nejsi-li kolohnat, ktery kousky plechu znici, tak co...


    HARVIE: jsi nakonec nebyl na te akci: Co nas o elektrice neucili, ze? Cekal jsem, ze Te tam potkam, ale nestalo se tak, aspon myslim...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    TLOUDEV: pokud vim, soucasti workshopu je vyroba primitivni planzety a napinaku z dostupneho materialu... Pripadne ja jsem si za 120kč pořídil tyhle:
    http://dx.com/p/advanced-9-piece-set-lock-picks-16417
    neni to zdaleka žádná kvalita, ale nějaký ty obyčejnější zámky se s tim otevřít daj...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    sel bych do toho tez planzety nemam..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    no vida :) takže otázkou už je jen kdy :) prosím jen ne 13 července :)
    SOUKYHO
    SOUKYHO --- ---
    ahoj, kdyby se konala ta akce LockPicking .... tak bych se taky přihlásil, planžetky už mám, zvládám jeden zámek na kolo co mám doma tak že bych pokročil kousek dál :D
    a mladá se možná taky přidá
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    NIEKT0: tak jako ja jsem pro Tebe, kdyz uz jsi se pochlubil... tak kdy?
    jaka je minimalni uroven vzdelani? jake zamky? imho nejake prakticke-evropske jsou asi best + mozna pouta [myslim ta policejni, ne ta ze sexschpu]...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Ou jé!
    UK Hackerspace builds mobile spaceship disaster simulator
    http://hackaday.com/2013/05/20/uk-hackerspace-builds-mobile-spaceship-disaster-simulator/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    já bych se též přihlásil posledně jsem nestihl.
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    OVERDRIVE: naposledy som robil LP workshop ja, je mozne ze si to este zopakujeme, alebo ho spravi niekto iny.
    STICK
    STICK --- ---
    OVERDRIVE: idealne mozes skusit mailinglist (brmlab@brmlab.cz) alebo dorazit na utorkovy meetup.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    STICK: ok jsem si to tady zrovna booknul znova, tak pak dej kdyztak vedel. muzu i ve vsedni dny, ale az tak po sedme vecerni.
    Jinak mam par napadu na docela zajimave programatorske projekty, co by mohly byt uzitecne, ale sam nejsem programator, jen me napadaji napady, takze kdyz by nahodou byl o neco takoveo zajem, muzu to pak pastnout sem, popripade si necham poradit, kde jinde ty ideje shareovat. zkousel jsem to i na CryptoParty poradane v Crossu piraty, ale oni jsou dost zasekani na poze 4Chan, takze je obcas komunikace s nekterejma tema lidma takova, ehm obtiznejsi. Asi jako s Hromim, kterej si vec nenechal uplne vysvetlit, ale uz na ni zacal delat ;]
    STICK
    STICK --- ---
    OVERDRIVE: dobry napad. skusim sa spytat cloveka, co to organizoval, ci nespravi dalsi workshop. bol o to vzdycky velky zaujem ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    cau, mel bych prosbu, jeste probiha LockPickin' workshop? Mam cerstve v supliku nejake planzety, ale nemam co odemykat, nedalo by se zapujcit si nejake zamky, co zustaly po LockPickin'ws, byl-li nekdy nejaky? Pripadne venuje se tomu nekdo z pritomnych a byl by ochotny se sejit s naprostym zacatecnikem a neco malo mu ukazat?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HARVIE: brmbot urcite ne, ja tam snad dorazim (i s detma, jen se kouknout a pokecat)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    STICK: stíháte letos Robotem rovně? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam