• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ALESH: od oka nevim jestli spravne tusim naky odhad veku kdy se jako maji zacit projevovat pudy nebo mizet nenavist k detem nebo tak..nevim.
    ale co no.
    ALESH
    ALESH --- ---
    VON_GILOTINE: mne to prijde pochopitelny..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOTD: tve rozdeleni zena 24 vs muz 28 mi prijde diskriminacni
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Stává se mi to dost často, většinou na ně vyvalim oči a oni se přestanou usmívat
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SOTD: Ne za každou cenu. Myslím, že budu jednou ráda pečovat o své dítě, ale že bych měla za každou ceny potřebu o něco pečovat, to ne. Prostě ne jen tak o něco....
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    SOTD: potřebu nemam, ale mam dobrej pocit, když někomu/něčemu pomůžu...
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    SOTD: jak kdy
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    ADAMFC: třeba sklepení olomouckýho pravoslavnýho kostela Sv. Gorazda ti opravdu nezpřístupní protože seš Adámek a hezky poprosíš "člověka kterej to tam vede".
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SALAMAN: peace
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SOTD: na chvíli se zastavím a ukážu mu
    4PTO
    4PTO --- ---
    4PTO: minusci, neblbnete, vite o kolik jste tim ted prisli penez?!
    4PTO
    4PTO --- ---
    Cas nejsou penize
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MUI: to už neokecáš ;)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MUI: ano, stojí to 3 vteřiny, ty jsou pro tebe peníze a nejseš ochotna se jich vzdát pro gesto slušnosti a ohleduplnosti, tedy ta nerovnice platí a pouze to nechceš říct tak otevřeně :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MUI: takže slušnost a ohleduplnost < peníze?
    KBN
    KBN --- ---
    SOTD: v době digiťáků to nemá cenu řešit. na staré filmy ještě jo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    SOTD: me smysl techhle noci naprosto miji. Kdyz tam chci jit, tak tam jdu a nepotrebuju den otevrenejch dveri.

    SOTD: kdyz si zajdes za clovekem, kterej to tam vede, tak ti tu prohlidku casto milerad udela. A mimochodem, drogy podle libosti
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    LEENVECKA: u prilezitosti noci kostelu se muzes podivat prakticky kamkoliv, na vez, do sklepa atd. pri normalni navsteve byvaji tyhle prostory nepristupny verejnosti.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    VON_GILOTINE: tak ja to beru tak, ze do kostelu kam jsem se chtela podivat jsem se podivala uz driv a na zbytek nejak proste nemusim. Jako jo, kdyz mam prilezitost tak se kouknu, pokocham se architekturou, chovam se slusne, tise, ale ze by to ve mne vzbuzovalo nejaky nabozensky cosi to ne. A fakt si radsi ustojim fronty na muzea nez na kostely.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    LEENVECKA: facepalm.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    POZITRON: tak treba ja na muzejni noci chodim, ale na kostelni tak trosku kaslu neb jsem ateista a nekam nemam potrebu navstevovat stanky bozi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam