• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBBrmlab hackerspace Prague

    Hackerspace

    Pražský hackerspace Brmlab. - Nová adresa Pod Kapličkou 20 (na želivského)
    Meetup kazde utery od 19h; Vchod z jihu https://mapy.cz/s/2uIax, za dvermi doleva, 2. patro IRC: #Brmlab

    PiSec v Písku.

    Base48 v Brně.

    Ostravská Labka - [ Labka : Hackerspace Ostrava : uvazovali jste nekdy nad tim, ze si vyrobite samici robota? ] (labka suspended)

    ROH - Pražský mikrohackerspace ROH

    Bordel Space (paralel polis) v praze

    mailing list brmlabu: brmlab@brmlab.cz (shitstorm included) FAQ brmlabu: https://brmlab.cz/faq

    A nově tu máme hackerspace TAKT praha TAKTPRAHA


    ostatní
    [Noisebridge]
    rozbalit záhlaví
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ROMANICAK: jak rika niekt0.

    Nicmene, ja si myslim ze to neni k zahozeni, pokud mas tip, posli to do posty a zkusime to probrat,
    brmlab co se protisluzeb tyka je ponekud bohemsky kohokoiv k cemukoliv prinutit nelze o to vetsi veci se pak dejou "samy" :) to je trosku specifikum brmlabu, moc si kolektivni vedomi nepestujeme.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    RAINBOF:
    Uz neco mate? Neposkytla by takovej prostor nejaka skola ("zdarma")? Mohla by byt pro ne prestiz mit BRMLAB u sebe, protisluzbicky jsou taky dobry platidlo misto najmu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TLOUDEV: no to pouzivam ale vypadne ti spojeni k terminalu zejo. proto mam radsi irccloud a navic, ne kazdej ma nekde vpsku :D
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    RAINBOF: tak oproti predpokladu jsem to nevedel.. a pouze doporuceni - pro ty, kteri nemaji radi webxichty, tu mame oblibenou kombinaci irssi+screen - take nevypadnete ;-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Určo víte že brmlab primárně komunikuje na IRC, takže by vás mohla zajímat tato služba:

    https://www.irccloud.com/irc/freenode/channel/brmlab

    (odkaz přímo k nám:D)

    ta umožňuje být na irc kanálu i když zrovna cestujete aniž by jste vypadli.
    Výhoda je že je to přehlednej webovej klient s historií. :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TLOUDEV: obávám se že je to trošku víc z ruky. :) pokud vím tak Jenda je z liťáku tak to má kousek. Jinak víš že v Liťáku je mimo jendy i NSA ?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    RAINBOF: u me tezko, ja uz neziju v Praze... a predpokladam, ze v Poceplicich asi mit dilnu nechcete...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LUSCHIWA:
    brnlab uz ma nejaky prostor a chtel se rozdelit :) nicmene pokud mate volnych 100+ m2 rozumne dostupnych v praze urcite bychom se zajimali.
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    Jsou nějaké podmínky pro lokalitu?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    pokud by jste mel nekdo zajem s brmlabem sdilet prostor, nebojte se ozvat bud sem nebo na brmlab ML ci na mail rady.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TLOUDEV: muzes hledat s nami :) hledame neco co ma 100-120m2 a je dobre dostupne
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    RAINBOF: tak to je mi lito :-( preju hodne stesti do dalsiho hledani..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TLOUDEV:
    vsechno jinak. nepovedlo se na posledni chvili uzavrit smlouvu. hledame nove misto.
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    TLOUDEV: ano aj nie:) Priestor by uz mal byt hotovy, veci su ulozene vo vedlajsiej miestnosti, len sa este riesi zmluva s majitelom nehnutelnosti.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tak uz bydlite? je 5.3.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SPECZ: no ja tvrdim ze bychom pred nastehovanin meli udelat party :)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    TLOUDEV: Majitel objektu tvrdi, ze 1.3.2018 by to melo byt pripraveno k nastehovani, tak uvidime.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ou shit :-(
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    TLOUDEV: furt jsme jen zaskladneny
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tak co, uz umite zapejkat? (resp. uz brmlab 'bydli'?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam