• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POAČeská i zahraniční psychiatrická léčba
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    BLACKDRAGON: najlepsie je zacat ako sekundarny lekar v psychiatrickej liecebni (v okoli Prahy napr. kosmonosy, berkovice, v prahe bohnice ..), zapisat sa do atestacnej pripravy a ked pojde vsetko dobre tak za 5 rokov sa da atestacia zvladnut .. pred atestaciou sa pohybuje plat okolo 20tis. cisteho.
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    ahoj, moze mi niekto povedat aky je priemerny plat v Cechach - Prahe u psychiatra? ci uz moze zacat neatestovany lekar robit psychiatriu (aspon asistencne), aky ma priemerny plat po atestaci i pred atestaciou

    pripadne kde moze dostudovany lekar najlepsie zacat a realizovat sa, ked chce ist touto cestou

    ked tak prosim do posty, dik vopred za kazdu odpoved
    OBCANKAA
    OBCANKAA --- ---
    Svět za světem
    Psychicky nemocní lidé a výtvarné umění jako terapie.
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10319536622-svet-za-svetem/21156326208-svet-za-svetem/
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    Fokus ma psychiatricku a ma i sluzby typu pomoc s hledanim prace atd.
    Nevim jak je to se sanatoriem Ondrejov, tam jde dochazet na individualni nebo skupinovou terapii, maji psychiatry a pomahaji vice zpusoby.
    UPASAKA
    UPASAKA --- ---
    QUITE
    QUITE --- ---
    Doporučte psychiatrii v Praze. Ideálně bez poplatků (tj. VZP). A úplně nejlíp bez nutnosti řešit doporučení od obvoďáka. Díky.
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    dotaz z jineho soudku, nemate prosim nekdo nejakou publikaci o metodice skalovani v psychiatrii? Nebo neco doporucit? Zatim na netu nemohu narazit na neco uceleneho.
    POA
    POA --- ---
    nabídka pro kohokoli.... můžete mi svůj příběh napsat do pošty a já ho dám sem anonymně... ale může pak proběhnout diskuze...
    POA
    POA --- ---
    LAUZER: jasně
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    POA:
    LIESKO_VEC:

    mam diagnozu paranoidni schizofrenie a nasli mi ji v cca 20ti letech, kdy sem mel porad hlasy, bludy, neuveritelny migreny atd. hele rozmyslel jsem si to a radsi bych vam to cely napsal do posty...
    LIESKO_VEC
    LIESKO_VEC --- ---
    CORNELA: omg
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    CORNELA: u kocek jsou nakazlive vykaly, ale pouze po dobu nekolika tydnu, navic az po nejmene 24 hodinach - nejsnaz se nakazis ze spatne omyte zeleniny.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CORNELA: Hura, planuju si tatarak na pondeli :D
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Tak klídek holky. Toxoplazmoza se u ženskejch projevuje hlavně nezřízenou promiskuitou.
    Máte to snad teď někdo takhle? :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CORNELA: jasny, taky jim tatarak. Saklra, prave jsem prisla o iluzi, ze kdyz cloevk tak nejak dodrzuje hygienu, nemuze dostat toxu. A jakoze bych to ani neresila, ale dostava me hysterie lidi, kdy tehotenstvi znamena ze se rodina musi zbavit kocky. A mam proste kocky rada :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CORNELA: jo, to by davalo smysl :-))
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    POA: toxoplazmoza? :-) http://www.osel.cz/index.php?clanek=1693
    pokud nekdy chytnu nejakou dusevni poruchu, tak nejspis blud, ze toxoplazmoza je jeden z duvodu proc nas jako druh ovladaji kocky: vysvetluje to fenomen seniorek co hromadi kocky, protoze diky toxoplazmoze nevnimaji zapach kocici moci.
    Nechapu proc ma v sobe toxoplazmu tolik lidi, protoze, onemocnet toxoplazmozou neni jednoduche. Musela bys pote co sahas na kocici exkrement, jist neumytyma rukama. Nebo jist nedovarene maso.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam