• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALTORSalsa, Zouk, Bachata - Dance is the hidden language of the soul
    CALE
    CALE --- ---
    Kontrolu nad tou bachatou má dobrou ale jinak teda nuda ;)
    CYBERARCHER
    CYBERARCHER --- ---
    VELDRANE
    VELDRANE --- ---
    Bachata v podani Gariho http://youtu.be/HremN6YUJQ0 - toho chlapa zeru, koukat na nej jak tancuje bachatu/salsu je zazitek
    VELDRANE
    VELDRANE --- ---
    BTW: nebyl jste nekdo na Prague Latino Festivalu ?
    VELDRANE
    VELDRANE --- ---
    REVAN: www.salsaportal.cz ? :)
    REVAN
    REVAN --- ---
    Hledám partnerku na pravidelné tancování zouku. Chodím na kurzy zouku už přes půl roku, takže takový pokročilejší začátečník. Od nás z kurzu se daří domluvit jenom nárazovky, já bych chtěl najít někoho, s kým budeme moci trénovat pravidelně. Styl je mi vážně jedno, netrénuji na přebory, chci si to užívat. Zajdeme spolu někam zatančit a jak to spolu půjde je jediné what matters.

    Díval jsem se na nějakou taneční seznamku, tam se seznamují snad výhradně mistři republiky, podle nějakých výkonostních tříd v tanci. Nevíte o nějaké normální taneční seznamce pro nadšené amatéry?
    VELDRANE
    VELDRANE --- ---
    MISHULCA: zkus spis www.salsaportal.cz - sekce diskusni forum. V La Macumbe se mozna zitra uvidime (mozna ne - sem nakej chciplej), jinak tradicne streda Palanka, nebo utery Jam :)
    MISHULCA
    MISHULCA --- ---
    Hola Salseros :)
    Sháním tanečního partnera, který by se mnou chodil do začátečníků. Chtěla bych od 14/1 navštěvovat Leonovy kurzy v La Macumbě (salsa cubana)... Popř. bych měla zájem i bachatu ;)

    Hledám i parťáka na občasné párty (např. zítra - 4/1 La Macumba) :)
    Díky, Míša
    VELDRANE
    VELDRANE --- ---
    BTW: hezka ukazka kubanske rumby je treba tuna:


    Del complejo de la Rumba: Guaguancó - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=LeYsS0xibnY
    VELDRANE
    VELDRANE --- ---
    REVAN&TOOMIX: hezky video - inspirativni. Sice borec tancuje tak ze je mu to u zadele :), nicmene to zas chapu - je to toceny nekde v telocvicne. Ale je na tom videu hezky videt jaky otocky se daj na sebe navazovat. Samozrejme kazdej ma svuj styl a libi se mu neco jinyho. Ja bych se nekdy chtel opravdu dobre naucit zaklady guaganco (kubanska rumba) paac to tomu tancovani da strasnej smrnc a clovek se u toho strasne vyradi. :)
    REVAN
    REVAN --- ---
    TOOMIX: technicky nepochybně hodně umí, ale já bych právě takhle tancovat nechtěl. Jsem věčný začátečník a ještě dřevo na rytmus, ale přesto...aspoň můj osobní pohled...tohle je spousta techniky, ve které nevidím takové to prožití tance...naopak jsem viděl video s nějakým černochem a černoškou, předváděcí, na pár základních kroků a otoček, jenže z nich ten taneční prožitek přímo čišel.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VELDRANE
    VELDRANE --- ---
    Tak trochu jina bachata :)

    Bachata (Dominican Style Explained) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Hbn7lYVgYxs
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Aventura - Obsesion - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=KaVnA88oNTg
    VELDRANE
    VELDRANE --- ---
    DEADCAT: hele ta Kostarika by me zajimala - jedu tam v dubnu. Hod sem naky tipy na dobry kluby pls :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    hmm.. tak to zní jako dobrá škola, těším se na zprávu :)
    DEADCAT
    DEADCAT --- ---
    hola amigos silvestr a leden v mexiku + kostarice :) tesim se jak se procvicim v poulicnim stylu ;)
    REVAN
    REVAN --- ---
    VELDRANE: tohle je opravdu třída! k závěru trocha akrobacie spíš, ale to ostatní je nádhera.
    VELDRANE
    VELDRANE --- ---
    ALTOR: hele ja chodim asi uz 5 let k Rubenovi a porad se mam co ucit. Navic on to umi opravdu vysvetlit, rozebrat na prvocastice coz takovy prkno jako ja potrebuje. Pak jeste chodim na dominikansou bachatu ke Garimu (cca 3 roky) a to je masakr :). Ale stoji to za to - ma to neco do sebe :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam