• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBBrmlab hackerspace Prague
    SUMIE_DH
    SUMIE_DH --- ---
    Uklidili jsme pred stehovanim! Prijdte si ulovit kus HW kdykoliv jsme v labu!

    DEADLINE 8.9.2017

    Scraping and hoarding - party hard! Prijdte si odnest vytridene veci ze skladu ; ]
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NIEKT0: zase si to vybral na neci narozky :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    SPIKE411: konečně rozumný důvod, proč si dělat řidičík C+E ^.^ (jen ho budu mít tak na nový rok =/ )
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SPIKE411: dal by se postavit ponton ze starejch barelu nebo tak neco... na nem klidne muze bejt kontak/bunkoviste...
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    HARVIE: To by to mohli rovnou nastěhovat do eurokontejneru. Takovej kontejner se ná naložit na náklaďák, vlak, loď… ;)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    RAINBOF: neni... ale musis to rozebrat na lod dostatecny velikosti a kotviste. kotviste nebude stat vic nez najem nakyho rozumnyho prostoru a i kdyz te z kotviste z nakyho duvodu vyhodi, tak jen prejedes do dalsiho. kdyz nebudes financne zvladat kotvit v praze, muzes povyject dal od centra za levnejsim kotvenim do ty doby, nez se zase vzpamatujes.

    co se tyka lode jako takovy, tak kupovat ji v cechach se nevyplati. zato koupit ji nekde u more, dejme tomu v nemecku nebo holandsku a privyst ji sem po pobrezi a vltave se uz vyplatit muze... obcas se na internetu objevi peknej deal a narozdil od pozemku nejses vazanej na prahu. muzes lod koupit vyhodne kdekoliv v evrope a sem ji dovyzt. (narozdil od pozemku)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HARVIE: to zni dost blbe:) neni to totiz vubec levny.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    NIEKT0: Na prvni pohled to zni hloupe... Ale co takhle hauzbot nebo naka lod?
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    Ahojte,
    nakolko Bubenska 1 rozdava vypovede pore rekonstrukciou, brmlab sa bude musiet v dohladnej dobe stahovat.
    Ak by se vedeli o nejkom vhodnom priestore, budeme radi za vsetky tipy.

    NOVE PROSTORY PRO BRMLAB [brmlab]
    https://brmlab.cz/space2017
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    MCM #3

    Patek 18. srpna 2017, od 20:00



    Akce probehne v prostorach Hackerspace Brmlab, racte na hlavni vratnici pozadat o vpusteni "do Brmlabu", pripadne kontaktovat brmlab na cisle uvedenem na strankach Brmlabu.


    brmlab, z.s.
    Bubenská 1477/1
    170 00 Praha 7

    Detailni popis mista a cesty naleznete zde: https://brmlab.cz/place.

    Nevim co presne bude tentokrat na programu, ale na nejakou dobu to bude posledni akce. Brmlab se bude v nasledujicich mesicich stehovat.
    A moje muzeum ceka stehovani taky. Takze nebudu mit cas, ani myslenky nic resit, nebudu mit ani techniku po ruce.

                          Na nejakou dobu posledni akce!
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    RAINBOF, SPIPI: tak opraveno a zdá se, že je vše v pořádku.. telefon jede :)

    bohužel s tím urvanym konektorem si poradit neumí, tak kdyby náhodou byl někdo ochotný se na to mrknout, tak se můžeme domluvit..

    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    to chce fakt iba dobru spajkovacku a kludne ruky imho
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SPIPI: to by mohlo byt ok hadam ze to bude chtit kluky v servisu spis kopat :)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    RAINBOF: je mi to jasný no.. bez obav úplně nejsem. Dostal jsem na ten servis doporučení v GM electronic v Karlíně, kam jsem si šel pro radu. Tak uvidim no. Napíšu, jak to dopadlo.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SPIPI: aby jsi se nedivil co nejaky servis udelal s tou druhou deskou...
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    RAINBOF: díky! já mám tyhle desky dvě, ta na fotce, tam to je skutečně urvaný, na druhý to urvaný není, ale přesto ten konektor nejde a je potřeba vyměnit (jě vykloktanej).. dones sem to mezi tím do nějakýho servisu a už na to čekám skoro 3 týdny.. tak uvidim, snad se jim to povede. Kdyby ne, tak dám kdyžtak vědět. Díky za ochotu!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SPIPI: no a nbservis bys ukecal a v brmlabu by to tez zvladli. pripadne ja bych se mohl o nejaky fix taky pokusit.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SPIPI: obávám se že šance na levnou opravu jsou malý a to proto že je to utržený i se spojem. hádám že to jelo delší dobu systémem "našteluj a nabíjej"
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    Ahoj, doporučil by mi prosím někdo někoho či nějaké místo (servis), kde by mi byli schopni vyměnit mikro USB port na mobilu (Praha)? Viz: https://photos.google.com/...XUPNyQeuZbG3M5TW8Upx0n_vmw?key=alRLNmtCY216OG95Z2wtQjlVWS04c05ra3p5TEVR

    Je to fairphone 1.

    Případně pokud by se tady našel někdo ochotný to udělat, pak ještě lepší. Samozřejmě za adekvátní odměnu.

    Předem moc díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam