• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOTRYTISINFINITUM
    EZEE
    EZEE --- ---
    jak zde funguji boje? souper si muze vybrat na co zautoci?
    EZEE
    EZEE --- ---
    vim ze se to sem nehodi, doporucte jeste nejakou browserovku ;) INF je asi nejlepsi, pac jsem vsehovsudy zapnul na 3 minuty 2 hry :) Tady u toho sedim uz 3. den snad :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    GURBON: Ted mise obsahujou ruzny cile na pocet jednotek, mest, spokojenosti, budov atd...

    Postupne casem pribydou mise typu ... a sakra, tohle info vlastne jeste neni verejny :)
    GURBON
    GURBON --- ---
    Mise? Ze bych zase zacal hrat? Je to jen tutorial nebo je plnis nejak i dal? Co je jejich zhruba jejich obsahem?
    Kdyz sem hral betu mel sem prave problem s tim ze nebylo co delat krom utoceni na ostatni...
    EZEE
    EZEE --- ---
    TENCOKACISTROMY: jj uz provadim :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    pro zacatek je dobry se drzet misi. provedou te tim jak to funguje.
    EZEE
    EZEE --- ---
    cau tak se taky hlasim :) nejake tipy do zacatku?
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    TENCOKACISTROMY: já osobně v betě tak byl :o)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    BOTRYTIS: Tak o tom zadna :).
    COMMANCHE
    COMMANCHE --- ---
    BOTRYTIS: To ja jsem zamiril misto, kde bylo opticky mene zabranych mest, ale nakonec mam stejne v tesne blizkosti dva hrace :).
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    FRONEMA, COMMANCHE: osobně si myslím že valná většina hráčů má herní vesnici/město takové ve kterém se skutečně nachází, nebo se snaží nacházet ve hře v jeho blízkosti... ale to je spíše jen moje domněnka ... ;oP
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    COMMANCHE: gegraficka blizkost spolualiancniku je fakt vyhoda. a ty "vidlaky" bych nezatracoval .... ;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    COMMANCHE: na novem svete je to vzhleem k posilani surovin vevnitr aliance (ktere trva ruzne dlouho v zavislosti na vzdalenosti) jeste kritictejsi. ale mam na mysli mesto ve hre, ne kde bydlis.
    COMMANCHE
    COMMANCHE --- ---
    FRONEMA: No osobne si myslim, ze k lidem z nyxu mam bliz, nez k nejakym vidlakum z okoli me vesnice :). Ale chapu, ze by lide z jedne aliance meli byt vice mene na jednom miste.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    COMMANCHE: ne, aliance jsou spis mistni, a stejne naladenych lidi... nyxi by moc nedavala smysl...
    COMMANCHE
    COMMANCHE --- ---
    Existuje nejaka Nyx aliance? :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    Tak to je od nas docela dalka. To se asi nestretneme :)
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    TENCOKACISTROMY: ja som na vychode, pri Kunine.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    OZMAR: A ty jsi tam kde?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    OZMAR: já! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam