• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIGregiho dílna
    GREGI
    GREGI --- ---
    tak uz sem udelal i pro pritelkyni zhruba tretinovou velikost:) fotky soon;))
    GREGI
    GREGI --- ---
    tak jeste potrebujou dokoncit povrchovou upravu jinak sou done! kazdopadne faze prototyp:) da se u nich lehce vymenit baterka, strojek, rucicky, sklicko i reminek (vse otazka max 10 minut)... musím ted hodne testovat:)

    GREGI
    GREGI --- ---
    tak prvni nahled! zacal sem nad nima delat vcera a vyrobil sem predtim dva kousky tohle je treti:)

    GREGI
    GREGI --- ---
    makam na naramkovejch hodinkach:) cely ze dreva i cifernik! jedinej strojek se mi ze dreva nepovedl;) zejtra snad bude prvni prototyp tak nahazu fotk uz se tesim sem z nich nadsen!
    GREGI
    GREGI --- ---
    hlavolam 3D puzzle:) brzo dodam dalsi fotky... dubove drevo, kazdej hlavolam original delano bez sablony "podle oka"

    GREGI
    GREGI --- ---
    jeden zakazkovej pedobear k valentynu:))

    GREGI
    GREGI --- ---
    tak sem vam neco cvaknul:) lebecky jako privesky, ocicka kaminky preciosa nebo cerne dirky. Jsou fakt malinkaty!:) musim nafotit jeste na pritelkyni;)




    GREGI
    GREGI --- ---
    VODOMERKA: u me dilne ale neni:)) musim se ted dokopat udelat novej web a hlavne cekam na hezci pocasi abych mohl zacit fotit... uz mam pripravene nove veci na prodej;)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    je tu nejak mrtvo ;)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    magi ma taky paradni veci na svejch strankach! :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    posledni moznost 23!:)



    DONDI
    DONDI --- ---
    GREGI: se asi stavim vas pozdravit ;))
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    GREGI: no to přijdu, sem zvědavá


    MAGI: hmm to je na náušnice velký, což? ale sou super, na trhu asi zakoupim pro sebe a asi i jako dárek
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI: ua jeste cas od 10 do 18 :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    PETRA_CHATEAU: prijdi na trhy! na zivo sou ty veci mnohem lepsi!!! zatim mi to rekl uplne kazdej:))
    MAGI
    MAGI --- ---
    PETRA_CHATEAU: Ahoj Petruš, stačí takhle? :)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    GREGI: jak je to velký?
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    INUSHKA: ja se prave ale zase nechci nazvem upnout jen k drevu... zajimaji me i dalsi materialy:)
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    GREGI: Kromě toho, co říká RANDOM_NIGHT (což podepisuju) je podle mě zásadní problém všech dosud navrhovaných variant v tom, že z toho vůbec není patrné, o co vlastně jde. "Vše ručně" mi zní jako bys byl něco na způsob univerzálního domácího kutila, hodinového manžela nebo tak něco. Prostě jakákoliv manuální práce. Gregiho dílna je zase strašně obecné, v dílně se může dělat všechno možné, od zpracování dřeva až po malý domácí autoservis.
    Stálí zákazníci si tě najdou podle jména, ale stejně by to podle mě chtělo něco, co náhodného návštěvníka aspoň trochu navede na to, co je vlastně obsahem. Bohužel jediný konkrétní návrh, který mě teď napadá, je Gregiho dřevodílna, což asi taky není zrovna nejlepší :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam