• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WAREYamaha RS7000 & RM1X & SU700 etc.
    LOBOTOMIKK
    LOBOTOMIKK --- ---
    potřebuji poradit, jak spojit přes midi korga esx, yamahu rm1x a synthak... master bude lepsi yamaha? synthak asi pres yamahu a korg slave? dik
    BYDK
    BYDK --- ---
    WANA: Jojo, tak nejak se mi to zdalo. :) Da se tam urcit i rychlost opakovani apod..... ale pak se stalo to, ze mi to hraje ruznym zpusobem. Jakoby to hraje melodii a ruzne se mi ovlivnuje i hlasitost. Nejspis je ulozeny prubeh nejakych efektu. A ted nemohu prijit na to, kde se to nastavuje. :| Nebo jak to vratim do normalu.
    WANA
    WANA --- ---
    Arpeggio zjednodusene opakuje v nastavenem intervalu tu samou notu kterou prvni zahrajes. (takova notova smycka :)

    RSko umi ale vice, muzes si nastavit ze bude hrat k tve zmackle note C dalsi noty do akordu, muzes si vyhrat s groovem a dasim nastavenim.

    v manualu je to docela pekne popsane na stranach: 63, 107-108, 200
    BYDK
    BYDK --- ---
    LOBOTOMIKK: Upravu zvuku muzes udelat v ruznych jinych nastavenich. Urcite na ne narazis. :)
    Efektovaci jednotka je spolecna v kazde sekci. Na Acku budes mit vzdy nastaveni efekteru z A, apod..

    Btw: nevim jak se dela s apeggiatorem? Vi nekdo jak se nastavuje, co se s nim vlastne da poradne delat? :)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    LOBOTOMIKK: Je to jedno v jakym modu to nahraješ...
    LOBOTOMIKK
    LOBOTOMIKK --- ---
    Takže jestli to chápu správně, tak pokaždý, když změnim třeba CUTOFF, tak se to projeví i v dalších sekcích...?

    BYDK: Asi jo... taky mě to napadlo, že to maj k tomu přizpůsobený. V tom případě, ať si určitou sekci nakroutim podle sebe, tak při každym dalším vytvaření nových sekcí se ta původní bude měnit.. a teď nemyslim jen při použití efektů.

    WARE: Ok. Zkusim..
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    LOBOTOMIKK: Nebo např: track ze sekce A dáš v sekci B na jiné tracky(volné) tak se se nezmění alespon u RSka to tak je pokud mluvíme o těch efektech.Taky jsem nedávno koukal...v sekci A jsem měl na 3 lámanej bít a v B na 3 synth s efektem a pak když jsem se vrátil do A tak byl s efektovanej perkus...rozumíš
    BYDK
    BYDK --- ---
    LOBOTOMIKK: Zalezi s cim kroutis. Pokud s efektama, tak ty se samozrejme meni. Myslim, ze to je kvuli tomu, ze kdyz hrajes live,tak ti to musi proste sedet, proto se ovlivnuji paterny navzajem. Napr. prekopes efektama zvuk v paternu A, tak se to projevi i v paternu B na tom samem miste. Zatim s tim tolik neumim, ale zda se to tak. :)
    WARE
    WARE --- ---
    LOBOTOMIKK: Zkus nahrávat ve step modu.
    LOBOTOMIKK
    LOBOTOMIKK --- ---
    PAJISS: Stejnej problem... mam rm1x a neco nakroutim v jednom patternu, udelam dalsi a ten prvni je uplne prekopanej podle toho posledniho upravovanyho... :/ neporadi nekdo?
    K23A
    K23A --- ---
    WARE: stejneej problem mam taky,kamos mi uz napajel 50cest a ten tistak je prej oboustranej,drzim mu palce at to zvladne.a bez racku uz to taky nechci riskovat.snad ti pak budu nejak pomoc kdyz to vyjde u me
    BYDK
    BYDK --- ---
    WARE: Moc pekne track. Libi se mi tam ten vibracni bass a jak je zpracovane teme Apolo. :D Jen tak dal. :)
    WANA
    WANA --- ---
    narazil jsem nahodou na nejake cajky :)
    Index of /RSfiles
    http://www.quantum-source.com/RSfiles/
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    taky vznesu dotaz...
    upravim sampl napr. v paterne "A" a nastavim sampl napr. v "B" a je tez upraveny podle Acka... da se to nejak nastavit aby nastaveni na kazdy casti paterny zustavalo v puvodni poloze a nemenilo se v kazdy paterne..... cose tyce stylu 1......45 se toto nedeje....
    BYDK
    BYDK --- ---
    To zesilovani a zeslabovani se mi jevi i na Arpegiatoru. Vazne bych to rad dal dokupy, ale zatim jsem to nenasel, jak to prenastavit.
    BYDK
    BYDK --- ---
    Jinac hledam taky programek, tkerej mi umozni vytvaret si jednotlive smyscky v programu a pak to tam jen uuploadnout do masiny. PRoste si naeditovat nektere veci dopredu.

    Nasel jsem neco na: http://www.squest.com

    ... a podporuje to jak RS7000ku, tak RM1Xko a mnoho dalsich masinek. Ma s tim nekdo zkusenost? JDe mi hlavne o vytvoreni paternu.
    BYDK
    BYDK --- ---
    WARE: Lidi diky. :) Masinu mam par mesicu, ale naucit se s ni poradne delat je trochu mazec. Uz ledacos zvladam, ale kamoska se mi v tom hrabala a nastavila mi tam jednu nemilou vec. :(

    Kdyz poustim jednotlive zvuky, tak maji pokazde ruznou hlasitost. A pri vkladani do gridu taky a pak musim lezt do editace jednotlivych tonu a upravovat je jeden po druhem a to je trochu na hlavu. Nevite, kde se to da zmenit? Teda krom navraceni se do tovarniho nastaveni. :)
    WANA
    WANA --- ---
    WARE: toz at to mas brzo v kupe! Apollo ti krasne slape :)
    WARE
    WARE --- ---
    Rack mám rozdělaný, ale bohužel jsem ho už měl mít. Spadla mi z poličky věc na RS7000 a oddělalo to tišťák uvnitř. Přestaly jít 3 kontrolky :( Hold destruct. Servis bude nutnej, poťák F1 taky odchází, nemluvě o odřeným panelu.
    WARE
    WARE --- ---
    WANA: Pěkně :)
    Trochu stud, ale taky odhalím své tajemství.
    Dj Ware - Apollo - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=55BayZGJ1Ro&context=C47867a0ADvjVQa1PpcFOr73H8QKGX4fofLzcNQdcOmT7CFbpzlJw=
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam