• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKATCHOUPraguewatch - mapa pražských kauz
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    MIKATCHOU: muzu se zeptat....tohle jsi psala sama za sebe nebo pod "strechou" PragueWatch {se souhlasem a pripadnou korekci textu}?
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DUNAR_: já to nestuduju, takže netuším, co máš konkrétně na mysli. Ad faktické nepřesnosti? Ad matoucí "interpretace"? Ad dojmy bez dat? Neprudim, jen mě to zajímá, fakt .)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DUNAR_: důvod?

    MIKATCHOU: asi bych tam zmínil i existenci něčeho, co se nazývá genderové rozpočtování. Jinak pěkný .)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    tak a anti-feministi mě můžou kamenovat .)
    http://zpravodaj.feminismus.cz/clanek.shtml?x=2361092&als[nm]=2361126
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    Rozhovor se starostou opozice a politicky boj - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=nFHiob2NMAc&list=UUSvgNU81QyA-qlJd0TBvDsQ


    doporučuji zejména od času 11:40 (není to nic novýho, takže mnozí možná viděli)
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    T6MA: Pardon, ale co to s tím má společného?
    T6MA
    T6MA --- ---
    SMALLRICCIO: tak mas jet mhd. jet si pro sushi autem to je fakt nezbytny.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    SHYLOCK: jestli to tak opravdu je tak je to snad jeste smysluplnější než nizozemský kruhový objezdy, po jejihž obvodu vede cyklostezka a cyklista vyjíždějící nebo najíždějící na tento kruháč má přednost před autama= kruh smrti.
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    SPIPI: tomu nějak nerozumim.to budou jezdit kola prostředkem silnice a auta se jim budou vyhejbat z obou stran?
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    Karlín zavedl plošný obousměrný provoz kol - Fotogalerie - Regiony - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/regiony/praha/fotogalerie/2012/09/18/karlin-zavedl-plosny-obousmerny-provoz-kol/

    NOIK: ty si taky píčus :)
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    VITEX: jestli ty jejich usměvavý tváře nebudou taky projevem toho,že neplatí daně a prodávaj všemožně vyšmelený produkty.
    NOIK
    NOIK --- ---
    oba jste píčusové - sice každej jakože na opačný straně ale jinak úplně stejný píčusové
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SPIPI: Nic jinýho než sprostý nadávky sem od tebe nečekal, je to tvůj způsob argumentace a hodně to o tobě vypovídá...
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    Jojo, to si tehdá taky mysleli, že ty máničky jen parazitujou a nechávaj se vydržovat pracujícím lidem, že jsou vyžírky a flákači.

    Tvoje nadřazenecký opovrhování občanskou společností je fakt síla. Nechápu, kde k takovejm überkecům bereš vůbec odvahu, nulo. Mluvit o lidech angažujících se často i jen ve svém volném časo jako o flákačích a vyžírkách.. Tsive! Myslel jsem si, že seš jenom takový ťululum z nyxu, co má prostě jen "jiný" názory, abys byl zajímavej. Po tomhle výstupu si tě ale můžu s čistým svědomím zaškatulkovat mezi kardinální čůráky. Jsi schopnej akceptovat tento můj postoj?
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SPIPI: A ať už je to minulým režimem zprofanovaný nebo ne, bejt vyžírka a flákač, co se nechává vydržovat ostatníma lidma, není nic úctyhodnýho ani ve svobodný zemi. Naopak, ti, proti kterejm tenkrát režim tak šel, to neměli vůbec snadný, to nebyli flákači, to byli lidi, kteří museli často dělat ty nejhorší práce a režim si důsledně hlídal, že lepší nedostanou.
    Naprotitomu ti hipíci, o kterejch mluvím žijou z veřejných peněz a nedělaj absolutně nic (to rádoby intelektuální plkání nepočítám).
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SPIPI: SPIPI: Jenže z nás dvou to nejsem já, kdo by pořád někomu něco zakazoval, přikazoval, pořád něco reguloval. Takže urážej si mě jak chceš, ale já nejsem ten, kdo má totalitní manýry... A pokud se budeš obhajovat nějakým údajným veřejným blahem - to ti normalizační potentáti říkali taky...
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    HAMSTER: chvíli jsem přemejšlel, co mi tahle tvoje rétorika připomíná.. pak jsem shodou okolností zkouknul tenhle pořad:

    Normalizace — Osobnosti na ČT24 — ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/exkluzivne-na-ct24/osobnosti-na-ct24/120280-normalizace/

    A ano, vyjadřuješ se jak klasickej normalizační kádr Hamstře, jen místo mániček mluvíš o dredatejch hipíkách. Zbytek je jak vystřiženej z projevu svazáka z SSM.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    YBUKO: No sem na ně zvědavej, my to vzdali po dvou měsících. Imho už Kulaťák zůstane nedokončený minimálně několik dalších desetiletí, pokud ho vůbec kdy někdo dostaví......
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SPIPI: díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam