• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBBrmlab hackerspace Prague
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    REDTIME: Mimo jiné by to šlo použít jako braileúv terminál...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Crazy Morphing Magic Table Surface / Magiczny stół - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=UFd6WsObOu4
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    zdar, chytame na duhou polovinu ledna napul hudebni akci,napul interaktivni vystavu, neco jako sme delali loni na naplavce. mame ted k dispozici dost zajimavej prostor na praze 1, se spoustou chodeb a mistnosti.

    kdybyste meli zajem tam vzit nejake svoje vynalezy, tak pro vas urcite najdem misto.

    vic podrobnosti v poste
    VEVERAK
    VEVERAK --- ---
    pokud mas zaklady programovani tak tradicne se pouziva znamy openscad ... :-) jedine vyuziti toho programu ktere znam jsou modely prave pro tiskarny...
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    aha diky za tipy. potrebuju vyrobit dute bryle.
    PANIKA
    PANIKA --- ---
    LOP4TA: my jsme onehda meli v praci jakysi komercni 3d scanner asi za 15k na vozkouseni a slozitejsi tvary to moc neumelo a jednoduchy tvary si rychleji vymodelujes rucne (treba s krabkou od cig jsem se sral asi 20 minut a stejne to nevypadalo dobre).. ale mozna od ty doby technologie pokrocila..
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    3d skener nemáme (hráli jsme si s kinectem, ale nic moc).

    No vymodeluj to v čemkoliv, co umí stl. Např. tuším Blender (já jsem většinou pracoval již s hotovými modely). A pozor na to, aby to bylo dobře tisknutelné (čili žádné šílené tvary, příliš tenké mosty a podobně).
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    KEDRIGERN: super akorat teda jeste nemam vytvoren model ale potrebuju se priblizit jednomu realnemu kusu(takova je idea) takze mozna i 3d skenner by se hodil ale neni nutnost. muzu to vymodelovat rucne- chci se zeptat v jakem programu bych to mel udelat. A take se chci zeptat na vlastnosti plastu ze ktereho se tiskne- a konkretne jak je to s odolnosti pri nizkych teplotach rekneme do -10 a pripadne -30(kdyz dam objekt do lednicky nebo mrazaku) diky
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    LOP4TA: U nás by to (asi) nebyl problém. Tiskárnu máme v čajovně Shangri-la nedaleko IP Pavlovi (Praha).
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    zdar, shanim nekoho s 3d tiskarnou potreboval bych jeden prototyp vytisknout. diky i za nabidky i tipy
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    CHIX: jednu starsi soupravu VN sond jsem kdysi brmlabu venoval. kdyz ji nezkurvis, tak si ji muzes pujcit ve skladu...
    CHIX
    CHIX --- ---
    zdravim
    potreboval bych nekoho v VNsondou k oscilu nebo vn merak...
    nevite
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    nemáte nějaký nápad jak postavit anamorfickou předsádku.. neumím počítat, optika je mi španělskou vesnicí.. ale tak nějak si představuju, že si někde (kdo ví kde) nechám vykrojit dvě čočky, který vpravým metodou pokus/omyl do nějakýho těla..
    PANIKA
    PANIKA --- ---
    pokud me zrak nesali tak to je oskar, odbornik na site a mhd, ma super prednasky
    STICK
    STICK --- ---
    OVERDRIVE: super je aj ten typek za jendom :)

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERDRIVE: jendu jsem zval předloni :) je marnej. možná mu to vytisknout a dat do biolabu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    HARVIE: jj ;]

    jinak Jendu jsem sem pozval, ale mam dojem, ze stale dava prednost ABC Linuxu ;]

    https://www.nyx.cz/index.php?l=user;id=JENDA_;f=%3Fl%3Dpeople%3Bl2%3D7
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    OVERDRIVE: KryptoKóma :-D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAINBOF: cryptofest 2013
    HARVIE: dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam