• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WAREYamaha RS7000 & RM1X & SU700 etc.
    POOWL
    POOWL --- ---
    Kdyz by jste chteli levnou alternativu mikrospinacu klaves tak jsou kompatibilni i tyhle za 2,50 kus ... www.gme.cz/tc-0103-t
    Vcera jsem to preletoval a fungujou. (musej se poupravit piny ale neni to nic tezkyho)
    Jedinej rozdil je ze maji "tvrdej stisk" -stejnej jako treba tlacitka pod displejem což ale mě vyhovuje vic.
    Ted jeste shanim ty druhy s vysokym tlacitkem.
    KHOLIS_T
    KHOLIS_T --- ---
    Ahoj vespolek, dotaz do plena, nekdo z vas sikovnych by byl schopen vycistit - zrpasnout Yamahu rm1x? tlacitka nefunkcni takova klasika, je letita...kdyztak posta, diky
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    STEEW: to máš čtyři kousky???
    STEEW
    STEEW --- ---
    Další repasovaná yamaha... Všechny mikrospínače..Vyšlo na nějakých 2000 aj s prácou počítam kdybych to někomu dělal..













    BABB
    BABB --- ---
    Nezkousel jsem to takhle pouzit, ale mam za to
    , ze interni filtry a efekty budou spis fungovat pouze na prehravany zvuky.
    To by slo, kdyz pujde u mixeru na kanalu nastavit jako zdroj zvuku ne interni ROM/Sample/MIDI out, ale aby umoznil jako zdroj signalu INPUT...
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    Zdravím,
    Lze zapojit do rska mikrofon (mono) a živě přez ní hrát?
    Mám i přídavnou kartu, ale ta lze použít jen na výstup z rska domnívám li se správně.
    Pro pochopení problému, chtěl jsem zahrát s kamarádem. Já na rsko a on na klarinet, myslel jsem že bych mohl i jeho tóninu upravovat.
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    SCREAM: diky,uz jsem se stim "naucil" :) rm1x uz jsem radeji poslal pryc,byla dost opotrebovana,. mam rs7000 a quasimidi 303 coz me bohate staci
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    MILANLXR: zluty budou z non smoking studio;; ale nicim sem to nevycistil ..rozebrani se neboj..su700 mam ale spsis si tu odpociva tak nevim jestli poradim..co nevis
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    Je tu někdo kdo má SU700?potřebuju radu,kdyžtak pošta díky!
    SETT_AN
    SETT_AN --- ---
    ANKETA: S ciim pak kombiite vasi RM1X ? :-) mine set: RM1X + Access Virus A + Novation Bass Station 2
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    BABB: butonky poniceny nejsou,jsou jenom zluty :) no zkusim se do toho dovnitr podivat,ale bojim
    BABB
    BABB --- ---
    tak ty jsou taky tady :)
    Genuine Yamaha RM1x Switch Buttons Caps Knobs V2647000 V2689500 V2689300 | eBay
    http://www.ebay.com/...500-V2689300-/182279474292?var=&hash=item2a70b40c74:m:mI9HBp4-9hWahuDdUr2Q3Ww
    BABB
    BABB --- ---
    Jako jestli jsou poniceny i ty plastovy butonky tak to nevim jestli pujde sehnat a nahradit, ale mozna to pujde nejak nabastlit.
    Kazdopadne mikrospinace nahradit jdou a jsou tady:

    http://www.ebay.com/...uttons-VS180900-VZ085500-/182279079829?hash=item2a70ae0795:g:~KkAAOSwd0BV5fqQ
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    BABB: ja ji vytahnul z nejakyho squatu,takze dostala naprdel,tlacitko cislo 6 je zmacknute a nejde s nim nic delat,hlavne ty vsechny tlacitka jsou uplne zluty,taky mam RS 7000 a kdyz koukam na to rsko jakou maj mit barvu ty tlacitka,..to se neda srovnat :)
    BABB
    BABB --- ---
    To moc vycistit nejde, to se musi vymenit...
    Na eBay na to byl repair kit...
    Ja si to delal u rs 7000, akce na 3 - 4 hodiny....
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    Poradi me nekdo kde me daj dohromady RM1X..potřebuje vycistit,nejaky tlačítka u ní nefungujou atd.
    Díky?
    SYOX
    SYOX --- ---
    Tak si prijdu jako kokot...normalne je to fakt memory protect.myslel sem ze je to jen ochrana proti zapisu na disketu.ale je to i na ukladani do svoji pameti.dekuji a stydim se....
    SYOX
    SYOX --- ---
    Diky.mrknu na to.ja jen jestli to jde nastavit jako je to u korgu treba.muzu zmenit a prekroutit co chci,ale dokad to neulozim tak jakmile prepnu na jiny patern je to zpet jak sem to naposledy ulozil...vyzkousim a napisu.dekuju za radu.=)
    BABB
    BABB --- ---
    je tam myslim nejakej write lock
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam