• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    HUZBA: no..myslim, ze anketa celkem jasne ukazala, ze je lidi rozlisujou..
    HUZBA
    HUZBA --- ---
    HANNA: ... oblibenosti? lol .) a jeste otom, kterou zastavku a cekani na ni mate nejradsi, pls .))))
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    FLOE: srdce ;)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    W3R: no dovol!:)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    W3R: jj, rikame jim revizori
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ZUZKAOU: taky me to prekvapuje, naprosto svoje preference nedokazu podlozit/vysvetlit, ale pritom mam uplne jasno, nemusel jsem ani vterinu premejslet. Pritom kdybych jakkoli pofiderni vysvetleni mel, ani me asi nenapadne, ze je jen berlickou k racionalizaci ciste emotivniho postoje...
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    ZUZKAOU: ano, hloubené vs. ražené stanice
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Nemá ono B nějaké méně prostorné stanice? Protože takové C mi přijde tak nějak relativně vzdušné, ale většina Bčkových stanic je prostě jen o trošku silnější tunel.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ZUZKAOU: cecko jezdi aspon casto. becko ma nejdelsi useky mezi zastavkama a debilni zlozvyk koncit na smichaci se az tak moc nezlepsil.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HANNA: zajímavý - vůbec vlastně netuším, proč nemám ráda B. (navíc s ním jezdím minimálně, zatímco přecpané C je bohužel častým chlebíčkem)
    ABAYO
    ABAYO --- ---
    87HIGHFLYER: ja treba na houseboatu
    HANNA
    HANNA --- ---
    [SERVER ERROR]
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    FLOE: by mě zajímalo kolik z vás, kdo si zlomil klíční kost, si to udělal na kole.
    4PTO
    4PTO --- ---
    FLOE: čelist
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    O čem je tahle hádka?
    TINA
    TINA --- ---
    RANDOM_NIGHT: ano, produkce ČT, tedy zprávy, tv pořady a tv filmy, dokumenty atd. to, že to neběželo v kině neznamená, že to je žánrově odlišné.
    TINA
    TINA --- ---
    RANDOM_NIGHT: kdyz na netu nebo na DVD shlednes film, ktery mela na programu vysilani i TV stanice, je to koukani na telku? otazkou spis je, jestli ta anketa mela za cil zjistit jak casto lidi koukaj primo na tv vysilani nebo jestli to melo byt vseobecne i s veskeryma filmama co si clovek pusti apod. ja myslim, ze A je spravne.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    POZITRON: 19.33
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Podle mě je reklama jakákoliv zveřejněná informace o danym výrobku, které by mohla pozitivně ovlivnit rozhodování o jeho koupi (včetně různejch "nezávislejch" testů). A přitom se vůbec nejedná o nějakou prestiž - když si někde přečtu info, že tohle má pět bludišťáků a tohle čtyři, je to reklama stejně jako spot v televizi, co křičí kup si mě kup si mě, páč jsem hrozně kůl. Taky se nejedná jen o reklamy na prací prášek, i blbá samolepka v metru oznamující, že v horní dolní bude hrát to a to je reklama jako prase. A jestli je někdo, kdo se vždycky rozhoduje na základě pečlivý analýzy z nezávsilejch zdrojů a nidky neviděl v metru plakát o výstavě a řek si mám volno tak tam zajdu páč mě to zajímá...tak před nim smekám:)
    JOPS
    JOPS --- ---
    ALONSY: spis bych nepsal, ze debil, ale normalni user :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam