• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALDEMIKBlešáky - chodíte nakupovat/prodávat?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    kdyz je to levny, proda se vsechno, jinak to muze bejt, ze na nekterou vec proste prijde za den jedinej azakaznik a clovek treba prepali cenu nebo taky neprijde nikdo
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Nedele je prej na Kolbence ruskej den, rikal nesignovanej svagr, kerej tam leta vikend co vikend prodaval.
    Takze mas-li veci, co by se libily Rusum, budes mit kseft. Ale bacha, ti nejvic chtej co nejlevnejsi vec!

    Jinak navstrevnost je dle vyplaty a pocasi, chcanec neni dobrej, mrazy taky ne, ale ani ne teplo (o vedrinci nemluve, to tam trebas davy lidi jsou, ale jen bloumaj), pry nejidealnejsi je podmracene, mozna lehce destive pocasi.
    Ale CO se v takovem pocasi bude nejlip prodavat, to je zahada - ja si pamatuju, jak v letnim, dost teplym dni smer prodaly vsechny tlusty zimni bundy!:-))
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    LOPIK: nejvic se to rentuje po vejplatach, pak je to vcelku fuk. treba my chodime zasadne v sobotu
    XENA
    XENA --- ---
    LOPIK: byla jsem se tam podívat nedávno v neděli, je toho tam míň
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Prodával jste někdo na Kolbence? Má to cenu v i v neděli? (dneska tam byla spousta lidí, ale nedokázal jsem vstát dost brzo..)
    XENA
    XENA --- ---
    ALDEMIK: chybí jim tam Kolbenka - ta je pořád - sobota neděle a nedám na ní dopustit:-)
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Nevim o ničem. Koukala jsem a náplavka vypadá, že ne. Taky bych zítra někam vyrazila...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    neni neco zitra ?
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    TAMARIX: Tam bych se asi bála...
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Byl jste někdo na tom blešáku na hlavním nádraží? Docela by mě zajímalo, jak to vypadá, i když předpokládám, že bude spíš sběratelský než blešoidní a to mě tolik nebere...
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    TAMARIX: ten jsem tam asi viděla ;)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TAMARIX: to si delas srandu?!:-O
    Supeer! Priznavam, ze blednu zavisti!!!:-)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Příští týden v sobotu se chystám na největší německý blešák do Norinberku. Bývá dvakrát do roka. Mrkněte na reportáž: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096911352-objektiv/212411030400408/obsah/198094-norimberk/ .
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    A rovnou začínám..





    Sobotní Mírák. 250 Kč.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    MILLY:
    MOUNTBATTEN:
    ALDEMIK: Holky, díky moc za zpětnou vazbu! :-)
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Určitě v jednom! Aspoň to tady třeba začne žít :-) A klidně Vám dám někomu práva, když budete chtít... rozhodně budu ráda, když se to tu rozvíří.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Dala jsem Ti PROTI, protoze si fakt myslim,ze se pokladama da tento klub rozsirit. Bohuzel je tady totiz spise mrtvo a jen reklamy na blesaky. Malo "reportazi", fotek blesaku....takze by se o toto rozsirit IMO snesl (teda esli Aldemik souhlasi;-) ).
    Prislo by mi to lepsi, nez dalsi klub na blesaky.
    MILLY
    MILLY --- ---
    TAMARIX: Já bych to radši měla všechno v jednom klubu..
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Nechci být v žádném případě konkurencí tohoto klubu, spíše doplňkem. Dejte vědět, co si o tom myslíte v tomto hlasování [ TAMARIX @ nyx :: kluby :: zivotni styl ] . Děkuju. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam