• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKATCHOUPraguewatch - mapa pražských kauz
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    HAMSTER: Křečku, dohadovat se o obsahu a hlavní myšlence toho článku s tebou shledávám oříškem ne nepodobným komunikaci se skutečným křečkem polním, případně džungarským, ráda bych si uchovala své duševní zdraví, proto se debaty s tebou preventivně předem vzdávám :)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    DUNAR_:
    VSOUKOLOHLOR: taky by mě zajímalo
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    Já nějak nepochytil nosnou myšlenku článku - to jako že nedostatek školek je výsledek genderové politiky, protože školky sou pro ženy? A obchodní centra jsou stavby pro muže?
    VSOUKOLOHLOR
    VSOUKOLOHLOR --- ---
    DUNAR_: Myslím, že sebereflexe má MIKATCHOU docela dost. Mě by zajímala, v čem tkví ta mimoběžnost, když opomenu to, že je možné se na celé dívat také jinými řekněme "paradigmatickými" brýlkami.
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    DUNAR_: ano pane pozitivisto :)
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    prosím více sebereflexe a méně mimoběžné argumentace, té je v tom textíku až až. :)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    SPIPI: pan Dunar si tu stěžoval na obsah článku a pak to preventivně smazal? tuším správně? my se o tom článku bavili už v našem někdejším kanclu, když jsme ještě před týdnem byli studenty PřF UK, no a myslim že to je všechno o perspektivě, a tu maj holt marxistické feministky setsakramentsky jinou, než středostavovský intelektuál z Prahy, co volí konzervativce .)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    SHYLOCK: za sebe, my jako organizace sme byli oslovení, abysme tam něco napsali, nikdo se k tomu neměl, tak sem se toho chytla já .)
    já vim je to silný kafe na kerý tu nikdo neni moc zvyklej ))
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    MIKATCHOU: muzu se zeptat....tohle jsi psala sama za sebe nebo pod "strechou" PragueWatch {se souhlasem a pripadnou korekci textu}?
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DUNAR_: já to nestuduju, takže netuším, co máš konkrétně na mysli. Ad faktické nepřesnosti? Ad matoucí "interpretace"? Ad dojmy bez dat? Neprudim, jen mě to zajímá, fakt .)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DUNAR_: důvod?

    MIKATCHOU: asi bych tam zmínil i existenci něčeho, co se nazývá genderové rozpočtování. Jinak pěkný .)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    tak a anti-feministi mě můžou kamenovat .)
    http://zpravodaj.feminismus.cz/clanek.shtml?x=2361092&als[nm]=2361126
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    Rozhovor se starostou opozice a politicky boj - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=nFHiob2NMAc&list=UUSvgNU81QyA-qlJd0TBvDsQ


    doporučuji zejména od času 11:40 (není to nic novýho, takže mnozí možná viděli)
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    T6MA: Pardon, ale co to s tím má společného?
    T6MA
    T6MA --- ---
    SMALLRICCIO: tak mas jet mhd. jet si pro sushi autem to je fakt nezbytny.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    SHYLOCK: jestli to tak opravdu je tak je to snad jeste smysluplnější než nizozemský kruhový objezdy, po jejihž obvodu vede cyklostezka a cyklista vyjíždějící nebo najíždějící na tento kruháč má přednost před autama= kruh smrti.
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    SPIPI: tomu nějak nerozumim.to budou jezdit kola prostředkem silnice a auta se jim budou vyhejbat z obou stran?
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    Karlín zavedl plošný obousměrný provoz kol - Fotogalerie - Regiony - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/regiony/praha/fotogalerie/2012/09/18/karlin-zavedl-plosny-obousmerny-provoz-kol/

    NOIK: ty si taky píčus :)
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    VITEX: jestli ty jejich usměvavý tváře nebudou taky projevem toho,že neplatí daně a prodávaj všemožně vyšmelený produkty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam