• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MODRAPUSINKAAKT and GLAMOUR photography
    AKT and GLAMOUR photography
    rozbalit záhlaví
    VITEX
    VITEX --- ---
    Foto Bot: "http://www.maynka.cz/fotos/fotografie/_static_por…" - Boys
    https://boy.s.cz/@foto/112026993193027380

    M1CK3Y
    M1CK3Y --- ---
    M1CK3Y
    M1CK3Y --- ---
    M1CK3Y
    M1CK3Y --- ---
    M1CK3Y
    M1CK3Y --- ---
    M1CK3Y
    M1CK3Y --- ---
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    BARBARDUCHA: sry chodim sem jednou za tri roky , takze to ctu az ted, mak je fuc , takze cekam na tohle leto :)
    NOTFORYOU
    NOTFORYOU --- ---
    GGG: dokonalé spojení umění se dívat a krásy!
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    MRAZIKCOMP: já 😘
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    tak zas vykrik do tmy - neni tu nejaka nestydliva figurantka do makovyho pole v praze ?
    BRUNOWINE
    BRUNOWINE --- ---
    KOUMAK
    KOUMAK --- ---
    BLUEWIZARDCZ: Neber si to zle, ale jako začínající fotograf se na akty vyprdni. To by jsi musel bejt fakt masakr talent, aby jsi měl slušné výsledky. Nejdříve se nauč fotit lidi, obličeje, kompozici a až Ti nějakej fakt borec řekne, že to je docela dobrý, tak přejdi na akty. Já chtěl fotit akty hned, co jsem koupil zrcadlovku :-) Měl jsem nakoukáno jako hodiny hodin, ale první focení ukázalo své...
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    BLUEWIZARDCZ: doporučuju se taky podívat, jak to dělají ostatní...Takovej Helmut Newton, mě baví pořád...
    VERLIBA
    VERLIBA --- ---
    BLUEWIZARDCZ: me docela slusne na toto fungovala fotopatracka, akorat TFP modelky musis mit na co nalakat..
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    BLUEWIZARDCZ: pripadne pokud jsi financne zajisteny tak honorar je velky lakadlo , to pak fotej akty i ty slecny ,ktery ho (zadarmo)nefotej :D , pripadne jsou na fotofestech a fotoakcich miniworkshopy za cca 500 , i kdyz za ty prachy na miniws aktu ma modelka kalhotky a do ucha ti funi nakej starej tlustej voayer s kompaktem :D , taky sem zacal s kamaradkou, bohuzel tech moc nemam, takze klasicky na FB v TFP skupipinach nnebo na fotopatracce/fotoparte vyfiltrujes profily kde je zaroven akt i TFP a skusis se zeptat :)
    BRUNOWINE
    BRUNOWINE --- ---
    BLUEWIZARDCZ: Zdarec, ja zacal u kamaradu a kamaradek. S aktem i u milenek a partnerek. U kamaradu nejdrice zdarma, pak za nejakou almuzu, treba za benzin. Prvni vystava, druha a prace na socialnich sitich. Ted uz zdarma nefotim pokud se nejedna o nejaky muj napad, ktery chci na vystavu. Kolem a kolem ... kamaradky a zdarma, at ziskach portfolio. A u kamaradek je vzdy vetsi schudnost a ochota peoroze se znate a nemaji takovej strach. Good luck.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    BLUEWIZARDCZ: Akt je zajímavá disciplína, pokud to má být time-for-pictures, první na řadě jsou obvykle partnerky a/nebo kamarádky. A pokud se na akty necítí, i na částečně oblečeném těle se už dá učit pracovat s postavou, světlem atd.
    A naprosto základní je u čistě dobrovolné modelky důvěra - neexistuje chlubit se fotkama, které nejsou ke chlubení explicitně schválené, až modelka vidí výsledek.
    S placenýma modelkama neporadím :)
    BLUEWIZARDCZ
    BLUEWIZARDCZ --- ---
    Mohu se zeptat kde sháníte modelky nebo modely? Jsem začínající fotograf, postupně se dostávám k různým stylům fotografie, architektura už mě začíná trochu nudit a chci začít svoje AKTové období, poradíte?
    BRUNOWINE
    BRUNOWINE --- ---
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam