• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOTRYTISINFINITUM


    Aneb vše o této hře.
    rozbalit záhlaví
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    Tak vcera bylo spusteno http://infinitumgame.com/cs Kdo tam jste?
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    EZEE: jo. Ale nemame udelanej "marketingovej" system, jak vam ho rozdavat. Kdyz jsme ho rozdavali plosne, tak to temer nemelo efekt. Kdyz jsme ho rozdavali "cilene" (ale rucne), tak to melo uspech.
    EZEE
    EZEE --- ---
    btw uvazujete treba o nejakych tydennich GOLD uctech na vyzkouseni zdarma?
    EZEE
    EZEE --- ---
    GURBON: Sorry jestli jsem to napsal blbe. Mam na mysli to ze si mesto radim na industrialni, obyvatelne, skladove apod. zony..tzn ze mam vedle sebe treba sklad potravin, materialu, alkoholu a jde mi o to jestli ve hre jsou nejake zbrane s AOE poskozenim, aby mi treba nejaka bomba neodpalila vsechny 3 sklady najednou :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    GURBON: to je porad jedno
    GURBON
    GURBON --- ---
    spis ma na mysli polohu budov v ramci mesta, to bylo v bete jedno a pochybuju ze se na tom neco zmenilo
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    K bojum bude nejlepsi kdyz se kouknes na tutorial o bojich.

    Poloha ma svuj vyznam - na mape se normalne pohybujes, takze kdyz si zaberes mesto Aš, tak se do Ostravy chvilku projedes :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    ma poloha budov svuj vyznam nebo je jedno kam to dam? mam na mysli nejake plosne utoky raketami jestli to dava nejaky AOE
    EZEE
    EZEE --- ---
    jak zde funguji boje? souper si muze vybrat na co zautoci?
    EZEE
    EZEE --- ---
    vim ze se to sem nehodi, doporucte jeste nejakou browserovku ;) INF je asi nejlepsi, pac jsem vsehovsudy zapnul na 3 minuty 2 hry :) Tady u toho sedim uz 3. den snad :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    GURBON: Ted mise obsahujou ruzny cile na pocet jednotek, mest, spokojenosti, budov atd...

    Postupne casem pribydou mise typu ... a sakra, tohle info vlastne jeste neni verejny :)
    GURBON
    GURBON --- ---
    Mise? Ze bych zase zacal hrat? Je to jen tutorial nebo je plnis nejak i dal? Co je jejich zhruba jejich obsahem?
    Kdyz sem hral betu mel sem prave problem s tim ze nebylo co delat krom utoceni na ostatni...
    EZEE
    EZEE --- ---
    TENCOKACISTROMY: jj uz provadim :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    pro zacatek je dobry se drzet misi. provedou te tim jak to funguje.
    EZEE
    EZEE --- ---
    cau tak se taky hlasim :) nejake tipy do zacatku?
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    TENCOKACISTROMY: já osobně v betě tak byl :o)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    BOTRYTIS: Tak o tom zadna :).
    COMMANCHE
    COMMANCHE --- ---
    BOTRYTIS: To ja jsem zamiril misto, kde bylo opticky mene zabranych mest, ale nakonec mam stejne v tesne blizkosti dva hrace :).
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    FRONEMA, COMMANCHE: osobně si myslím že valná většina hráčů má herní vesnici/město takové ve kterém se skutečně nachází, nebo se snaží nacházet ve hře v jeho blízkosti... ale to je spíše jen moje domněnka ... ;oP
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    COMMANCHE: gegraficka blizkost spolualiancniku je fakt vyhoda. a ty "vidlaky" bych nezatracoval .... ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam