• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBBrmlab hackerspace Prague
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    Ak niekto chcel ist na 33c3 ale nezohnal listky alebo len nemoze odist z Prahy,
    tak v brmlabe budeme v zlahka nerdikovskej atmosfere streamovat prednasky,
    viz http://wiki.brmlab.cz/event/33c3-everywhere

    Matecka je dostatok.
    SARGONOUT
    SARGONOUT --- ---
    velky rozdiel medzi basebandom v modemu a v telefone neni ... treba sa pozret po tooloch na unlock/imei repair/unbrick na nejake lacne znacky ( tie vacsinou leakuju casto ) ZTE, Huawei ...
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    kludne aj sem, tiez ma to zaujima
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    zdravim, pokud byste nekdo vedeli o skriptu / command-line rozhrani, ktere by mi umoznilo menit imei 3g modemu, mel bych zajem :) - posta
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    Narazil jsem na zajimavy clanek, tak si ho tu odlozim :)
    Practical Reverse Engineering Part 1 - Hunting for Debug Ports · Hack The World
    http://jcjc-dev.com/2016/04/08/reversing-huawei-router-1-find-uart/
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GIOMIKY: výsledkem je asi metrový betonový sloupek s pískovým filtrem. Z volně dostupných věcí. A je to fakt hezky popsané, imho to bude brnkačka.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    GANDALFSEDY: Tak tak, já si jen tvojí poznámku vyložil právě tak, jak jsi nechtěl, aby si to někdo vyložil ... =D
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    TEAPACK: jen jsem poukazal na to ze vetsina toho dokumentu se zabiva stavbou formy na odliti betovyho "profilu" co si do tho kdo pak nasype a jak tomu rika je sumak, aby nedoslo k omylu ze se ten pisek na filtrovani sype do te drevene formy pres kterou pak potece ta voda :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    GANDALFSEDY: No a na konci toho děsnýho 80 stránkovýho návodu máš, že se do toho sype normální štěrk, drobnej štěrk a nakonec křemičitej písek (ten, co se používá do batonu) takže česky to je obyčejná písková filtrace =)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GANDALFSEDY: Ja mel za to, ze to bude fungovat s necim podobnym. Hodilo by se mi to, ale to uz prece musi bejt tisickrat vozkouseni postavit si filtr na vodu. Uprimne sem nemel cas substituci hledat. Jako jestli je to jenom marketing a neni to z volne dostupnejch veci, tak jsem se nechal napalit.
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    GIOMIKY: tam ale pisou ze je to "drevena forma na betonovy filtry z BioPisku"?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    SARGONOUT: O.O Jaké story? to je vážná věc!
    Jak se opovažuješ zpochybňovat Brmlabácké teorie a jejich vliv? jak to, že ještě nemáš RO na tohle fórum? =D
    SARGONOUT
    SARGONOUT --- ---
    TEAPACK: no prave ... kedysi sa tak nelietalo ( 10 -15 r dozadu )
    takze ked sa objavila jedna kondenzacna linka za lietadlom za tyzden tak to bolo ako vidiet duhu
    dnes ich mas nad hlavou skoro permanentne tak samozrejme ludia si zacnu robit svoje story :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    SARGONOUT: tím "ne moc nahusto" myslíš rozestupy 100ft výškově a na přistání na stejné dráze 90s? a to ještě jedno letadlo stihne v té promlce vzlétnout =D
    SARGONOUT
    SARGONOUT --- ---
    Mne obcas staci ze ked letim a vidim jak nas mina dalsie lietadlo jaky to je fofr ... Potom uplne chapem preco ich dispatchery nedavaju moc nahusto
    SARGONOUT
    SARGONOUT --- ---
    VITEX: stalo sa ti niekedy ze si lietal jednu trasu viackrat ? V tom pripade zistis ze malokedy leti lietadlo tu istu trasu tym istym "koridorom" , vzdy su tam nejake obmedzenia a upravy
    Staci si pozrier nejaky flightradar/brmradar a zistis ze nad nasimi hlavami je tolko lietadiel ze si to ani sam netusil ...
    "Ciary z chemtrails" vznikaju az v urcitych vyskach a za urcitych podmienok
    VITEX
    VITEX --- ---
    VOZKA: i kdyby to nebylo svinstvo co po letalech zustava, nepride vam nekdy zahadne kudy a jak litaj ? moji predstave o leteckych koridorech (ano ty na mape zatim chybi ) se ponekud vymykaji ...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VITEX: pockej, na to nepotrebujes kameru. ja myslel, ze chemtrails je brmlabí projekt. tak se jen podívej na rozpis ve wiki a hned budeš vědět kde a kdy stříkáme.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    A když nalezne shodu, tak okolo sebe začít automaticky octovat!!!1 to je nápad
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam