• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALDEMIKBlešáky - chodíte nakupovat/prodávat?
    LAURA_P
    LAURA_P --- ---
    Ahoj, nevíte někdo o nějkém bleším trhu, kde není placená registrace a je to v interiéru? Mám na mysli třeba nějaké menší akce, pořádané dobrovolníky. S kamarádkami jsme dvakrát takovou akci uspořádaly a bylo to fajn, ale lepší by asi bylo spojit se s někým, kdo už má tradici a kupující o něm vědí. Na druhou stranu takové ty mamutí akce nejsou zrovna to, co nás zajímá. Díky :)
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    ZU_22: Tak ja zabalim a v nedeli tam vyrazim. Pokud tam budes a uvidis divnou krabicoidni osobu se zmatenym vyrazem a oranzovymi vlasy, to jsem ja XD
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    LADY_CANDAR: jestli mas hezky veci, tak je prodas, je tam vetsina desnych prodejcu a par stylovych holek, ktery maji furt plno u svych stolu a dost tam lidi kupujou a to i ochozene boty, kdyz jsou znackove a hezke :)) cili se fakt neboj, ja treba hodlam nakoupit dost veci, doufam ze budu mit stesti jako minule!!:)
    ALEXANDRASAINT
    ALEXANDRASAINT --- ---
    úlovky z říjnového výletu na Mauerpark v Berlíně:-) a to nemam nafoceny bratrovy úlovky! jinak pardon za kvalitu, nevlastním jiný aparát než telefon:/

    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    GEISHA: No, ja myslim, ze jim to je jedno. Jde jim myslim jen o to, aby nemeli vic lidi, nez stolu. Ale ja toho budu mit fakt hafo, takze vetsinu tech dvou stolu stejne zaberu. Na druhou stranu boty se daji v pohode seradit treba na podlahu na neco :) A aspon bychom mely sanci odbihat na zachod a tak, pripadne probrat veci ostatnich prodejcu XD
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    GEISHA: Ja se toho popravde taky bojim. Ale rikam si, ze treba se to nejak povede a zbavim se velke tasky veci a neco sobe i kamaradce vydelam. Uz me stve, jak mi to tu lezi. Nebo nechces dorazit s par vecmi a pridat se ke me? Mela bych mit dva stolky, tak pro par veci by se treba misto naslo :)
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    ZU_22: Tak ted mi potvrdili registraci a stul, tak to asi zkusim. Zkusim ty veci nejak dat od pade do stovky a uvidime. Mam hafo orsay a tak veci, znackove kosile, vsechno skoro nove, tak snad se to za tu cenu proda? Popravde, kdyby se prodalo vsechno, tak to klidne dam i za min XD Ted me spis desi, jak to tam odtahnu. Auto nemam XD
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    LADY_CANDAR: ja myslim ze kdyz mas hezky veci, tak je tam prodas, ja tam pravidelne nakupuju a vzdy tam najdu super kousky, ale kupuju jen znackove levne veci no :)) myslim jako znackove zara, adidas, atd...takze zalezi co mas :) kazdoapdne uz je tam podle me plno pro prodejce..
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    KAROLINA182: Ja to chtela zkusit jako posledni sanci, nez kamaradce vratim veci, co mi tu nechala na prodej a zbytek dam do charity. ALe zas bych nerada kvuli par korunam zazivala nejaky straslivy stres a travila nekde cely den kvuli padesat korunam XD
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    LADY_CANDAR: To není pravda, nevraždí :-). Přihlásíš se online a místo ti přidělí. Prodávala jsem tam, ale skoro nic jsem neprodala, moc prodejců. Takže pokud nad tím přemýšlíš, tak vem jen ty nejlepší kousky.
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    Byli jste nekdo na jarmarku idnes? Uvazuju, ze bych tam zkusila prodat par veci, ale cetla jsem par desivych zprav o tom, jak se tam prodejkyne skoro vrazdi o misto a tak XD
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Jen chci připomenout sobotní blešení. :-)

    Tuto sobotu 1.12. ve Vypáleném koťátku v Dejvicích proběhne nejen velký blešák na podporu opuštěných koček. Bude to ve velkém stylu a každý si jistě přijde na své.

    Na co se můžete těšit?
    - Předvánoční bleší trh v podání o.s. Devět životů
    - Nakládané sýry a večerní koncert skupiny Šeginy - o.s. Portus
    - Houpací kůň zapůjčený sdružením Caballinus
    - možná prezentace sdružení Lata, Green doors a snad i In Báze Berkat

    Po koncertu skupiny Šeginy následuje sfouknutí svíček, krájení dortu a párty podle počtu nálady zúčastněných.

    [ Předvánoční blešák v Koťátku pro opuštěné kočky / ostatniother / 1.12.2012 / CR - Praha - Kavárna Vypálené koťáko nedaleko Hradčanské ]

    STROUHANANOHA
    STROUHANANOHA --- ---
    zároveň ještě výzva na poslední chvíli:)
    Kdo by rád prodával na nedělním bazaru v Café V lese a má věci jako: knihy, desky, věci do domácnosti a různou šarmantní veteš, může se ještě hlásit jako prodejce.. handmade výrobky taky můžou být. kdyžtak můj inbox
    STROUHANANOHA
    STROUHANANOHA --- ---
    2. prosinec 2012
    14:00 - 20.00
    Café V lese, Krymská 12

    V nevyzpytatelné atmosféře konce světa, kdy si nemůžeme být jisti, že dárky, které pořídíme, pod stromek opravdu ještě umístíme, vás zveme na nejen módní bazar v Café V lese.
    K pořízení bude: vintage a retro od spousty prodejců, handmade výrobky, knihy
    K poslechu bude: George Michael a jeho LastChristmas a také vy!
    aneb karaoke show o ceny. kdo zazpívá nejlépe O Tannenbaum, může se těšit na dekadentní dárek
    K občerstvení: smažené rybí prsty a něco lineckého
    moderátor večera: Electrica Lady \http://bandzone.cz/electricalady\

    http://www.facebook.com/events/115581218605978/permalink/116675818496518/?ref=notif¬if_t=like

    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Dnes jsme vyhlásili akci štědrého literárního plotu, takže jestli půjdete na procházku do Roztok, zastavte se v Tichém údolí a vyberte si nějakou knížku :-)
    VERCHA
    VERCHA --- ---
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Ostatně, my máme na blešák v Roztokách 6. 10. přihlášených 90 prodejců a stále přibývají - a ještě budou, poslední týden to vždycky býval hukot - tak jsem teda zvědavá, jak se to do toho parku vejde...
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    MOOO: To vypadá fakt skvěle!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam