• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    HANNA
    HANNA --- ---
    ALESH: podle mě je mnohem víc fajn si na něco ušetřit; to máš radost taky dvakrát - jednou že se ti to podařilo a jednou že si to můžeš pořídit (a odpadne ti nepříjemný tlak, že někomu dlužíš, netratíš na úrocích apod.). jistě, občas je to asi (i pro mě) nutnost, ale řešit tak finanční záležitosti běžně mi nepřipadá moc zdravé.
    ALESH
    ALESH --- ---
    TOMMY69: pujcovani je penez je fajn, ja bych si bez toho nikdy nic neporidil. Navic mas radost na dvakrat, jednou kdyz si to poridis a podruhe, kdyz to splatis.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Udelate mi nekdo prosim anketu? Prekvapilo me totiz v posledni dibe par lidi z okoli, kteri se dostali do dluhove pasti, ackoliv jsem si myslel, ze jsou financne docela gramotni..

    Anonymne, neomezeny pocet hlasu
    Byl bych ochoten si pujcit na:
    Byt/dum
    Auto
    Dovolena
    Elektronika - zbytna (domaci kino, televize, telefon, notebook, ...)
    Elektronika - nezbytna (lednice, pracka, sporak, ...)
    Jine vybaveni domacnosti (nabytek, ...)
    Zdravi
    Krasa
    Studium (at svoje nebo potomku)
    Rozjeti vlastniho byznysu
    Sportovni vybaveni
    Splaceni jineho sveho dluhu
    Splaceni dluhu nekoho blizkeho/z rodiny
    Bezne preziti - jidlo
    Bezne preziti - energie
    Jine slozenky (internet, mobil, kabelovka, povinne ruceni, ...)
    Vanocni darky
    Hazard
    Alkohol/drogy
    Dopravni/jine pokuty
    Nic/blanka

    Jestli vas nekoho jeste napadnou dalsi moznosti, klidne je tam pridejte.. Dekuju ;)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ELIS: aniz by si toho kdokoliv vsimnul a nikoho si neohrozil. ano.

    ale jinak samozrejme: nice one!
    ELIS
    ELIS --- ---
    VON_GILOTINE: A umet ridit znamena projet De jednicku dvoustovkou v protismeru?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    VON_GILOTINE: Tak podle mě to znamená pít tak, aby sis to užil, ale nebylo ti pak 2 dny blbě...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MORGAIN: umet pit pro me znamena ze zvladnes chlastat nonstop den a pul a neni ti pak blbe. ne to ze to redis a vlastne si celou dobu napul strizlivej.
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    MINERWA: a překročila někdy vaše / rodičů / kamarádů fena jinýho psa? :)))))
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    Pochcal někdy váš/rodičů/kamarádů pes jinýho psa?

    100 hlasy od 100 respondentů

      MORGAIN
      MORGAIN --- ---
      VON_GILOTINE: Nesmysl, umět pít neznamená, že to musí člověk aktivně léta trénovat, ale že prostě pije přiměřeně zodpovědně... (ví, že je dobré ředit, před spaním vypít nějakou vodu a nemíchat)... na to není třeba pravidelně trénovat.
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      GREGI: hm...když piju občas a občas mi je špatně...to znamená že mi je špatně pokaždý když piju?:)
      GREGI
      GREGI --- ---
      ADAMFC: myslim ze nejdulezitejsi je pit dobry piti a nemichat:) a kdyz do toho clovek ji tak je to uplne nejlepsi;) spis me v ty ankete zajima jakasi zodpovednost lidi
      ADAMFC
      ADAMFC --- ---
      GREGI: ok :) nicméně je jasný, že čim víc člověk pije, tim to tělo líp snáší - než se vyleze na ten kopec
      GREGI
      GREGI --- ---
      ADAMFC: i bolest hlavy se bere jako spatne:) nemyslel sem soufl;)
      ADAMFC
      ADAMFC --- ---
      GREGI: opice má různý verze - většinou bolest hlavy nebo prostě taková gumovost. Od žaludku skoro nikdy
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      GREGI: budu tak pruderni a hodla tvrdit ze piju malokdy a umim pit se vylucuje.
      GREGI
      GREGI --- ---
      [SERVER ERROR]
      GREGI
      GREGI --- ---
      MYSKAZBRISKA: on je problem ze jsou i velke rozdili v jak jsou ty deti od sebe daleko... clovek kterej je nejstarsi sourozenec a ma o 20 let maldsiho sourozence a nikoho jineho je prakticky jedinacek... nedokazu si predstavit slozit na to dobrou anketu ale pokud se nekomu povede rad ji zadam:))

      Vyhlasuji anketu o sourozencich! vitez dostane anketu na jeho pocest;))
      MYSKAZBRISKA
      MYSKAZBRISKA --- ---
      4PTO: nevím,co přesně chceš zjistit,ale zajímavá by tahle anketa byla ještě v kombinaci se sloupcem,který by zjišťoval,jestli jsi prvorozený,jedináček, prostřední anebo nejmladší dítě v rodině.
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      4PTO: veřejně lepší...
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      [SERVER ERROR]
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam