• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SOTD: Chtěla jsem říct, že pečovat o něco nebo někoho nedává smysl mému životu (a nepořizuji si psa/dítě jen abych o něj mohla pečovat - proto také ani jedno nemám zatím). Ale pokud si pořídím psa/dítě, ač to bude z jiných důvodů, budu o něj pečovat s radostí a budu mít potřebu to dělat, protože k nim budu mít osobní vztah.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOTD: prijde mi neurcitelny. maximalne pred po 20 a pred po 30
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ALESH: od oka nevim jestli spravne tusim naky odhad veku kdy se jako maji zacit projevovat pudy nebo mizet nenavist k detem nebo tak..nevim.
    ale co no.
    ALESH
    ALESH --- ---
    VON_GILOTINE: mne to prijde pochopitelny..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOTD: tve rozdeleni zena 24 vs muz 28 mi prijde diskriminacni
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Stává se mi to dost často, většinou na ně vyvalim oči a oni se přestanou usmívat
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SOTD: Ne za každou cenu. Myslím, že budu jednou ráda pečovat o své dítě, ale že bych měla za každou ceny potřebu o něco pečovat, to ne. Prostě ne jen tak o něco....
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    SOTD: potřebu nemam, ale mam dobrej pocit, když někomu/něčemu pomůžu...
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    SOTD: jak kdy
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    ADAMFC: třeba sklepení olomouckýho pravoslavnýho kostela Sv. Gorazda ti opravdu nezpřístupní protože seš Adámek a hezky poprosíš "člověka kterej to tam vede".
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SALAMAN: peace
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SOTD: na chvíli se zastavím a ukážu mu
    4PTO
    4PTO --- ---
    4PTO: minusci, neblbnete, vite o kolik jste tim ted prisli penez?!
    4PTO
    4PTO --- ---
    Cas nejsou penize
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MUI: to už neokecáš ;)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MUI: ano, stojí to 3 vteřiny, ty jsou pro tebe peníze a nejseš ochotna se jich vzdát pro gesto slušnosti a ohleduplnosti, tedy ta nerovnice platí a pouze to nechceš říct tak otevřeně :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MUI: takže slušnost a ohleduplnost < peníze?
    KBN
    KBN --- ---
    SOTD: v době digiťáků to nemá cenu řešit. na staré filmy ještě jo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    SOTD: me smysl techhle noci naprosto miji. Kdyz tam chci jit, tak tam jdu a nepotrebuju den otevrenejch dveri.

    SOTD: kdyz si zajdes za clovekem, kterej to tam vede, tak ti tu prohlidku casto milerad udela. A mimochodem, drogy podle libosti
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    LEENVECKA: u prilezitosti noci kostelu se muzes podivat prakticky kamkoliv, na vez, do sklepa atd. pri normalni navsteve byvaji tyhle prostory nepristupny verejnosti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam