• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PLUMMPLUMMova tvorba - kresby, malby, vesmír a vůbec
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    vypada to, ze od ledna nenyxuje, nu snad je aspon v poradku
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Kde je plumm : ?
    PHEEEW
    PHEEEW --- ---
    tak kdepa je to scifi?
    MADA
    MADA --- ---
    ...myslím že ty z Tvojí dílny budou velice inspirativní :)
    MADA
    MADA --- ---
    ..a tak já bych se také podívala i na ty storyboardy a reklamy :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    reklamy na pivo ja muzu :)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    R0C3S3K: HRAFNAIN:
    Tyjo, to jsem tu vážně rok nic nenapsal?
    Když mně se ty storyboardy a reklamy na pivo a na jogurty moc postovat nechce. :D
    Každopádně něco se chystá...Bude to sci-fi, bude to v muzeu a bude se to hýbat. A mam z toho docela radost:)

    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    obrazek!
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    tak co, mistre, nejaky novinky?:D
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    dodal bych ze intenzivni dlouhodoby kresleni dokonce pohyb/sport vyzaduje, pokud se clovek nechce na svy zidli v bolestech rozpadnout na kousky :)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    BARNEY__STINSON: Ty data přidání jsou nafejkovaný na dobu, kdy jsme v těch místech byli, aby to mělo nějakej řád :) Takže někdy předevčírem třeba přibyl článek o lisabonu, kde jsme ale byli kolem toho 30. 11.

    Jo, mapa cesty, to jsem chtěl nahodit nějakou šikovnou google mapu, ale nebyl jsem schopnej sehnat nějakej normální nepadavej internet, na kterym bych to vyzkoušel, takže až z domova asi. :)

    Nevim, je to prostě sport, i obrázkáři se rádi hejbou. :D Podle mě se žádnej sport nevylučuje s kreslením. Jedině možná něco, co hodně láme prsty nebo ruce. Bydlet u oceánu, tak je surf první sport, kterej je na ráně, pokud bych chtěl dělat nějakej zdravej zábavnej pohyb venku na čerstvym vzduchu. Ale takhle, když u oceánu nebydlim, tak je surf z velký části o cestování. A cestování s kreslením oddělený světy nejsou.

    Martina je kamarádka.
    BARNEY__STINSON
    BARNEY__STINSON --- ---
    ctu ten vas blog, ale posledni prispevek je z 30.11.2015 a driv jste psali tak obden, tak doufam ze to doplnite
    odkaz mapa cesty nefunguje
    fascinuje mi to surfovani & kresleni, to jsem povazoval za dva oddeleny svety
    ta martina to je tvoje milenka?
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    PLUMM: Ale statečně s internetama bojumeme, jsem zapomněl dodat. :) Píšeme. Pomalu, ale jistě.
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    BARNEY__STINSON: To nevim, je to už asi tisíc let. :)
    CAR2N: Dík. Jsme ještě na cestách. Ale blog zaostává, páč dostupnost internetů se ukázala jako největší problém.
    BARNEY__STINSON
    BARNEY__STINSON --- ---
    PLUMM: ty jsi jednou psal ze aspon jednou za semestr musite dostat 12bodu, nebo to bylo 10?
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    PLUMM: to vypada na roadtrip snu, fandim! :)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    LEON_KOWALSKI: Vejde a dokonce i s posadkou:) Dve sedacky jsou vyndany a ze zbytku je udelana postel a vsechny kramy jsou pod posteli, pripadne poveseny nekde u stropu nebo v suplikach v DIY skrince. Jen ty surfy se furt musi prendavat dopredu nebo pod auto, kdyz si chcem jit lehnout. Jinak v pohode, on VW transporter neni zas tak malej a ty veci v popredi tak velky, jak to tady na ty fotce pres rybi oko vypada:)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    PLUMM: to se do toho auta fakt všechno vejde? :-O
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Čus, trochu teď cestuju po Evropě, tak jsem k tomu udělal blog, kterej píšu s kamarádkou, se kterou cestujem. Obrázků tam moc nebude, zato tam budou třeba nějaký hezký fotky a v textu trapný fóry. To jsou celkem tři důvody, proč se podívat. :)

    Le Trip Magnifique | cesta tam a zase zpátky
    http://www.letripmagnifique.com/

    Teďka zrovna jsme v Portugalsku a míříme do Gibraltaru. Nemáme moc plán, tak těžko říct, kam se vrtnem dál :)

    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Malej olej z víkendový grilovačky :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam