• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MYSKAZBRISKA: já teda nemám fb, ale co jsem viděla, tak tohle se mi fakt nelíbí. Většinou to ještě bývá vyfocený někde v bytě a okolo bordel, barevná dečka a kus kuchyňský linky..
    MARYO
    MARYO --- ---
    nelíbí se mi to + je mi to jedno + nemám facebook
    ALESH
    ALESH --- ---
    VON_GILOTINE: ta ma asi milion fotek s ditetem (a nema ji jako profilovku na fb) a nektery se mi libi a nektery ne..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ALESH: treba euchenie
    ALESH
    ALESH --- ---
    MYSKAZBRISKA: preci zalezi kdo je na fotce a jak je to vyfocene..
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    MYSKAZBRISKA: nelíbí se mi to + je mi to jedno
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    [SERVER ERROR]
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    MUI: ...odpověděl sem špatně....zaměnil sem otázky...vzrušují vás a připadají vám estetické....
    Myslim si, že při správné konstelaci okolností jsou esteticky v cajku....hemmm a sexy můžou bejt taky...
    Promiň. Neměl sem vůbec odpovídat. Jdu na kafe.
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    holobit: cesta tam a zase zpátky
    4PTO
    4PTO --- ---
    RAGNAROK: megabit, kilobit, holobit
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MINERWA:
    Lezes casto do holobitu?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GREGI: když ten někdo bydlí v holobytě, tak se u něj nezuju, i kdybych měla bejt já ten barbar anebo antivlk a samozřejmě když mi to sám nabídne, taky to ráda uvítám, u sebe doma v žádným případě
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    CORIOLANUS: Fakt to neřešíme. Víc zametáme. Když jdu na zahradu, tak jdu zase klidně v pantoflích na doma. Koberce nemáme a ponožky se vyperou, nohy umejou. Návštěvám doporučuju si boty nechat, případně nabídnu pantofle, když se chtěj za každou cenu vyzout. Z podlahy se u nás asi jíst nedá, ale to stejně nemáme ve zvyku.
    Naši se třeba doma zouvaj a nemaj rádi, když tam proběhnu v botách, ale návštěvy taky nezouvaj.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    GOGOLACKA: Normálně... akorát tě pak druhej den strašlivě bolí hlava ,)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FURYAN: no taková ta představa těch sešlapaných smrdutých pánských ponožek v pantoflích od vietnamců je fakt delikátní :D
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    GRANTORINO: Ja kdybych se u tebe zul, tak ti to francouzsky okno vypadne na vernadu :DDD
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    GREGI: Což je ovšem dotaz typu "Když vystřelíme krávu z děla, jak daleko dopadne? (neberte v potaz gravitaci)" Jdu jaksi k někomu *na návštěvu,* tedy bych možná měl respektovat tamní pravidla - čili pokud mi řekne "vezměte si pantofle," tak si je vezmu. Pokud mi řekne "nezouvejte se," tak se nezouvám.

    "Kdo chce s vlky být, musí s nimi výt," jak říkala moje babička ;)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ja jak kdy, ale vetsinou si s tim hlavu nelamu, bud tu chodim v botech nebo bosa, v ponozkach, ale taky casto luxuju / vytiram podlahu a to docela rada, proste se s tim pocita, jenze to bych vytirala stejne, podle zkusenosti bych stejne vytirala casto, protoze tu proste behaji dve kocky, dve deti, nosi se tu veci a pres den tu kolikrat jenom probehnu, navic mam francouzsky okno na verandu/zahradu, navstevu nenutim se zouvat, ale mam pocit, ze vetsine lidi je blby mi tu chodit v botech, takze se zujou sami, ja na tom netrvam, je mi to jedno (nekdy je lepsi aby si ty boty nechali, pokud jim napriklad smrdi nohy, stane se ze jo... a nai pantofle to nezachrani, nesnasim takove ty levne pantofle od vietnamcu..i u navstev se zouvam na boso nebo do ponozech, pantofle odmitam)... backory vubec nevlastnim a koberce v byte nemam, vsude je linoleum nebo dlaždičky, koberce nemusim a citim se tak pohodlne, delam si co chci, zadny pravidla, je to muj domov, muzu si to delat jak chci... a celkove, no proste ne, problem to neni, zatim si nikdo nestezoval a ani ja si nestezuju, je to muj zivotni styl
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tenhle ceskej zvyk nutit navstevy povinne do backor, to je jedna z veci, kterou na zahranici fakt ocenuju
    L4MA
    L4MA --- ---
    CORIOLANUS: imo zalezi co nosi clovek za boty? v gladach je to asi o necem jinym nez s lodickama s plochou podrazkou...
    a ti co se nezouvaj mozna bydlej v luxusu, vsude na spolecnejch chodbach maj vysokej cervnej koberec a nez prijdou domu, tak maj boty cisty, ne jak v panelaku na linu... :)
    taky me zkusenosti nezouvajicich se vzdycky zajimali...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam