• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    ZUZKAOU: koukam, že jsem ve výrazné menšině, ale řídký se mi rozhodně líbí víc než hustý
    TYET
    TYET --- ---
    ZUZKAOU: jak na kom, nemůžu vybrat ani jednu možnost
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    ZUZKAOU: nemám vousy moc husté, řídké vousy se mi nelíbí, ale seru na to, protože kdo se s tím má furt holit...
    GREGI
    GREGI --- ---
    ZUZKAOU: hele vic hlasu... dost casto se taky holim takze se to strida:) a rekp bych ze hustotou sem nekde ve stredu
    ALESH
    ALESH --- ---
    ZUZKAOU: a jak se meri hustita vousu? Odhadem? U sebe to nedokazu posoudit..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    [SERVER ERROR]
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---

    Poslal bys holce/ženě do pošty fotku tvého přirození POUZE na základě publikování jejího aktu kdekoliv na NYXu?

    163 hlasy od 163 respondentů

      NICOLE
      NICOLE --- ---
      BIOH: zvykejte si, milánkové. a nebo příště líp přemejšlejte, komu posíláte pozvánky
      4PTO
      4PTO --- ---
      BIOH: ok, ty si mysli že většina nyxu trpí, já si budu myslet že většině je to u prdele, ale nevkládej mi hovna o tom jak já chápu nebo nechápu demokracii
      BIOH
      BIOH --- ---
      4PTO: ny nyxu je několik tisíc uživatelů, těch 73 co si tady kliklo opravdu není většina, připomíná mi to analogii v volbami, bohužel tkhle jko ty chápe demokracii noho lidí
      4PTO
      4PTO --- ---
      BIOH: většině: je to u prdele ;)
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      Bude flejm? :DDDD
      BIOH
      BIOH --- ---
      NYX: proč má ale trpět většina populace co má IQ větší něž záložka do knihy
      4PTO
      4PTO --- ---
      ALESH: ty vážně neuznáš, jak to musí otravovat, když ti pořád dokola bez vidiny konce , lidi píšou kam zmizela ta a ta diskuse? jo, je to otázka gramotnosti uživatelů, tj jasný, ale když tu ta gramotnost prostě chybí? maximálně trapní mi teda přijdou akorát ti trolové kvůli kterým to tak je..
      ALESH
      ALESH --- ---
      POZITRON: ja se bavim a to mi staci.) Ja zas povazuju za maximelne trapny nemoznost si prejmenovat vlastni diskuzi.
      NYKRUK
      NYKRUK --- ---
      LODBROG: Ten se hodí pro vědecké funkce, nějaké sezení na hradě není nic pro něj.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      AHA: Jméno klubu je možné změnit pouze jednou a to tak, že nové jméno je součástí starého jména, tj. je možné pouze stávající jméno oříznout z jedné nebo druhé strany. Podnázev je možné měnit zcela volně.
      trochu divný
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      MINERWA: chybi ti tam moznost "povazuji to za maximalne trapny"
      MINERWA
      MINERWA --- ---

      chápete název diskuze?

      104 hlasy od 104 respondentů

        LODBROG
        LODBROG --- ---
        Ještě že ne Cimrman...
        MAIKA
        MAIKA --- ---
        ELIS: co náš kája gotů :)))
        CORIOLANUS
        CORIOLANUS --- ---
        ELIS: Václav Bělohradský
        NICOLE
        NICOLE --- ---
        87HIGHFLYER: sis nevšim, že nyx už dávno není pro pokročilé uživatele internetu? :))
        NYX
        NYX --- ---
        VON_GILOTINE: Oni si nestezovali, oni hlasili "bug" v podobe duplicitniho klubu. A ja prisel a spoustu casu vysvetlovanim, ktery bych umel stravit necim uzitecnejsim.
        VON_GILOTINE
        VON_GILOTINE --- ---
        HARDCABB: fakt jo? jezismarja, posrany kreteni. a kde do pice vzali pravo si stezovat, jednou ses tam s PALEM a HASHEM (a MUI) admin a muzete si delat co chcete je to vas klub prece do pice. skoda ze se nam nedostane seznam stezovatelu. ostatne stejna sorta posira netovy humory uz hodne dlouho.
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam