• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    COMMANDER: spis neni jasny, na co se pta, ale v tom ma bejt asi ten vtip :)
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    MINERWA: mě by fakt zajímalo, jak by skloňovali větu "Jsem na nyxu." ti, kteří hlasovali pro rod ženský..
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    Nyx je rodu

    160 hlasy od 160 respondentů

      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      vi tu nekdo jak se to ma s korelaci nevyskytu rakoviny prostaty v arabskych zemich s tzv. 'tureckymi' zachody?
      MOC_ART
      MOC_ART --- ---
      ALESH: jak jinak než vestoje bychom mohli závodit kdo dočůrá dál?
      BEJKARNA
      BEJKARNA --- ---
      ALESH: Vsude by meli byt pisoary, jo i doma. Pak by bylo po problemu.
      WHOOOSH
      WHOOOSH --- ---
      HARDCABB: jaj já se uklikla, špatně si to přečetla
      vzhledem k tomu, že ji plno lidí cejtí, tak asi skutečná bude (byť je to něco, co jsem snad nikdy nezažila) :) zbavit se jí dá, nebývá to asi snadné. deprese je obecně ztráta energie, kterou vědomí ztrácí. ona se ale vynoří v nevědomí a začne aktivovat urč. nevědomé obsahy, které je nucen člověk zpracovávat
      ESTEN
      ESTEN --- ---
      ALESH: vleze
      ALESH
      ALESH --- ---

      Jak by mel muz mocit?

      160 hlasy od 158 respondentů

        MINERWA
        MINERWA --- ---
        HANNA: nebo tak .)
        HANNA
        HANNA --- ---
        MINERWA: nebo tak
        HANNA
        HANNA --- ---
        KBN: rozdělíš to už při vyklepnutí
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        KBN: no tak to je snad jasný, že nemůžu, mysli, předtím než něco plácneš, v anketě ta možnost nejde zmrazit, aby nešlo hlasovat a pokud chceš 2d anketu, tak tu možnost musíš mít, i když je nelogická, logičnost ankety pak závisí na hlasujících, ale nějakej debil by se vždycky našel, že jo .)
        KBN
        KBN --- ---
        MINERWA: můžeš mi prosím vysvětlit jak u míchaného vejce budeš jíst jenom žloutek nebo bílek??
        LOPIK
        LOPIK --- ---
        VON_GILOTINE: Takže je to nemoc kolen?
        MADLENKA
        MADLENKA --- ---
        MADLENKA: to co se označuje jako podzimní deprese není, ale většinou onemocnění, ale dočasná nenálada způsobená ubýváním světla. Která samozřajmně může být spouštěčem samotného onemocnění u jedinců, kteří k tomu inklinují.
        MADLENKA
        MADLENKA --- ---
        VON_GILOTINE: ježiš - to jsi mě špatně pochopil! Já to vůbec nechtěla zlehčovat. to co popisuješ jsem zažila a několikrát a nikdy to nešlo vyřešit bez medikamentózní léčby. Myslela jsem to tak, že to je nemoc duševní, nikoli fyzická.
        ALESH
        ALESH --- ---
        HARDCABB: nechapu moc otazku.

        Ale podzimni "deprese" je imho obycejna rekace na ubytek deniho svetla. (tepla atd.)
        Jarni unava je zas dana tim ze se telo zotavuje po zime. (ja to teda nepocituju, ale verim ze jsou lidi co ano). A ovlivnit se da urcite oboje. Takze asi blank...
        VON_GILOTINE
        VON_GILOTINE --- ---
        MADLENKA: tak takovy moudra si nech radej do svych svetu. v nasich tak nefunguji. az se treti den nebudes moct zvednout a cokoliv (jakoukoliv stastnou myslenku) se pokusis pouzit na svoji obranu, na sebrani sily se zvednout, ti zdisintegruje pred ocima (mysli)..tak prijd znovu a vysvetluj ze je to jen stav mysli.
        MADLENKA
        MADLENKA --- ---
        HARDCABB: věřim a mohu ji ovlivnit

        deprese je snad vždycky stav mysli
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam