• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POAČeská i zahraniční psychiatrická léčba
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: vysetruji tvoje psychicke zdravi...
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: odpovidej na otazky.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: a mas chlapce ?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: jsi na ortopedii.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: mela si jit na patologii :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: HP je infantilni zalezitost, zajima nas jaky medicinsky obor vykonavas... rekni. diky bohu ze ne psychiatrie.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: co delas vlastne Cornelo ?
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    Tak jestli je Cornela chirurg, tak u tech se empatie moc nenosi :-)
    LILY
    LILY --- ---
    CORNELA: máš pravdu..
    LILY
    LILY --- ---
    CORNELA: musí se ti nechat jedna věc, v které uznávám, že jsi opravdu dobrá - zase jsem se chytila. A to přesto, že jsem dost dlouho doufala, že se v mém případě snad už nenaskytne příležitost, abys prudila a já ti na to odpovídala.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Cornela has trolled us all ;-)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    LILY: ale jiste.
    LILY
    LILY --- ---
    KOCOURMIKES: když já tak nějak pořád doufám, že každý člověk je v jádru dobrý, jen je to jádro někdy schované pod všemožnými jinými záležitostmi.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    LILY: Cornelie je psychopat, psychopat !!! :D
    LILY
    LILY --- ---
    CORNELA: až já u tebe jednoho dne spatřím náznak empatie či soucitu vůči komukoliv cizímu, tak snad začnu věřit na zázraky nebo co.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    CORNELA: mela bys vedet, ze tento detail jsem nepostrehl ,)
    Nj, tak to je zkusenost tzv. natvrdo... :(
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    LILY: s tim toho moc nenadelas, psychiatricka hospitalizace podporuje symbioticko-pasivizujici model, to se vi. Jestli je nekdo, kdo by se mohl postarat v domaci peci, tak smykem reverz. Prim u tehle regresu do plinek hraje vrely lidsky kontakt, ten ve spitale nedostane...
    A jestli neni v dohlednu pecovatel, tak holt je fajn, ze ho aspon nekdo nakrmi... to uz tak je a i to je vydobytek docela dobrej... jinak zacalovat soukromou kliniku nebo peci ;)
    LILY
    LILY --- ---
    CORNELA: o doktorech ani o zábavě nepadlo ani slovo. Doktoři se tam téměř nevyskytují a i kdyby, tak pochybuju, že by to dělali vyloženě pro zábavu.
    Co se tam děje, tak je nedůstojné a pro mě i trochu osobní, tak nemám potřebu ani povinnost to veřejně rozpitvávat.
    Nicméně když už do toho musíme rýpat, tak mi stačil před lety jeden týden jako školní praxe ve nemocnici, abych zjistila, že tzv. česká eutanazie opravdu existuje. Ale protože se o tom, co jsme tam zažili, nemá povídat, tak to taky nebudu rozebírat.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    hospitalizujte Cornelu !!! volam sanitaky
    LILY
    LILY --- ---
    CORNELA: trochu jsem se bála, aby ses toho nechytila a nezačala to hned rozebírat, byť nikde nevykřikuju a píšu to úplně v klidu.
    Nemusíš si brát všechno z prostředí nemocnic osobně jen proto, že jsi doktorka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam