• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REK11Kombinované/dálkové studium na VŠ
    Pro nyxáky, kteří studují dálkově vysokou školu. Často už nám dávno není náct, ale snažíme si prohánět závity mozkové .-)))

    Všechna OT budu po jednom upozornění mazat.

    Prudit si choďte do nějaké vlastní místnosti.

    Je to diskuze! Ne žádnej klub, který má za úkol terorizovat nebo buzerovat přispívající, to je základní pravidlo! Kdo ho poruší, má smůlu...
    rozbalit záhlaví
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    já dálkově studovala dějiny umění na ff mu, celý tři roky v zásadě pohoda, zkoušky se taky daly přežít, nejhorší bylo psaní bakalářky a státnice
    dál už dálkový neotvírali, čili jsem se ani dál nehllásila... uvidíme, jestli mě to někdy ještě popadne a budu se hlásit někam na magistra... ale to leda až mi trochu odroste drobotina.

    TRISSIE: dost realistické shrnutí kombinovaného studia :) Alespoň taková je i má zkušenost ;)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    TRISSIE: no uvidime :) ja se tesim na zmenu prostredi a na novy lidi a na to, ze potrapim trochu mozek....ted se docela dost flakam a zabijim cas na nyxu, takze rezervy urcite mam :)
    BRUN
    BRUN --- ---
    TRISSIE: to ale neplati jen pro kombinovany studium ;)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    CMLKA: spíš se připrav na permanentní guilt-ride...

    pokud nejsi jeden z těch výjimečných zásadových lidí, co si všechno rozvrhnou (realisticky a s rezervou), dodržují termíny a připravují se s předstihem, tak budeš permanentně něco nestíhat a permanentně se cítit provinile, že bys měla teď (učit se na zkoušku/psát seminárku/hledat si něco k bakalářce) a ty místo toho (spíš/uklízíš/jedeš na dovolenou/jdeš do kina/jen tak vegetíš).

    Popravdě člověk nakonec stráví daleko víc času tím, že se cítí provinile, že se neučí, než reálným učením, takže ti zásadoví lidé, co se nejdřív učí a pak vegetí, se mají daleko líp, ale jen proto se člověk nestane zásadovým, že :-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LIBUSHKA: kafe nepiju :) vzdyt jde o prd, je to zadarmo, tak proc to nezkusit...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    LIBUSHKA: Na mě kafe přestalo účinkovat, ale chutnat mi nepřestalo nikdy:-)
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    CMLKA: pevny nervy a priprav se na to, ze ti prestane chutnat kafe :D
    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    nevíte o někom, kdo dálkově studoval na VUT v Brně? (stavební inženýrství) Kdy budu jezdit na přednášky vim, ale zajímalo by mě, jak náročný tam jsou zkoušky a jak to bývá s termínama
    REK11
    REK11 --- ---
    CMLKA: jo takhle :-))
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    REK11: nevim, co budu delat, ale muze se mi to hodit v praci ted, psani tiskovych zprav, zpracovani vysledku verejneho mineni, komunikace s medii, atd.
    REK11
    REK11 --- ---
    FIONOR: záleží jak kde. Hlavně je to poměrně náročné v tom,že nemáš stejně přednášky jako denaci. Musíš se to naučit sama doma nebo ti to někdo musí vysvětlit. Jinak počítej,že minimálně půlka dovolené na to padne. záleží,kdy jsou přednášky-někde je to patek sobota nedele,nekde treba jenom patek,nekde jenom vikendy,prijde na to :-) Jinak na statni platis az po 4 letech studia......kdyz prekrocis na Bc
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Jaké jsou kolem toho podmínky? A nemyslím přijímací řízení a podobně - spíš finanční, časovou a formální stránku studia.
    V práci je mi titul k ničemu, ale v dlouhodobém výhledu by se minimálně bakalář v oboru hodil
    REK11
    REK11 --- ---
    CMLKA: ty brdo,co pak budes dělat? promin,to si nedovedu představit :-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    REK11: FSV UK medialni studia
    REK11
    REK11 --- ---
    CMLKA: gratuluji,kam se hlásíš?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    jupii :) me to ceka od zari...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam