• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALESH: nahoru. Střední už se dá ;-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    tak to mam asi stredni :) Kam se to zaokrouhluje? Nahoru? :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALESH: sama za sebe - pokud to není pár denní strniště, ale delší fous, tak pokud je vidět kůže pod tímto porostem, tak je to řidké.

    řídký


    střední


    hustý
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    ZUZKAOU: nemám vousy moc husté, řídké vousy se mi nelíbí, ale seru na to, protože kdo se s tím má furt holit...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ALESH: když vypadáš takhle, tak je to řidký http://wiki.rvp.cz/@api/deki/files/11177/=angrest09.jpg
    GREGI
    GREGI --- ---
    ZUZKAOU: hele vic hlasu... dost casto se taky holim takze se to strida:) a rekp bych ze hustotou sem nekde ve stredu
    ALESH
    ALESH --- ---
    ZUZKAOU: a jak se meri hustita vousu? Odhadem? U sebe to nedokazu posoudit..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    [SERVER ERROR]
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---

    Poslal bys holce/ženě do pošty fotku tvého přirození POUZE na základě publikování jejího aktu kdekoliv na NYXu?

    163 hlasy od 163 respondentů

      NICOLE
      NICOLE --- ---
      BIOH: zvykejte si, milánkové. a nebo příště líp přemejšlejte, komu posíláte pozvánky
      4PTO
      4PTO --- ---
      BIOH: ok, ty si mysli že většina nyxu trpí, já si budu myslet že většině je to u prdele, ale nevkládej mi hovna o tom jak já chápu nebo nechápu demokracii
      BIOH
      BIOH --- ---
      4PTO: ny nyxu je několik tisíc uživatelů, těch 73 co si tady kliklo opravdu není většina, připomíná mi to analogii v volbami, bohužel tkhle jko ty chápe demokracii noho lidí
      4PTO
      4PTO --- ---
      BIOH: většině: je to u prdele ;)
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      Bude flejm? :DDDD
      BIOH
      BIOH --- ---
      NYX: proč má ale trpět většina populace co má IQ větší něž záložka do knihy
      4PTO
      4PTO --- ---
      ALESH: ty vážně neuznáš, jak to musí otravovat, když ti pořád dokola bez vidiny konce , lidi píšou kam zmizela ta a ta diskuse? jo, je to otázka gramotnosti uživatelů, tj jasný, ale když tu ta gramotnost prostě chybí? maximálně trapní mi teda přijdou akorát ti trolové kvůli kterým to tak je..
      ALESH
      ALESH --- ---
      POZITRON: ja se bavim a to mi staci.) Ja zas povazuju za maximelne trapny nemoznost si prejmenovat vlastni diskuzi.
      NYKRUK
      NYKRUK --- ---
      LODBROG: Ten se hodí pro vědecké funkce, nějaké sezení na hradě není nic pro něj.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      AHA: Jméno klubu je možné změnit pouze jednou a to tak, že nové jméno je součástí starého jména, tj. je možné pouze stávající jméno oříznout z jedné nebo druhé strany. Podnázev je možné měnit zcela volně.
      trochu divný
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      MINERWA: chybi ti tam moznost "povazuji to za maximalne trapny"
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam