• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PLUMMPLUMMova tvorba - kresby, malby, vesmír a vůbec
    PHOB
    PHOB --- ---
    PLUMM: hehe dobry napad :) a ty bryle :)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Dvě kresby do RAW sparringu na téma "autoportrét". Nemam tu zrcadlo, tak jsem musel takhle po paměti, snad jsem to trefil. :)
    https://www.facebook.com/groups/1404538623136419

    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Hehe, u traileru na novýho Maxe jsem si vzpomněl na jednu skicu, co jsem dělal někdy před 4 rokama, když jsem si poprvé stáhl leventeho štětce. :) Jen mě to tak pobavilo.

    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Dva 30 min spitpainty. "ATV ride on volcanic zone" + "Struggling through snow"



    PLUMM
    PLUMM --- ---
    můžeš si dát mushroomskethicng :)
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    Škoda, škoda.Tak já jedu na houby. :o)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Jsem v práci, budu i zítra. Bohužel.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    ANDRASTE: Ja myslim ze se pan Plumm nechyt :)
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    JUDAS, PLUMM: Tak co? Tak co? Tak co? :o)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    30 min spitpaint: "Skinless horror"

    PLUMM
    PLUMM --- ---
    :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PLUMM: Já tam teda stíhačku vidím ;)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Po delší době "spitpaint" na téma "Glowing hot weapon". Uplně jsem už zapomněl, jak hrozně málo je těch 30 minut. Nestíhačka samozřejmě. :)

    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Tak zas jeden koncept do toho sci-fi projektu, kterej jsem pracovně nazval colorpunk, páč je je to šmrnclý do steampunku, ale zároveň je to dost barevný a hlavně - žádný pracovní méno to nemá. :D Takže colorpunk. Pomalu se to rýsuje, už se nějaký věci i modelujou. Je to poprvé, co stojim za zády 3D grafikům a kibicuju, že tohle zvětšit, tamto zmenšit atd. Zajímavá zkušenost. :) A bude to krátkej film. Hranej.

    Jeden z mnoha obřích suchozemskejch korálů. Obřích jakože průměr jeho tubusu je třeba půl kilometru nebo tak něco.

    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Tady jedna hrozná zbrklost. Postrádám disciplínu, další věc, na který se musí zamakat.

    https://www.google.com/...,3a,90y,153.48h,80.42t/data=!3m5!1e1!3m3!1sHAAdOD02EqcAAAAGOuQl-A!2e0!3e11
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Takze 17.8.?!
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    tak já musim zejtra neplánovaně do plzně, to je na prd
    KJON
    KJON --- ---
    PLUMM: Zatím nemám nic v plánu, pokud vím, tak stačí ohlásit kdy někde budeš a já předám info dalším a vezmu je s sebou .)
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    PLUMM: V sobotu jdem na svatbu, ale v neděli (17.) bych mohla. Pokud bys měl chuť a čas, ráda někam vyrazím se skicákem. :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam