• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    APIN: tak jsem se prave dotazala Keshua z FDC a psal mi, ze nedavno prijali jeji pozvani prave do BB a ze pry vse dopadlo dobre a tak jak se s ni domluvili, ze uz se za tech par let srovnala... Ze sni pry meli kdysi par karambolu, ale ze uz to snad je v pohode.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Plus teda kdyz je tak desne znama svejma vojebama, jaktoze tu o ni doposud neni ani carka?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    APIN: mohl bys to nejak blize specifikovat? Nerada bych se pak divila. Prakticky se od ni ceka jen ze nam vycaluje dohodnuty honorar a to podle meho neplati ze sveho ale klub ze vstupu nebo z baru. Vypada to, ze ona jen domluvila lineup. O promo se stara, vse dala vcas vedet, letak je hotovej, na eventu prihlaseno skoro 100 lidi, technika je v klubu - what should go wrong?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KEITHHSTER: heled v Big Bangu jsme uz hrali na pozvani Dawe Subcubbus Wattox a bylo to v pohode. Ted nas tam zve ta Bublikova, ale nevypada to na zadnej problem. Co jsem tak sledovala, tak ten klub se snazi hodne rozjet v sirokym zaberu, ted tam budou hrat i teknari, hravaj tam Dubsteblog djs atd atd.. Zatim zadnej problem. A vzhledem k tomu, ze Jaha pustil i Michal do Matrixu - basty DBN Rodea a Drumbassterds, nemyslim si ze zrovna Bublikova by byla spolcencem Jaha v planu na ovladnuti sceny... Mozna mi to uniklo, ale co provedla? Myslis to nezvladnute eLko? Myslim, ze akci s par djs v klubu by ale zvladat mohla, ne? :) Mame tam s Babe LN jet hrat zase a zvala nas tam ona. A dle infa ma s Babe dobre vztahy.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    CDR: to já jsem se stavil po cestě do žluťáku v klubu BIG BANG , kde jsem se dozvěděl od produkce , že párty jim tam dělá naše vykutálená Nikola Biblíková :D a s ní spolupracuje Jahi takže tam má hned párty viď - https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/894989_159409527551045_247436166_o.jpg no takže další kurvírna na světě ,.... a hned v Pardubkách olol ...
    CDR
    CDR --- ---
    jahrider teď dělá pravidelně akce v Jablonci n/N. Namočil do toho mlaďounké kluky od WH soundsystemu. Propagujou pro něj nějaký zázračný filtry.
    I já osobně jsem dostal možnost s ním spolupracovat. Ale vzhledem k tomu, že jsem lakota (ne ten indiánskej kmen) a mamonář, navíc skoro nehulím, tak jsem na nabídku dělat žonglérskou UV show na jeho akci odmítl. Mně jako honorář volňásek, filtry a nějakej gram skéra nestačí...
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    pan JAHOVEN ROZJEL SCENU V OV, F-M, JABLU..... nerozjel on celou CR?

    Je to proste BUUUUUUH!
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    PAYAMAN: to je MOC TVL ! :D
    W_2
    W_2 --- ---
    HATORI: jo to byla taky dobrá storka :)
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    i negativni reklama je reklama :D
    To se mi líbí · · Sledovat příspěvek · Včera v 11:33
    Toto se líbí uživateli Václav Jahrider Vlček.
    DRY_ROT
    DRY_ROT --- ---
    CZECZOOO
    CZECZOOO --- ---
    HATORI: dredati mistnaci :D :D :D no ty koky :D :D :D
    HATORI
    HATORI --- ---
    W_2:

    CICIN
    CICIN --- ---
    DRY_ROT: Hodně boží tiskovka
    BTK
    BTK --- ---
    DRY_ROT: dobře ty :D
    DRY_ROT
    DRY_ROT --- ---
    W_2: chtel jsem jen klukum doplnit zdroje.. viz: https://www.facebook.com/events/367393096707442/
    W_2
    W_2 --- ---
    DRY_ROT: nechte ho už, i mistr tesař se utne, když nepozná suk v dubovém polínku ;)
    LOGO
    LOGO --- ---
    PAYAMAN: von je nemocnej, von za to nemuze..
    DRY_ROT
    DRY_ROT --- ---
    Prosim Vas, nemate nahodou nekdo zdokumentovanou (napr. ve forme screenshotu) kauza Jahrider vs. slovenska tanecnice, ktera se objevila bez udeleni souhlasu/licence na plakate na jeho party? (zajima me zvlaste jeho komentar pote, co se samotna tanecnice ozvala, ze s timto souhlas nedala a zada odstraneni). Budu velmi vdecny (na fb eventu uz to je smazane). Predem diky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam