• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    VON_GILOTINE:
    Ne vazne ty bys zamestnal nekoho kdo je zavisly na drogach?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RAGNAROK: tak to je mi te fakt lito. ale az nebudu moct sehnat praci protoze mi najdou stopy nikotinu v tele, nebot jsem v mladi kouril, tak budu vedet, kdo takle hezky fasisticky zaridil. sorry.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    SVATY:
    No vidis prisel jsi na to sam. Kurak je zavislej na drogach. Takze je to chudak a spolecnost by mu mela pomoct. V tomto ohledu nevidim zadnej rozdil jestli ten chudak cicha redidlo nebo cigeraty.
    SVATY
    SVATY --- ---
    RAGNAROK: Z toho vyplívá že když je člověk na něčem závislej tak to potřebuje a opatří si to za jakoukoliv cenu ? Bravo ! Takhle diskuze opravdu někam vede :D
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    VON_GILOTINE:
    No to by bylo velice zajimave zjisteni procento nekourici luzy a procento nekourici elity. Take je zajimave, ze luza si kurivo opatri vzdy i kdyz nema na jidlo.
    ALESH
    ALESH --- ---
    MYSKAZBRISKA: taky si na internetu, to je neco jako zakladka
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    VON_GILOTINE: já ti dám kámo, takhle mně možná někdo oslovil na základce a to ještě možná
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    VON_GILOTINE: Nehádat se, militantní kuřáci se dneska prostě množí.
    GREGI
    GREGI --- ---

    Měli jste dneska den blbec?

    120 hlasy od 120 respondentů

      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      RAGNAROK: to je v poradku, ja jen, aby sis nechal nazory, ze pokud nekdo k vinu kouri je automaticky luzou.
      RAGNAROK
      RAGNAROK --- ---
      VON_GILOTINE:
      nezapominam -> nevim o tom
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      RAGNAROK: zapominas ze nejlepsim ceskym somelierem je zena a jeste navic kuracka.
      VLK_PETR
      VLK_PETR --- ---
      ALESH: Ofc, já se pokouším být ohleduplnej. Ono nedělej lidem, co sám nechceš, že jo.
      RAGNAROK
      RAGNAROK --- ---
      VON_GILOTINE:
      Ty se ptas lidi na nazor a pak se divis.
      Co si myslis treba o lidech ktery vyndaj z podbundy na zastavce redidlo a zacnou ho cichat?

      Kouri u vina? To asi bude v tvem pripade velice levne vino a damy na srovnatelne urovni. No alespon se vecer umyji. ;-)
      ALESH
      ALESH --- ---
      VON_GILOTINE: snad nikdo nepise, ze jsou min lidi, ne?

      MYSKAZBRISKA: ses nejak ultrasenzitivni ne?

      VLK_PETR: ja myslim, ze kuraci jsou kazdymu ukradeny, pokud si kori tam, dke to nikoho neobtezuje :) Treba ja bych nikdy necekal, ze nekryte zastavce autobusu muze byt zahuleno.... a ted jsem toho svedkem kazdy den rano na dejvice zastavce 119.
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      MYSKAZBRISKA: bullshit kamo.

      ale vidim to tak, ze ty mluvis o lidech co kourej 40denne a kupujou si nejakej odpad jako redwhite nebo viceroy. to je pak asi fakt mozny to co popisujes. fuj. musi bejt ekl.
      MYSKAZBRISKA
      MYSKAZBRISKA --- ---
      VON_GILOTINE: sorry,ale kuřáci pro nekuřáka smrdí i když mají nové oblečení a jsou umytí,je to cítit z kůže,potu i dechu
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      RAGNAROK: jak sis asi nevsiml tak treba naprosta vetsina zen, ktere po vecerech u vina kouri, pres den nesmrdi.
      stejne tak dalsich xx procent muzu, kteri si na sebe neberou smrdici obleceni, nedejboze vcerejsi outfit, v nemz stravili 5hodin v zakourenem baru.

      ale chapu jestli mas zkusenost jen se kurcakehosmraduplnou luzou v mhd, ze sis udelal to nejjednodussi zobecneni. ostatne staci jeden potah z jointa a skoncis na s jehlou v zile na chodniku. zatleskej si.
      VLK_PETR
      VLK_PETR --- ---
      VON_GILOTINE: Jak vidíš v příspěvku nad Tebou, tak v dnešní době už je křížová výprava proti kuřákům na nejlepší cestě. Holt se musím smířit s tím, že jsem slaboučkej smrdící závislák na kterýho se "dokonalá a zdravá" společnost kouká skrz prsty.
      RAGNAROK
      RAGNAROK --- ---
      VON_GILOTINE:
      Jo vystihl jsi to uplne prense. Pokud sis nevsim tak kurak smrdi ikdyz nekouri.
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      VON_GILOTINE: ok nekdo muze mi vysvetlit v cem kuraci jsou min li di nez ostatni? je to zalozeny na nejakym stereotypu, ze kazdej kurak je zakonite arogantni smrdici spina, jejiz jedinou zivotni naplni je foukat kour do pod nos vsem ostatnim kdyz jedi sve obedy a koji svoje decka?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam