• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    NOP: ehm... oba?
    NOP
    NOP --- ---

    Levý nebo pravý Twix?

    101 hlasy od 101 respondentů

      BIGEM
      BIGEM --- ---
      GREGI: mam rovnou navrh, mate radsi levy Twix nebo pravy Twix :)
      GREGI
      GREGI --- ---

      Mám zase začít dávat víc anket?

      106 hlasy od 106 respondentů

        GREGI
        GREGI --- ---

        Víte o někom kdo opravdu panikaří ohledně konce světa?

        136 hlasy od 136 respondentů

          GREGI
          GREGI --- ---

          Kdyby se našla planeta kde by žili tvorové na úrovni šimpanzů považovali byste to za nález mimozemského INTELIGENTNÍHO života?

          131 hlasy od 131 respondentů

            ADAMFC
            ADAMFC --- ---
            SWATKA: Hlavne je to naloz na organismus. Asi jako jezdit v lete s klimoskou na 18st
            KLX
            KLX --- ---
            SWATKA: to jsme na tom obdobně..skoro pořád něco otevřeno, čili topení jede a jede..eko neeko
            ADAMFC: mno hele..teplo je teplo, ale nedávno jsem koukal na domácí teploměr, který tedy nevim, kde se doma vzal :) ale bylo tam 22..takže jsem to asi úplně neodhadl..ale někdy tam určitě 25 bude
            SWATKA
            SWATKA --- ---
            KLX: no hele já ted koukám a máme taky 25 ale já často větrám tak proto tolik topim (já vim není to moc eko)
            ADAMFC
            ADAMFC --- ---
            25st?! V tom bych nevydržel
            KLX
            KLX --- ---
            WHOOOSH: mno v obývacím pokoji rozhodně alespoň 25 (teda teď přes zimu), ale v ložnici naopak spíš třeba 18..možná i méně..
            WHOOOSH
            WHOOOSH --- ---
            [SERVER ERROR]
            SWATKA
            SWATKA --- ---
            GREGI: san andreas a vice city tak nějak na stejno ale není to od tebe hezké mi takhle před vánocema připomínat že nemáme Ps :DDD
            GREGI
            GREGI --- ---

            Ktere GTA jste parili nejvic? (posudte podle toho jakou mapu znate nejlip)

            127 hlasy od 127 respondentů

              MARYO
              MARYO --- ---
              Je mi to celkem jedno, dárky nedáváme, o starost míň :)
              CORIOLANUS
              CORIOLANUS --- ---
              BEEBLEBROX: poslednich par let meho dospeleho zivota mi byly tak nejak jedno, ale od te doby co mam dite miluju vanoce a uzivam si vse to kolem - vyzdobu, planovani vecere, teseni se na rozbalovani a tak :)
              ALESH
              ALESH --- ---
              BEEBLEBROX: je fajn se sejit s rodinou, predat darky. Vsechno ostatni (zimu, vyzdobu, kapra..) nesnasim.
              4PTO
              4PTO --- ---
              POZITRON: to je ale podstata slova šetřit :D
              POZITRON
              POZITRON --- ---
              4PTO: no jo, jenze neudelat si alespon obcas radost nejakou zbytecnosti je mozna taky omezovani se :)
              4PTO
              4PTO --- ---
              POZITRON: kazdy mesic si kupuju neco co bych nemusel..takze takhle to myslis? kdybych si nekoupil to co nepotrebuju az tak nutne mit (novy obleceni/telefon/obraz) ale zaroven abych si nemusel odrict bezny veci jako sport/veceri/benzin, tak kolik bych usetril?ok
              Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam