• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOTRYTISINFINITUM
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    forum je to posledni, kde neco hledam, protoze to je pro me absolutne neprehledny a nikde jinde mi to nereklo
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    v klidu, jen sem me to nenapadlo hodit, tady to neberu jako ofiko kanal, spis fanclub ;)
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    nečtu a nemám :-) sorry ..
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    iphone nema air ;D musis to crosscompiovat do nativniho kodu...
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    protoze migrujeme na novy servery... nectes novinky, nemas newsletter?
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    BTW proč se mi nedá přihlásit?
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    na iphone je adobe AIR podpora pro apliakce, tak by to tam mohlo jít dostat dobře.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    jakýkoliv android, který nemá cortex processor a tedy pro něj nejsou binárky flashe?
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    DRIZDIK: znam jen jeden, co stoji za rec na hrani a flash nema...
    jmenuje se iPhone a pro nej planujeme specialni verzi... crosscompilovanou...
    jinak o zadnym nevim... v jave to urcite nebude...
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    a telefony co nepodporujou flash?
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    DRIZDIK: jak pise tcks... ted je to pouzitelny jen stezi a furt to pada... telefony maj malo pameti...
    navic chceme udelat jiny ovladani, musi to bej finger ready ;)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    DRIZDIK: Jde to spustit, ale bez uprav primo pro telefony a tablety to je nehratelny. Cili zatim jsme to nevypousteli do sveta. Rozhodne to ale chceme vypustit (i my to na tom chceme hrat :]).
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    jak to vypadá s klientem na android? viděl jsem někde fotku s těma zařízeníma a hrou na nich, ale nikde nic nemůžu najít
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    TRANCEWARP: NYX aliance není, ale je klan nyxáků (NYXium) :o)
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    hele fakt to nema cenu psat sem vazeni... na foru je sekce bugy... tam to prosim vsechno smerujte, mame asi 10 komunikacnich kanalu a fakt to nejde vsechno prepisovat
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    drobny enhancement by mohlo byt, ze kdyz ve stromu surovinove produkce kliknu na obrazek konretni suroviny/budovy, odskroluje se mi okno automaticky na danou polozku...
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    DAVESADE: ne, tak jsem to nemyslel, proste ten grafickej model mlynu je v kotextu hry imho smesnej....
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    WICKPICK: Tohle ale obecně zavání určitými přechody ála doba kamenná - bronzová - železná, kdy by se všechny budovy (graficky, v závislosti na úrovni města) upgradovaly na patřičný design. Něco jako to bylo v Age of Empires třeba. Ale je to práce navíc - a funkčně nic moc zisk ;).

    Ale zapracovat do hry počasí "nefouká = nemele" by byl dobrej nápad ;).
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    jo jinak dost souhlasim s nazorem, ktery uz nekde na foru zaznel, ze v souvislosti s tim ze stavime hydroponicke skleniky a zbrojni tovarny na laserove zbrane, pusobi vetrny mlyn dost smesne, notabene kdyz ho mate v pokrocilych budovach.
    Kdyz uz, tak bych to pojal mnohem vic futuristicky.
    Ono vubec globalne vzato co mi v konceptui chybi je správa a vubec hospodarska hodnota energie. chapu ze chcete byt spise vojenskou strategii nez budovatelskou simulaci, ale vubec vzhledem ke kontextu pribehu mi prijde, ze hlavnim problemem v budoucnu bude zajisteni energie. tzn lze stavet uhelne/ropne/vetrne elektrarny, kazda budova ma urcity odber atd.
    tim se obloukem dostavam zpet k vetrnemu mlynu. at je klidne vetrny, ale at aspon vypada trosku modernejc, nez jako kdyby ho privezli z holandska 16. stoleti :-)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    Tabulka sprava zdroju a surovin - nazev produktu =Ocel, v popisku stale zustalu Zelezo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam