• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    SIMSA: krasna vizualizace... ja vim, jak to funguje ;) jsem z Jablonce a radnice bylo vzdycky po odpolednim vyucovani prvni, kam jsme leteli... jen rikam, ze jsem to nekde slysela, ze i takovy existujou... tot vse ;)
    SIMSA
    SIMSA --- ---
    KLX
    KLX --- ---
    RANDOM_NIGHT: kousek od Národního divadla v Národní ulici..taky nějakej úřad..ale byl jsem tam někdy před 5ti lety, tak třeba už není..
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    snad se i rikalo, ze nektery se nahore skladaj a zase rozkladaj ;) je to pravda?? takovy taky existujou/vali?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    RANDOM_NIGHT: Finanční úřad pro Prahu 1 (Štěpánská ulice)
    GREGI
    GREGI --- ---
    ALESH: urcite je nekompletni.. sem si jistej ze sem s nim jel v usti nad labem:)
    ALESH
    ALESH --- ---
    Seznam páternosterů - paternoster.archii.cz
    http://paternoster.archii.cz/seznam-paternosteru.html
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    RANDOM_NIGHT: v Jablonci nad Nisou na radnici ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    ja v nem jel v usti v nejake budove.... ta budova me hrozne fascinovala i z venku, takova obrovska seda a nahore mela nejake draky mam pocit.... netusite nekdo co to mohlo bejt za budovu?
    NOP
    NOP --- ---
    RANDOM_NIGHT: Magistrát HLMP na Mafiánskym náměstí a magistrát HLMP ve Škodově paláci
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    udelejte pls nekdo anketu: jak dopadne hlasovani o neduvere vlady a jak by jste hlasovali vy. dik
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    RANDOM_NIGHT: ČVUT FEL ;)
    ALESH
    ALESH --- ---
    RANDOM_NIGHT: jo stredisko v kartouzske je taky moje prvni setkani s paternosterem. A taky jsem se bal, ze se to preklopi. Pak 20 let nic a dnes jsem ho objevil na prazskem magistratu. Jinak jich je v praze celek dost, alespon dle wiki...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ALESH: Vzhledem k tomu, že mi bylo asi tak 5 tak si přesnou trasu moc nepamatuju :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    [SERVER ERROR]
    ALESH
    ALESH --- ---
    [SERVER ERROR]
    SVATY
    SVATY --- ---
    RANDOM_NIGHT: Spoustu restaurací to takhle má. Svým způsobem sou to stejný různý "zahrádky" vystrčený do cesty. V přímořských státech je to naprosto běžný
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    WHOOOSH: Udelejte nekdo prosim tu samou anketu, jenom v souvislosti s restauracema..dekuju ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    WHOOOSH: spis ano... nejsem si jistej... taky by zalezelo na tom jak hodne by lidi cumeli
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    sory překlep .)
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    [SERVER ERROR]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam