• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBBrmlab hackerspace Prague
    SOUKYHO
    SOUKYHO --- ---
    PANIKA: Hele já zkoušel NTB HP... vzal jsem procesor horkovzduškou .... jediný co můžu doporučit při tomhle postupu je, pořádně odstínit (alobalem) ostatní součástky, především ty plastový :)

    jinak dával bych přednost horkovzdušce... neohříváš celou desky a tím všechny komponenty ...známej zkoušel troubu a bouchl mu kondík ...

    bral jsem teplotu odhadem ... :) a potom pooomalu chladil = oddaloval pistoli. A dopadlo to víc než dobře :) půl roku a stále běží :)
    PANIKA
    PANIKA --- ---
    JVCNC: dik, presne tenhle druh rad jsem tu hledal :)
    SARGONOUT: mam kartu, co bychom jinak vyhodili, takze nevidim duvod to nezkusit.. jen jsem si rikal jak asi bude chutnat dalsi jidlo z ty trouby, co s to v ni bude pict, no snad ok..
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    jojo, at zije RoHS.
    dulezite je dat pozor, aby deska byla ve vodovaze, jinak soucastky stecou pryc
    SARGONOUT
    SARGONOUT --- ---
    PANIKA: don't panic ! :)
    da sa to skusit ale nemam s tym dobre vysledky
    PANIKA
    PANIKA --- ---
    zapejkal jste nekdo spatnou grafiku? v praci se nam vysrala uz druha geforce 8800gts za sebou (co cert nechtel dycky tejden po konci zaruky :) ), uz mame nakoupenou novou, ale rikal jsem si ze by treba ta stara sla resuscitovat. nasel jsem na netu nejaky navody ale radsi bych nejaky osobni zkusenosti. mozna se ptam blbe, tak me treba nasmerujte jinam. dik
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    GULDUR: sberny dvur :-) (uz jsme to kdysi rozjizdeli, ale nejak nam odpadla bubenice, umrel kytarista atd..)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    TLOUDEV: ale jakejpak? To mě zajímá...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    KRISHNA: na to bych mel jeden industrialni hudebni projekt ;-)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    TLOUDEV:
    KRISHNA:
    Zapomnel jsem napsat, ze mista na monitory a zdroje taky neni nikdy dost :-)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Mám kdyžtak cca 50 ks CRT, kdybyste mě toho zbavili, byl bych jedině rád :)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    SPECZ: jestli chcete nejaky CRT monitory a nejaky ATX zdroje, zrovna tady mam za ukol jich par zlikvidovat (cca 5 zdroju a 3 CRTcka, z toho je jedno krasnej 9" kousek..)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    DARMONLOR: Jo, monitorů a zdrojů nikdy není dost :-)
    Nějaká ta P4 by se taky asi uživila ...
    SARGONOUT
    SARGONOUT --- ---
    DARMONLOR: zdroje a monitory urcite stopime :)
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    Tak si tak likviduju staré služební počítače a říkám si, jestli by se vám něco nehodilo :) Nenabízím nic extra, ale:
    Intel desky s P4 procesorem: Nemám moc velký limit, řekněte si. Nic moc, ale na něco se to hodit může.
    DDR1, 256 MB: Takřka bez limitu
    DDR2, 256 MB: Taktéž
    v obdobných kapacitách i SDRAM

    DDR1, DDR2 512: Asi zajímavější, ale ještě nevím kolik budu mít k dispozici a jestli vůbec…
    Zdroje 350 W noname: Bez limitu
    Zdroje 350 W Fortron: Mohu pustit 5 ks

    Možná budu mít ještě možnost sehnání 15" EIZO LCD kancelářských monitorů (1024 x 768), ale to budu vědět za týden.

    Byl by o něco zájem? :)
    DALIBOR
    DALIBOR --- ---
    Prosím pěkně, pro festival sháním někoho, kdo se zabývá persistence of vision a zvládl by něco podobného - http://www.instructables.com/id/SpokePOV%3A-LED-Bike-Wheel-Images/ , najde se tu někdo takový? Díky
    FURAN
    FURAN --- ---
    HARVIE: Překvapivě to má analytické řešení, idealizujeme-li si experiment. Tak jsem to narychlo vygeneroval v trošičku realističtější verzi. (4MB, 102 snímků)
    Chladni plate interference surfaces
    http://paulbourke.net/geometry/chladni/
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    Programmer Barnaby Jack dies a week before showing off heart-attack hack that can kill a man from 30 feet away | The Raw Story
    http://www.rawstory.com/...fore-showing-off-heart-attack-hack-that-can-kill-a-man-from-30-feet-away/
    SARGONOUT
    SARGONOUT --- ---
    podporte zaujmavy projekt ... :)
    [ KATEALICECZ @ nyx :: kluby :: hobby, sport ]
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    HARVIE: telekomatska spojka asi ne podle navodu :D jinac dik hezke
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Obrazkovy prehled toho jak se maji realizovat elektronicka zarizeni pro provoz v ramci projektu NASA:
    Inspectors
    http://workmanship.nasa.gov/lib/insp/2%20books/frameset.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam