• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PLUMMPLUMMova tvorba - kresby, malby, vesmír a vůbec
    rozbalit záhlaví
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    PLUMM: umím si to představit :))
    tak já se pokusím něco vyrobit (ale vlastní se fotěj nejhůř - ověřeno léty :) a pak budu zjišťovat, jestli stále maluješ dle fotek :) díky
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    MACOMIX: To by chtělo nějakej příruční teleport na vercajk na trase Plzeň - Praha - Plzeň. :)
    SIIMA: No já už teď beru jen živáky, protože fotek mam dost a vůbec mě to podle nich ani nebaví. Dost často jsou i ty fotky, co lidi pošlou, fakt šílenost a nemám už sílu dokola vysvětlovat, že tyhleta pártyfotka neni zrovna vhodná předloha pro malbu. :D Na druhou stranu, tobě důvěřuju, že nafotíš super předlohu levou zadní a hned napoprvý. Tak pokud jim sedí muj styl, tak se nějak domluvíme.
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    nechces ty portrety malovat taky v Praze? Bych sel :)
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    SIIMA: takže bych měla menší kšeft :)
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    PLUMM: já ani tak ne...no i když..ale tatínek by potřeboval namalovat mou sestru a matičku, ale podle fotky, kterou musím vyrobit, pač bychom je nikam nedostali :)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    SIIMA: K tomu určitě dojde. Někdy. Časem. :)
    Nechceš taky portrét? Holek se mi přihlásilo hrozně málo. Takhle budu umět malovat jenom chlapy. :D
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    PLUMM: tak to chápu. třeba později dostaneš chuť a prostor se víc rozmáchnout ;-)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    SIIMA: Mně to nepřide malý. Mam tu dokonce i desky, co jsou poloviční. :) Na ty jsem ale eště nic nedělal. Přide mi dobrý, že když je to malý, ček nemůže zabřednout do nějakejch nepodstatnejch detailů a spíš jde po těch výraznějších tvarech a stínech a tak, no. Na to učení je to imho ideální. A taky kdybych to dělal na velký, tak si to bude chtít koupit míň lidí, páč matroš bude dražší, takže budu mít míň živejch modelů a tim pádem nebudu moct tolik trénovat. Tenhle malej formát stojí jak 3 piva, takže si pro portrét přijde kde kdo. :)
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    není ten formát pro Tebe malej?
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Lucka



    Alla prima oil portrait 4 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=b415mCOmybU
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    STRYX: Dík. Vychází to vždycky tak na ty 3 hodiny.
    STRYX
    STRYX --- ---
    PLUMM: Moc pekny :o) Ty hrube tahy maji hezkou expresivni zivost. Jak dlouho tak jeden delas?
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    ARAON: SIIMA: Díky. Akorát koukam, že jak to vždycky nedočkavě fotim už v noci, tak to pak ve dně je jinak barevný. :) Ta bílá na nose, pod nosem a kolem oka neni tak bílá, je v reálu teplejší.
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    PLUMM: pěkně plastické
    ARAON
    ARAON --- ---
    PLUMM: Tenhle se mi hodně líbí.
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Michal
    Tentokrát bez videa, Magic Lantern nějak zlobí a občas se ten videoosoubor neuloží a foťák zamrzne. Nejspíš jsem něco blbě nastavil, možná bych si fakt měl přečíst ten manuál. :)




    SIIMA
    SIIMA --- ---
    jj
    STRYX
    STRYX --- ---
    PLUMM: Pekne s oleji :o)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Ospalej JAHMAR :)



    Alla Prima Oil Portrait 3 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=oYSw-PWd_Os
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Stejně je malba podle živáka naprosto skvělá záležitost.
    Btw... miluju odražený svělta prosvětlující stíny... spodek brady, nosu, ...





    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Alla Prima Portrait no.2 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ub6s7tu2YFc


    Je ještě mokrej, tak se leskne. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam