• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REK11Kombinované/dálkové studium na VŠ
    Pro nyxáky, kteří studují dálkově vysokou školu. Často už nám dávno není náct, ale snažíme si prohánět závity mozkové .-)))

    Všechna OT budu po jednom upozornění mazat.

    Prudit si choďte do nějaké vlastní místnosti.

    Je to diskuze! Ne žádnej klub, který má za úkol terorizovat nebo buzerovat přispívající, to je základní pravidlo! Kdo ho poruší, má smůlu...
    rozbalit záhlaví
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    někdo na ČZU? :D
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    piči, jak občas vídám na nyxu napříč diskuzemi komenty k dálkovýmu studiu, pak něco prohodíme, tak jsem si říkal, že tohle musí mít samostatný vlákno. A taky že jo. Ale koukám, že spíše mrtvé :)
    SM3
    SM3 --- ---
    Studuje tu někdo VŠLG v Praze?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ahoj, po roce opět trochu doplňuju partu!

    Je to u nás supr! Budu ráda, i když přepošlete lidem, které by tahle práce mohla zajímat.

    Díky.

    [ OFFERING WORKNABÍZÍM PRÁCI: Doplňuju partu! Lektor/ka primární prevence / Praha, Mladá Boleslav, Nymburk, Liberec... odkud dojedeš :) ]
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Zdravím, studoval někdo někde dálkově, nazvu to obecně, daně a účetnictví? Nejde mi o konkrétní zaměření, ale jen přemýšlím, že bych při zaměstnání začal studovat
    REK11
    REK11 --- ---
    KLARISA: šla jsi na Unicorn? Tedy doufám, že jsi žena...
    CORDELL
    CORDELL --- ---
    ZZGERO: prave tak to pusobi, jelikoz ten Unicorn, jako punc ze je to placeny :)
    ZZGERO
    ZZGERO --- ---
    CORDELL: nemuzu srovnat, v Plzni sem nestudoval, ale muzu srovnat s FELem. UCL je urcite tezka skola a programovat te tam fakt naucej (nebo se sam vyhodis). Uspenost v obotu IT+ICT - nic moc, zhruba pod 10% lidi, co se na to prihlasi tenhle obor dodela. Skola nezverejnuje vysledky jednotlivych oboru, ale zverejnuje prumer - takova trosku manipulace se statistikou - pokud se clovek prihlasi na IT a v prubehu studia prejde na ECO obor (cista ekonomie) a ECO dodela, tak se to nebere jako fail, ale jako uspech, protoze to prece dodelal, ze... :)

    znam jednoho kluka, co ma z ty Plzne magistra a programovat rozhodne neumi... :D

    Osobne bych UCL doporucil, ale je to tezka skola - rozhodne to neni tak, ze to je soukroma a ze to daj kazdymu...jak to na hodne soukromych vysokych skolach v CR chodi - UJAK, Bankovni institut atd..
    CORDELL
    CORDELL --- ---
    ZZGERO: Jaka je to kvalita, takoveho studia? vs treba skola zde

    Fakulta aplikovaných věd Západočeské univerzity – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/...Fakulta_aplikovan%C3%BDch_v%C4%9Bd_Z%C3%A1pado%C4%8Desk%C3%A9_univerzity

    Pokud nekdo chce ciste umet poradne programovat.

    ZZGERO
    ZZGERO --- ---
    KLARISA: na UC jsem ted v srpnu dodelal ten jejich obor ICT - kombi - coz je v podstate to same, co to IT (rozdil 3 predmety). Kazdopadne znam celou partu lidi, co to IT tam studuji. co chces vedet? klidne SZ
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KLARISA: bejvávalo :)
    KLARISA
    KLARISA --- ---
    Nestudujete někdo na Unicorn kombinovaně Informační technologie?
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    HEAD4: Kdyz jsem chtela dalkove studovat ja (2014), tvarili se, ze obor oteviraj zpravidla jednou za 2 roky, ale imo ty obory tam dalkove studovat lze jen ciste teoreticky.
    Zatim jsem dalkovyho absolventa FBMI nepotkala.
    HEAD4
    HEAD4 --- ---
    Přihlásil jsem se na FBMI na Kladno obor Biomedicínská informatika - kombi.
    Byl jsem jen jeden ze čtyř a tak se zatím obor neotevřel. Aby se otevřel, bude se muset přihlásit cca 20 lidí ve druhém kole v září.
    Poraďte, kde bych mohl sehnat minimálně 16 spolustudentů na obor se zaměřením biologie - fyzika ?
    :)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    POZITRON: no dnem zápisu platíš, ikdybys neudělala jedinou zkoušku :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KETHAMINA: minulej tejden, ale splatnost je až v březnu, asi kdyby mi nevyšlo zkouškový a rozmyslela bych si to. :) asi jo, asi když je to první nmgr., tak máš zas ty tři roky. myslela jsem, že si děláš k mgr. další mgr.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    POZITRON: mě zatím nikdo nic nenapsal. Já mám jenom Bc. a zaplacený celý nadstandartně dlouhý studium. takže doufám,že nic nepřijde a mám 3 roky na Mgr. zdarma :) uvidíme. Do června nic není jistý :) Kdy ti to přišlo?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KETHAMINA: tak co, vymerili ti neco? ja musim zaplatit dle predpokladu jen tech 2 500 rocne, protoze jsem nenazrana a chci dalsi titul, i kdyz uz jeden mam, takze mam radost, ze usetrim.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KETHAMINA: Nevim jak na ukacku, ale na hnojarne se uspesnym absolvovanim ty hrichy z minulosti mazou, takze za delsi nebudu platit nic, budu platit jen za dalsi a to jsou drobaky (cca 3000 za rok). Mozna ze uk to ma taky, tezko rict...
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    POZITRON: jak to nakonec je?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam