• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBBrmlab hackerspace Prague
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BTW: neplánujete někdo jet na Fosdem?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Za cca hodinku se bude v brmlabu dit cca hodinku neco vysoce napinaveho :D
    (info v poste)
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    Prosím třeba mi poradíte - hledám video, kde týpek ukazoval, jak získat citlivá data z dostupných výpisů EET, díky předem.)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Vpsfree party jiz zitra...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    As400 jede...

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    připomínám že se blíží akce 23.2. vpsfree u nás bude mít něco jako narozky a bude to velký;
    event:vpsf10yrs [brmlab]
    https://brmlab.cz/event/vpsf10yrs
    BODAX
    BODAX --- ---
    Ahoj, pořádám LANku v labu, bude tam asi hlavně něco na Widle, budou tam i nějaký lidi jen s noťasama, mám docela pěknou knihovničku různejch her. Vzal bych to volněji, podle toho, kdo bude chtít co hrát, podle zkušeností z jinde pořádaných LAN párty se to stejně nevyplatí hrotit, protože výsledek bude vypadat jinak, než nějakej plán(co se her, dovalivších lidí a tak vůbec týče).
    Kdyžtak je tady tabulka na gůglu, kam můžete napsat, co by se vám líbilo:
    https://drive.google.com/open?id=1kENycA_xtsZFsSbLYB-DVPl7D3VyTl_O-pTW4zoYqb4
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    takze aby to nebylo jednoduchy puvodni organizator soupnul termin na 1.2. a udelal z toho lanku s pcckama. o ktery nevim nic a nezucastnim se ji neb se mi nehodi termin. kontaktuj id bodax a zeptej se :).

    Retrogame bych teda soupnul a lip zorganizoval.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    RAINBOF: zrovna se te snazim nahnat na ircu... umis zapejkat? msg nebo brmlab$freenet
    dik.
    SUMIE_DH
    SUMIE_DH --- ---
    TEAPACK: Ja naprosto netusim, jsem hrami nepolibeny tvor, jsem pouze publikacni jednotka toho terminu ;]

    RAINBOF: BLACKHEAD: Vite vy co se bude hrat?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    SUMIE_DH: Co se bude hrát? Docela bych dal Diablo II a Armagetron ... ( + možná Revolt nebo Ignitation, ale nejsem si jistý, jak to u nich bylo s LAN...)
    SUMIE_DH
    SUMIE_DH --- ---
    Termin LAN party > https://brmlab.cz/event/lanparty ;]
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BLACKHEAD: v unoru.
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    RAINBOF: ... druhej vikend v lednu uz byl. Nejak nerozumim tvemu jazyku cizince...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ROLAND: dost pravdepodobny je druhej vikend v lednu
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    Sakra, tak prostě něco bude bude datum když budu moct a zvládnu to rád dorazím. :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MCM je neco jineho ja se bavim o retro gaming akci co jsem sem hazel a na kterou roland reagoval :D
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    BLACKHEAD: Já tomu říkal videopack a nevím jestli jsme měl philipse nebo to bylo něco jiného a měl jsem asi 30 cartrigí a chtěl jsem tehdy získat všechny. To bylo mozoulů na prstech z těch neforemných a nepohodlných ovladačů. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam