• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIDEiPhone/iPod/iPad Musicians
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    CHEWBACCA: Nemam ověřeno, ale když jsi přeplej do módu nerušit (měsíček v controll centru) tak by se tohle dít nemělo...
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Lama dotaz. Da se nekde nastavit plosne. Ze kdyz posloucham hudbu na sluchatkach (pres bt) aby se mi neztlumila hlasitost hudby kdyz mi prijde notifikace/zprava fb,watsup atd? Musim byt online a mit zapnute vyzvaneni. Zvuky u tech aplikaci se mi vypinat nechtej. Jde to nejak nastavit. Protoze blby je, ze ta hudba je ztlumena do doby nez odemknu iphone
    GORG
    GORG --- ---
    Uz se asi 5 hodin pokousim udelat propojeni mezi iPadem a PC... zatim zadne z reseni nefunguje (pres usb kabel, wifi, midimux, musicio). Jde to nekomu? :-)

    zvlastni je, ze v Abletonu vidim ty jednotlivy apky na ipadu jako midi in/out device, ale ani ty se nezdaji byt funkci. tedy nejaka komunikace tam probiha.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    ERVIN: ta mi přišla právě hezky stabilní a spolehlivá a tím pádem použitelná třeba i při live actech. Teď bych se s tím na stage vylézt bál. Snad přijde brzo update.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    RMUTT: Nemůžu posoudit. Používám furt iPad 2, takže poslední verzi, co šla na 9.3.7 nebo tak...
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    ERVIN: možná za půlku, ale taky mám pocit, že je teď mnohem hůř funkční, než kdykoliv předtím, zasekává se spouštění samolů atd.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Samplr za půlku:

    ‎Samplr v App Storu
    https://apps.apple.com/cz/app/samplr/id560756420?l=cs
    WAHOO
    WAHOO --- ---
    Moog Is Giving Away His Impressive Model D Synthesizer App
    https://www.synthanatomy.com/2020/03/moog-is-giving-away-his-impressive-model-d-app.html
    SMETI
    SMETI --- ---
    UNDERMEDIA: jj skvela vec
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    New Jamm Pro The ‘Ultimate Electronic Music Instrument’ For iPad – Synthtopia
    http://www.synthtopia.com/...0/02/13/new-jamm-pro-the-ultimate-electronic-music-instrument-for-ipad/
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    UNDERMEDIA: jo jede.)
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    hoj, jedete někdo Mixing Station Pro na stary IPAD 2? jede to? jako že na ios 9+
    SPOQ
    SPOQ --- ---
    SIDE: Jeste bych prihodil;
    Patterning (muzes pouzit i jako sequencer, super na polyrytmy)
    Elastic FX
    Lemur,
    TouchAble
    SMETI
    SMETI --- ---
    btw mel bych na prodej Alesis IO Dock kdybyste mel nekdo zajem
    SMETI
    SMETI --- ---
    SIDE: jj animoog je taky bozi, jeste THOR stoji za to urcite
    SIDE
    SIDE --- ---
    SMETI: poresil sem prastarej ipad2 a zatim to v ramci zabavnosti vidim asi takhle: impc, gadget, elastic drums, samplr, ims-20, animoog, sunrizer.
    SMETI
    SMETI --- ---
    RMUTT: Korg Gadgets 2 za me jedna z nejpovedenejsich appek na ipad hned po Caustic a Model 15
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    SIDE: Myslim že nějaký ali camera set doma mám
    SIDE
    SIDE --- ---
    Tak resim za par kil po letech dvojkovej ipad. Nema nekdo navic 30pinovej camera kit nebo nejakou obskurni vec jako irig?
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    I když nutno dodat, že Korg Gadgets spousta lidí považuje jen za hračku pro děti, ale na skicování riffů do tramvaje nebo jako zdroj vst to mě přijde dobrý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam