• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALDEMIKBlešáky - chodíte nakupovat/prodávat?
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    ATUARFIK: By mě docela zajímalo, kolik je tam ID z Nyxu... standardně vím o ADD, KLATIC a jeho žena, TANKIE - a to je asi všechno...
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ALDEMIK: 209. Přišla jsem k tomu jak slepej k houslím - vybalujeme po stěhování, třídíme, tak jsem si říkala, kouknu, jestli v Roztokách ještě funguje blešák, a pic ho, poslední dvě místa k dispozici. Vedle mě na 210 ale bylo volno, asi se někdo lekl počasí.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    ATUARFIK: Co jsi měla za číslo místa? :-)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ALDEMIK: Navážu poznatky nováčka. Byla jsem tam dneska poprvé a jsem moc spokojená. Překvapil mě ten šrumec na úplném začátku (většinu toho, co jsem prodala, jsem prodala do desíti), líbilo se mi, jak tam chodily úplně malý děti s minipeněženkama a zodpovědně nakupovaly a že jsem mohla neprodané oblečení smysluplně udat paní Halats. Takže za mě organizátorům určitě moc díky a nenechte toho. :)
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Ostatně, už jsem nedávala dlouho žádný report z Roztok...
    Teď 2.9. byl podzimní blešák. Nakonec letos jedeme v modelu 2 jarní, 1 letní, 2 podzimní, střídáme dvě místa. Jeden podzimní nás ještě čeká, a to první sobotu v říjnu, 7.10.2017. Příští rok asi budou 2 jarní a 2 podzimní, na léto není morál :-)

    Je to tak nějak stabilizovaně půlka lidí z Roztok, půlka odjinud, ale často na Roztoky navázaná.
    Hodně dětského oblečení a hadrů celkově, chybí tomu taková ta půdová rozmanitost, holt jsme náplavové město.
    Snažíme se mít kapelu a něco pro děti, což kromě dílniček třeba teď vůbec nevyšlo (druhý hlavní člověk v týmu mi leží v nemocnici, tak se osekávalo), věci pro děti z důvodu že nebylo na koho to hodit, kapelu se zrovna nepodařilo sehnat.
    Je to samofinancovatelné v tom smyslu, že nás podporuje město záborem zdarma, z poplatků za místo se zvládnou poplatit věci typu tisk, 4-6 chlapů na organizaci dopravy, přípravu a úklid, záchody a elektrika, organizační práce a víceméně všechno. Věci nadstandardní typu kapela z toho zaplatit jdou jen velmi těžko, protože jak je to víceméně pravidelná akce, snižuje se tam podíl dobrovolnické práce.

    Je navázaná dlouhodobá spolupráce s místní paní původem z Ukrajiny, která si bere oblečení a další věci, které prodejci neprodali a nechtějí, a vozí je někam do válkou zasažených oblastí, zásobuje tím různé azyláky a děcáky - prostě jednou za čas zaplatí z peněz, co si tu vydělá, kamion, a pošle to tam. Občas k tomu přifaříme nějakou další sbírku, co je zaměřená na nějaké konkrétní věci.

    Mno, a tak. 7. října bude další, přihlašování bude spuštěné na www.blesak-roztoky.cz 7. září, tak jestli chcete, přijďte :-)

    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    ATUARFIK: Jaja, tak akorát.
    Tři kapky v půl druhé, které spustí hromadné balení a organizátor je o hodinu a půl dřív doma než normálně - naprosto ideální :-)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Jestli je tady někdo z Roztok - dobře jste dneska to počasí zařídili, perfektně načasováno. :)
    TERESTRIS
    TERESTRIS --- ---
    Ahoj, dávám ku pozornosti bazárek s desetiletou tradicí.Založeno na principu recyklace- doneseš co už nenosíš a odneseš si z toho, co přinesli jiní.Zbytek odvážíme na charitu.Více info [ Tradiční LETNÍ BAZÁREK! / ostatniother / 24.8.2017 / CR - Praha - Vila Flora, Vlašimská 13, Praha ]
    IVANA_KRTEK
    IVANA_KRTEK --- ---
    Od pondělí 16. 7. do středy 26. 7. - dobročinný blešák v Kralupech nad Vltavou. Výtěžek určen pro kočky v péči Devět životů, o.p.s.
    http://devet-zivotu.cz/wp-content/uploads/2017/07/blesak_cervenec2017.jpg
    HOKITOKY
    HOKITOKY --- ---
    ZÍTRA: Dobročinný bazar oblečení a drobných předmětů. Pro dospělé i děti. Výtěžek jde na chod školy v Kambodže, kterou založili moje rodiče. Můžete i věci donést, nemusíte si je odnášet zpět. A místo konání je krásná zahrada s hřištěm pro děti.
    https://www.facebook.com/...%22feed_story_type%22%3A%22263%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D
    IVANA_KRTEK
    IVANA_KRTEK --- ---
    Pořádáme další charitativní blešák - veškerý výtěžek je určen pro kočky v péči organizace Devět životů :o) Přijďte, pozvěte známé, šiřte. Předem moc děkujeme za podporu.
    Akce se koná v úterý 20. června od 10 do 19h v kavárně Bílá vrána (Ve Smečkách 5, Praha 1)
    Nadcházející Akce – Letní kočičí blešák – Devět životů, o.p.s.
    http://devet-zivotu.cz/akce/letni-kocici-blesak/
    událost na FB
    Leták
    REZZ
    REZZ --- ---
    Blešák organizovaný týmem Containallu, tentokrát v Hybernské na Praze 1, místa ještě jsou, hlaste se!

    [ Venkovní blešák v Hybernské / ostatniother / 3.6.2017 / CR - Praha - Hybernská 4 ]
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    MOUNTBATTEN: Pravda, ty jsem neřešila, ty u nás nemáme :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    na webu blesaku na kolbence resp.elektre pisou k eet toto: http://blesitrhy.cz/obchodni_podminky.html

    takze vsechny ty stanky s jetejma potravinama a cinackejma plastovejma hadrama, to sou podnikatele (nic obcasneho) a navic neprodavaji zbozi vlastni vyroby, takze ti uctenky uz vydavat musi.
    N_I
    N_I --- ---
    no okej..jasne budem jeste nakonec radi vsichni
    snad tam na uctence maji spravne vteriny o prodeji a vsechny udaje...
    KLA
    KLA --- ---
    N_I: no já tam třeba nakupuju věci na firmu a konečně si to můžu dávat do nákladů, takže jsem dost ráda
    N_I
    N_I --- ---
    fer
    jezis uctenky na blesaku..me vomejou..:/
    KLA
    KLA --- ---
    N_I: na Elektře někteří účtenky už vydávají.
    Jak říká Aldemik - pokud je to občasný tak ne
    N_I
    N_I --- ---
    dekuji
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    N_I: ne. na řemeslníky, jiné živnosrníky a catering bez stolů a zázemí by imho mělo ve třetí vlně, tj. někdy 2018. Stejně tak na pořadatele. Když tam půjdeš prodávat svoje věci, je to příležitostný přivýdělek, takže to neřešíš vůbec.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam