• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBBrmlab hackerspace Prague

    Hackerspace

    Pražský hackerspace Brmlab. - Nová adresa Pod Kapličkou 20 (na želivského)
    Meetup kazde utery od 19h; Vchod z jihu https://mapy.cz/s/2uIax, za dvermi doleva, 2. patro IRC: #Brmlab

    PiSec v Písku.

    Base48 v Brně.

    Ostravská Labka - [ Labka : Hackerspace Ostrava : uvazovali jste nekdy nad tim, ze si vyrobite samici robota? ] (labka suspended)

    ROH - Pražský mikrohackerspace ROH

    Bordel Space (paralel polis) v praze

    mailing list brmlabu: brmlab@brmlab.cz (shitstorm included) FAQ brmlabu: https://brmlab.cz/faq

    A nově tu máme hackerspace TAKT praha TAKTPRAHA


    ostatní
    [Noisebridge]
    rozbalit záhlaví
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    BLACKHEAD: dekuju, jj, o tehle moznosti jsem take uvazoval. klientum bych tedy poslal jen ten at/cron, takze s jakou latenci jim ten komand dojde nebude hrat roli. zkusim udelat nejake testy a kdyz tak dam vedet...
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    CABOWITZ: IMHO staci vsechny masiny SNTP synchronizovat a nejakym AT/CRON prikazem trignout prehravac. Zalezi na presnosti. Pokud to chces opravdu synchronni, tj. na micro, pak uz asi jen spoustet vsechny ty zvuky z jedny masiny pres vice vystupu... Nebo na to pouzivat nejaky sofistikovany HW, jako treba HW MP3 decodery a trignout je nejakym GPIO portem po extra sbernici...
    Jak rikam, zalezi na pozadovane presnosti. Ale treba pod Windows zapomen na 1ms max...
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    ahoj,ptal jsem se uz jinde, ale zkusim to jeste tady - pokud spatne, tak me smazte. resim ted takovy problem: potrebuju pres lokalni wifi-sit (na ktere je napojen jen server a nekolik klientu) poslat ze serveru prikaz klientum tak, aby synchronne(!) zacali provadet urcitou akci (prehravani audia). jak minimalizovat latenci tak aby kazdy klient zacal prehravat soubor ve stejny moment a nedoslo casem k shufflovani? za link na nejaky studijni material/technologii budu vdecny? ev. nejake tipy na wifirouter, ktery by pro tento typ aplikace byl vhodny...
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Ahoj BRMLabaci, dneska prijedu s Arduinama a EthShieldama a asi budu prosit o pomoc s vyresenim problemu proc nektery fungujou a nektery ne...bude tam nekdo kdo s tim ma zkusenost? Axtheb bude, to vim.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    kdyby někdo chtěl ten 310gb balík s tools z toho leaknutýho archivu, tak tady je. Za pár dní to smažu, nemam na to prostor...

    http://monitor.dansanet.cz/all_files.tgz
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    NIEKT0: oujees. sice to zítra nejspíš nestihnu, ale přeju mnoho šťavnatých úlovků :)
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    TEAPACK: klidně, napíšu teda pak tady do klubu, až je budu mít v Praze :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    XCIDER: taky bych si nějaký vzal =) tak 10ks? ^ ^
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    ok, přivezu je do Prahy a dám ti vědět.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    XCIDER: Konkrétní projekt mě nenapadá, ale jestli jsou za odnos, tak je do brmlabu klidně odnesu :-)
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    nehodily by se někomu na nějaký projekt relé RP700? na vykuchání cívek, kontaktů atd... mám jich asi 50, za odnos se jich rád zbavím, než je rovnou vyhodit...

    GYGAL
    GYGAL --- ---
    SPECZ: To bude jen lokální pobočka...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    BLACKHEAD:NSA Litoměřice má konkurenci v Pardubicích ? To jsem netušil :-)
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    NSA Pardubice uraduje:
    Mizení letadel z radarů ve střední Evropě má zřejmě na svědomí česká firma – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...ni-letadel-z-radaru-ve-stredni-evrope-ma-zrejme-na-svedomi-ceska-firma.html

    :-D
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    ROMANICAK: Na čem se dělalo a kdo se chtěl nebo nechtěl nechat točit bych taky tak odhadoval
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    BLACKHEAD:
    HARVIE:
    VOZKA:
    Me to taky tak pripadalo...mozna do toho dilu potrebovali dat neco co bude zajimavy pro lidi - Teslak. I kdyz ted jak o tom premyslim, tak ony ty ostatni veci, ty podstatny veci se asi do kratkyho dokumentu dost blbe popisujou. Aby nevypadaly pro laiky priblble - jakoze se neco rozblikalo a vsichni nad tim jasaji huraaaa :-) Taky je otazka na cem se delalo v dobe, kdy se to natacelo...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    VOZKA: Base48?
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    HARVIE: Nejsem, do hs jsem začal chodit právě proto abych si rozšířil obzory nad rámec it, ale z tohohle dokumentu to pro běžnýho člověka vypadá jako by to tam jako pozadí vlastně moc nebylo. Ale možná je to u nás v Šalingradě jinak, že :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam