• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    KOTENCE: jo, v podstatě jsou jen dva základní typy, a i ty se občas pletou :)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MUI: dělá mi vůbec problém si zapamatovat lidi. Přijde mi, že většina si je strašně podobná..
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    MUI: Pamatuju si výborně jména, ale mizerně obličeje. Takže si myslím, že člověka vidím poprvé v životě, než mi řekne jméno.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MUI: když jej při představování nezopakuji, tak většinou ano
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    MUI: Běžná jména hůř než přezdívky. A jinak pokud se mi během 5 minut představí 20 lidí, tak si nebudu pamatovat nikoho, ale pokud za večer poznám 2 zajímavé lidi, se kterými si poměrně dlouze pokecám, a tudíž mám víc informací, které mě zaujmou, tak si jména zapamatuji.
    KLX
    KLX --- ---
    MUI: za vteřinu nevim nic :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    CORNELA: ten pan/muz muze byt paranoidni a nevim jak by zahlasoval v ankete o nem :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    CORNELA: nebo si to nechává jako překvapení na další setkání
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    CORNELA: třeba je trochu paranoidní
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    ESTEN: taky si nepamatuju že bych byl v divadle
    VEENA
    VEENA --- ---
    Představím se tak, jak chci, aby mě dotyčný oslovoval ... takže v mém případě: "Ahoj, Véna"
    DHA
    DHA --- ---
    Mně je celkem jedno, jak se kdo představí, důležité je, aby neočekával, že si to budu pamatovat.
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    CORNELA: ale zas pak když řekneš Petr z horní dolní tak už to je něco jiného než z prahy , přece jenom ta praha je velká ale nějaká vesnice tam se zná každej....
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    CORNELA: tak moment! Odkud me znas, a kdo ti dovolil me takhle drbat na internetu?
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    CORNELA: zažila jsem, že mi týpek nechtěl říct, jak se jmenuje příjmením, protože si hlídal soukromí - a to chtěl podstatně důvěrnější kontakt, než jen jít do divadla - tak to neberu :))
    a taky jsem zažila, že se mi týpek představil přezdívkou a prý že jméno neříká, protože své jméno nenávidí - čili magor - taky neberu :))
    Jestli se někdo chce se mnou bavit, měl by se představit, tečka.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    CORNELA: Tak to jsem asi odpověděla špatně... :-)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Pak jsou tu tací, jejichž id nejde jakkoli rozumně vyslovit.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    CORNELA: Ne, že bych jméno tajila, ale mojí přezdívku lidi (v podstatě většina mých známých) normálně používají i mimo net, takže pokud se lidi na jméno neptají, tak mě to mnohdy prostě nenapadne. A na oslovování přezdívkama nevidím nic špatného....
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CORNELA: Spoustu lidí znám i v reálu jen podle ID; mám podezření, že se mi povětšinou někdy představovali občanským jménem, ale kdo se ve všech těch Janách a Tomáších a Petrech má vyznat, když půlka populace ČR má dohromady tak dvacet různých křestních jmen, žejo. Takže bych to úplně nezatracoval; ale "Jsem PISKVOR; jméno je nedůležité, prostě PISKVOR" by mi znělo poněkud divně.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MUCKER: (pravdepodobne. mozna je za to placenej nekdo z domu, co ja vim...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam