• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      _IOB_
      _IOB_ --- ---
      AZUZ: diky, cumim jak puk
      AZUZ
      AZUZ --- ---
      _IOB_
      _IOB_ --- ---
      Nejaky proof?
      LOGO
      LOGO --- ---
      DATELON: počkej, to jako fakt? Jak je to možný? Mayapur nezná jeho historii? Takovýho člověka přece nikdo normální nepustí jakýmkoliv způsobem participovat na svou party? Jsem v šoku.
      DATELON
      DATELON --- ---
      PTM83: nezdalo
      PTM83
      PTM83 --- ---
      JENDAVB: zaregistroval jsem,že hrál na narozkách Mayapuru,snad se mi to jenom zdálo:o))
      JENDAVB
      JENDAVB --- ---
      PTM83: Jah je nová posila u Mayapuru ? Jako je tam zaměstnanec nebo subkontraktor ??
      31STITCHES
      31STITCHES --- ---
      PTM83: jj, podle videa na fb to je spíš z jeho bytu...
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      PTM83: Co jsem koukal na videu na FB, tak spíš z pokojíčku.
      PTM83
      PTM83 --- ---
      31STITCHES: toe z narozek Mayapuru?,ptám se pro kamaráda...
      ANDY_WARHOL
      ANDY_WARHOL --- ---
      LOGO: je to ekologické, ani papír se nespotřebuje
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      LOGO
      LOGO --- ---
      DOCKINEZ: jaký lístky - stačí jen číslo účtu, tam pošleš prachy a nemusíš jezdit kamsi do prdele se nechat vojebat.
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      Už jsou lístky na Highlander 2024? :)
      31STITCHES
      31STITCHES --- ---
      ANDY_WARHOL
      ANDY_WARHOL --- ---
      PALEONTOLOG: asi jsou tam průniky, ale třeba Peterková je dezolatka jak vysita a přitom je u nich taky.
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      ANDY_WARHOL: tyhlety maníky jsem potkal ne v hospodě vlastenců, ale v zapadlý huličský paluši. héééj čááuu, teď je republika naše voéé, jsme věřitelééé voé!
      ANDY_WARHOL
      ANDY_WARHOL --- ---
      VYHULENY_UFO: exekuce mají ti následovníci legitimních věřitelů a to hlavně proto, že v rámci podlehnutí te ideologii neřeší svoje problémy, protože věří, že ČR neexistuje.. tím se samozřejmě dostávají do ještě větších problémů.
      Takhle balamutit lidí alef opravdu nedokáže.
      Jen ti vysvětlují, že jsou ještě horší sekací a nejsou to žádní slunickari.
      VYHULENY_UFO
      VYHULENY_UFO --- ---
      ANDY_WARHOL: to ja nevim, jestli ma alef exukuce, ale pravda je takova, ze lide jeho typu casto konci u dezolatu a pomatencu s alternativnimi teoriemi o fungovani sveta. slunickari a uzivatele drog, ktery presli na alternativni teorie jsou i zde na nyxech.. psajtrancove, extatici, ruzny 23tici...
      ANDY_WARHOL
      ANDY_WARHOL --- ---
      VYHULENY_UFO: tak se podívej na dezoláty, tam je takových guruu plná prdel a mamipuluji s hlupakama tak bravurně, že to člověk jenom čumí. Proti takovými zakladateli legitimních věřitelů je alef jen takový hodný strejda, lehkozivka, ale reálně s nulovým vlivem.
      Není za ním banda lidí s exekucema.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam