• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WAREYamaha RS7000 & RM1X & SU700 etc.
    RAZIELUS
    RAZIELUS --- ---
    SAMIX: a prave tovarni zvuky a syntezy bylo to, co me na RSku tehda bavilo, da se tam v pohode nakroutit cokoliv..
    RAZIELUS
    RAZIELUS --- ---
    PAJISS: a dalsi vec, kdyz to mas naladovany wavkama ve vyssi kvalite, a nemas max RAM, tak se to nehejbe..:)
    CUBE48
    CUBE48 --- ---
    RS7K papa samply v nasledujicich kvalitach:
    Sample Data Bits: 16
    Sampling Frequency : 44.1 kHz (MONO/STEREO), 22.05 kHz, 11.025 kHz, 5.5125 kHz
    (LO-FI mode, MONO/STEREO)

    Pokud je potreba setrit mistem na karte a v RAMce, tak je dobry konvertovat samply predem do MONO a pripadne i nizsi samplovaci frekvence. Bici samply jdou urcite vpoho naprazit do MONO a podle poslechu jit niz i na 22.05 kHz.

    Spousta muziky v 90. letech vznikla se samplama, ktery se vesly na 1.44 MB disketu, takze syrovyho zvuku se rozhodne nesmime bat :-]
    WANA
    WANA --- ---
    Karty jsou omezene na max 128MB...
    SAMIX
    SAMIX --- ---
    Tak dosta diky moc mel si pravdu :-D uz jedu!
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    rozhodne to ma byt system wav, jeste je moznost zapojit yamajku na nahravani prez jacky a prez REC to nahrat do yamajky.... drive jsem to tak resil....
    jinac nevyhoda je ta ze kdyz tam nahazis dost samplu, ktere nasledne ulozis do paterny tak se jedna paterna muze vysplhat klido i na 20mb zalezi v jake kvalite to mas a jak dlouhou smicku.
    pokud mas kartu 128mb tak to mas 6pateren a kartu mas plnou....
    nvm jak to mas reseny s pameti, idelani je potom HDD, neni to nic jednoducheho potrebujes i radic.... nekdo tu nabizel pomoc s timto problemem....
    a kdyz jsem to tu nakous nevite jak je to s kapacitou karty? je omezena pro yamajku a jake karty sou k dizpozici ja tehda kupoval 128MB za 6kilek.....
    SAMIX
    SAMIX --- ---
    To fakt nasere kdyz me brzdi takova hovadina...preci nebudu skladat jen s tovarnich zvuku to snad ne???nemuzu mit nekde v systemu treba neco vypnuty???
    SAMIX
    SAMIX --- ---
    To mi jeste nenapadlo takze na to mrknu ale treba Roland tohle vubec neresil tak nevim.....ja proste potrebuju nakym zpusobem s karty natahnout do stroje svoje kopaky,bass atd...:-(
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    SAMIX: jenom strilim naslepo a nema ten wav file jiny format nez podporuje yamaha treba 48 khz .. nebo tak neco?
    SAMIX
    SAMIX --- ---
    Tak uz jsem naprosto v koncích S karty chci nacist do yamahy moje samply a kdyz dam import ve formatu waw.píse mi to illegal file :-( tak co delam spatne??? muj postup 2x zmacknu cudlik LOAD do stanu se na import nakroutim to na SAmple dam import a pise mi to illegal file!
    RADIAL
    RADIAL --- ---
    btw.:pokud ukladas all data pri nahravani musis zvolit taky all data jinak ti to da na vyber nahrani tracku z toho dannyho souboru.
    WANA
    WANA --- ---
    SAMIX: Ja pouzivam Save ALL DATA - coz ulozi celou pamet, co presne ti nejde a jak to delas? ( myslim ze od toho je toto auditko :))
    SAMIX
    SAMIX --- ---
    Diky Wana chci se zeptat maš yamahu dlouho?ja mam totiž problem yamaha mi nechce načist to co si uložim na kartu mohl by si mi prosiiiim napsat postup jak to delaš ty???kdybys treba chtel a pomohl mi treba skrz email aby jsme to tady nezasiraly pičovinama tak ti třeba mužu na revanž poslat link aby sis odemne sosnul ableton 8,FL 11,nebo decadance 2 nebo traktor 2 všechno plny verze proste co se ti hodi...
    WANA
    WANA --- ---
    Ahoj potrebujes: Smart Media: SM Card
    ta co pastujes by mela byt vhodna :)
    SAMIX
    SAMIX --- ---
    Čauves mohl by mi nekdo prosim poradit jakou čtečku karet mam objednat k yamaze???jednu univerzalni ctecku uz jsem objednal pod domnenkou ze je na Smart Media karty tohoto velkyho typu ale bohuzel, ten velky slot patril uplne pro jinou kartu...takze hledam dal,co treba tahle diky vsem za radu:http://www.czc.cz/emtec-all-in-one/115693/produkt?q-category-id=71kbg8pfoegei99obpqvud9itc
    WANA
    WANA --- ---
    CUBE48: To je moc hezka krabicka :) cekal jsem ze bude stat aspon 25Klacku a byl jsem na Ebay mile prekvapen. Uz se tesim na nejake tvoje zvukove ukazky.
    CUBE48
    CUBE48 --- ---
    @STC: Ja si ted udelal radost a k RSku poridil Novation Supernova II Rack Pro. Neco to stalo, ale je to narez, 8 partu, kazdej ma nezavislejch 7 efektu + nezavisly arpeggio. Ma takovej tekutej kyselej zvuk, basy pekne hutny odspodu, zvukova variabilita hodne siroka. Hlavne ma asi bambilion knobu a vsechny parametry syntezy jsou paradne u ruky. Plus kazdej knob nebo button generuje MIDI CC nebo NRPN a jdou tak krasne nahravat do RSka (nebo jinyho sekvenceru). Po Blofeldovi jsem taky posilhaval - videa Olo Garba jsou asi nejlepsi demonstraci zvukovy palety: https://www.youtube.com/watch?v=jdXWsv41lx8.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Prodám/vyměním Yamahu rs 7000 cena 12t.
    Poptávám Novation Launchpad případně náký synth efektor...atp s doplatkem
    STC
    STC --- ---
    Ještě se mi dost líbily ty nový korgy volca konkrétně keys tak uvidíme jak to se rozhodnu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam