• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBBrmlab hackerspace Prague
    TECHNOBI
    TECHNOBI --- ---
    Už jsem byl 2x na Olšanech a stále nenohu trefit. Příště to zkusím mezi hřbitovy.
    TECHNOBI
    TECHNOBI --- ---
    Ahoj

    PAKOK
    PAKOK --- ---
    škoda že jsem včera nestihl zajít. Pro mě úterky jsou dost komplikovaný, díky jiným aktivitám.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    NIEKT0: Jsem na cestě a jen tiše doufám, že se tam moc neztrapním, neb jsem zatím zkoušel pickovat tak maximálně pár šuplíků kancelářskou sponkou a to s diskutabilní úspěšností…
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Potažmo mám tu i ten polámaný Nexus 7. Nemám ale motivaci, zručnost ani vybavení, abych se do opravy pouštěl.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    [SPIKE411 @ Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)]

    Displej + digitizér k Nexus 7, e-ink ke Kindle 5, nechcete někdo?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    to by mohl prijit asrael a mohl by valentynsky zamykat a svazovat :D
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    NIEKT0: Už se těším - příjdu
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    ZVIRATKO: Elektronovy stale nie, je vo wishliste:/ Ale ono by to mozno slo niekedy aj bez, podaktori sa hraju s glitchovanim, a sem-tam to aj prakticky funguje.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    NIEKT0: bych potreboval 3DES klic ze smartcardy :-D elektronovy mikroskop nemame?
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    ZVIRATKO: Hele, co si donesies na odomykanie... no kinkshaming
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    ZVIRATKO: Lockpick v Atelieru ? :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    NIEKT0: v mailu me to zaujalo, bohuzel to neni valentynsky-tematicke odemykani pasu cudnost ani pout...
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    Nechcete někdo staré GPS trackery GenLoc54e na součástky? Baterie kaput, viz foto a dokument.
    Tři kusy, jeden hliníkový obal si nechám. Kdyžtak napište do pošty.



    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jinak jsem to likvidoval pres tyhle printpartners.cz neco vykupovali neco likvidovali zdarma. Po tom co Janus a kyocera zacali delat divny akce s dodavkami toneru jsme to zacali brat jinde (original o 1/3 dole) a likvidovali u printpartners. Toner se dava do toh cernyho pytle co to v nem prislo a odpadni nadobka do prazdnyho co u toho je. oboji strcis do puvodni bedny a po dohode jim to posles.

    Ale to bejvalo 2015 kdovi jak je to ted
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TMA: ja v tom nic nehledam :)
    TMA
    TMA --- ---
    RAINBOF: Normálka. Když neodebereš ten odpad, tak uspoříš náklady. Nic víc bych v tom neviděl.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    COMODOR_FALKON: zajimave. Ve skutecnosti se to do kose nedava. Patri to do zpetneho odberu elektroodpadu a to bud u prodejce nebo v systemu zpetnyho odberu napriklad sbernak. Zkusil bych trik s vykupem toneru a ten odpadni poslal s tim. Ty firmy co delaj renovace to casto berou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam