• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ZUZKAOU: Já zase nemam ráda C. A nejsem schopný vymyslet žádný jiný důvod, než to, že je červené :-)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    HUZBA: Budejovicka, vsedni den, kolem 8:30-9:00 :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KBN: sk8, snwb, krok navic na rogalovy skale, vyskok z 2. patra na lyzarskem vycviku, 11 let basketbalu a jeste par drobnosti k tomu no :)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    CORIOLANUS: jenže o tom to právě je, správný metro má bejt hluboko pod zemí a mít dlouhý eskalátory. Jinak by měl člověk pocit, že jezdí jen nějakou podzemní tramvají....
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    87HIGHFLYER: mě byla zlomena na rugby...
    KBN
    KBN --- ---
    FLOE:

    KVJETAAKu co se ti prosímtě stalo, že jsi měl zlomené téměř všechno ?? nebo si to prostě jen odklikal ?
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    ZUZKAOU: je hrozne moc pod zemi a jezdi tam jen ty starsi vozy.. proto ho nemam rada ja, i kyz na nem bydlim :)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    HUZBA: no..myslim, ze anketa celkem jasne ukazala, ze je lidi rozlisujou..
    HUZBA
    HUZBA --- ---
    HANNA: ... oblibenosti? lol .) a jeste otom, kterou zastavku a cekani na ni mate nejradsi, pls .))))
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    FLOE: srdce ;)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    W3R: no dovol!:)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    W3R: jj, rikame jim revizori
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ZUZKAOU: taky me to prekvapuje, naprosto svoje preference nedokazu podlozit/vysvetlit, ale pritom mam uplne jasno, nemusel jsem ani vterinu premejslet. Pritom kdybych jakkoli pofiderni vysvetleni mel, ani me asi nenapadne, ze je jen berlickou k racionalizaci ciste emotivniho postoje...
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    ZUZKAOU: ano, hloubené vs. ražené stanice
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Nemá ono B nějaké méně prostorné stanice? Protože takové C mi přijde tak nějak relativně vzdušné, ale většina Bčkových stanic je prostě jen o trošku silnější tunel.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ZUZKAOU: cecko jezdi aspon casto. becko ma nejdelsi useky mezi zastavkama a debilni zlozvyk koncit na smichaci se az tak moc nezlepsil.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HANNA: zajímavý - vůbec vlastně netuším, proč nemám ráda B. (navíc s ním jezdím minimálně, zatímco přecpané C je bohužel častým chlebíčkem)
    ABAYO
    ABAYO --- ---
    87HIGHFLYER: ja treba na houseboatu
    HANNA
    HANNA --- ---
    [SERVER ERROR]
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    FLOE: by mě zajímalo kolik z vás, kdo si zlomil klíční kost, si to udělal na kole.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam