• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SHEALA: ideální kandidátka na radní pro kulturu v libovolném větším městě ;-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BEEBLEBROX: Ano, pokud by slo o konkretni divadlo, co me sere, zachovala bych se jinak. A vim ze je to svinstvo a kulturni fasismus.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    LODBROG: maminka me ucila, ze krast se nema.. at uz ve velkym nebo v malym
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    JACOB: ale jo, klidně se necham nazvat zlodějem :) Mě jde o to abych se mohla sama sobe podivat do zrcadla, a poflakovani na netu/ukradeni toaletaku/gumicek do vlasu mě nijak nerozbije, a nemam z toho nocni mury.
    JACOB
    JACOB --- ---
    SHEALA: A co 10 mega vs. 1000 korun?;) Hledame hranici, kdy si to navzajem odkejveme, abychom se nemuseli citit jako zlodeji?;)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Uf, aspoň někdo.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    LODBROG: mě přijde fakt rozdíl ukrást 10 mega a 10 rolí toaletáku. Asi jsem divná, ale žrát se může, mlaskat ne.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    VIXLE: A tím chceš říct co?
    Že jakmile si to nenecháš někde vytisknout za vlastní, tak už je to totéž jako krást ve velkým?
    Protože princip?
    Co je Tvoje stanovisko - krást nebo nekrást?
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    PATISLAV: Já zahlasoval blbě - pochopil jsem to jako situaci, kdy by to nebylo protiprávní.

    Možná si moc fandim, ale věřím tomu, že bych těch 10M dokázal do naší země vrátit účelnějc, než "stát".
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    LODBROG: a co si ty tri stranky nechat nekde vytisknout a zaplatit presne za ty 3 stranky hmm? nic neni cernobile jak rikas..
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Ale to kurňa není černobílé; je to sakra rozdíl.
    Svět není jen o principech, ale i o množství.
    Jet jednou za čas načerno není totéž jako tu tramvaj ukrást. Říct občas "zasranej cikán" není totéž jako toho cikána připíchnout ke zdi kudlou.
    Netvrď mi že si kvůli třem stránkám dokumentu půjdeš koupit balík papíru do tiskárny (a toner) - co s ním pak budeš dělat?
    A když si to teda vytiskneš v práci, tak je to totéž jako ukrást celou tiskárnu?

    Myšlení "stejně to dělaj všichni" je právě špatně. To roztáčí kolo závisti a pocit "když oni, tak já chci taky".
    A pak najednou všichni žasnou když nic není.
    Malej českej člověk.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Fakt není?
    Ani v principu, ani v kvantitě?

    Propisky, papíry kterýma se všude plýtvá, pár chvil na netu v hluchých okamžicích v práci - to je totéž jako ukrást prostředky v řádu milionů?
    Protože to přece dělaj všichni?

    Hm, asi dobře nám tak, že z týhle země nezbyde nic.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SOTD: Nebo naopak, pritizila by?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SOTD: nadsazka...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    PATISLAV: kdyz o tom tak premejslim, tak priznavam, ze bych si asi do konce zivota vycitala, ze jsem ty penize nevzala, ale vycitala bych si to podstatne min nez to, ze jsem je vzala (a proto bych je taky nevzala - ciste kvuli svedomi), takze to se mnou asi jeste tak strasny neni. :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ALESH: presne, rikala jsem si pri pohledu na dosavadni vysledky totez!
    ALESH
    ALESH --- ---
    SOTD: to je dost sileny, skoda ze to neni verejne, hned bych vedel s kym se prestat bavit, ufff..
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    SOTD: to ovsem meni situaci..
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Hm, tak jsem zahlasoval a hned je mi o chlup jasnější, proč je naše republika v takovém marasmu.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SOTD:
    LODBROG: takhle jasno, nebyl jsem si jist, jestli beztrestně neznamená legálně, tzn. třeba jako grant apod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam